Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

odwolanie od zarzutu

odwolanie od zarzutu
05 gru 2010 - 17:47:33
Witam Was!
Prosze was o pomoc,dostalam z sadu e nakaz zaplaty z 2003 roku za uslugi telekomukomounikacyjne.Nie wiem jak to zrobic wiem ze to uleglo przedawnieniu ale jak to napisac tez elektroniczna droga.
A tak poza tym walcze z tym wszystkim co wy od 2003 roku,przezylam i przezywam koszmary i wiem ze nie ma wyjscia do dzis przychodza nakazy do zaplaty nie wiadomo juz za co skad za co,firmy handluja tymi dlugami przychodza niewyobrazalne kwoty.Komornik siedzi na emeryturach i doprawdy nie wiem co robic jak sie bronic .Byc moze jestesmy najstarsui a moze nie.
Re: odwolanie od zarzutu
05 gru 2010 - 18:57:58
Wystarczy to : "pozwany podnosi zarzut przedawnienia w stosunku do wierzytelności będących przedmiotem pozwu"

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: odwolanie od zarzutu
05 gru 2010 - 19:53:12
Witaj !
dzieki za odpowiedz ale czy nie musze powolac sie na jakis artykuli szczerze mowiqc nie wiem jak wyglada e-pismo.podali mi jakis kod,jutro otworze i sprobuje jesli ja stara baba nie dam rady to zwroce sie o pomoc.
Re: odwolanie od zarzutu
05 gru 2010 - 21:19:29
dokladnie tak
inaczej stwierdza,ze oni nic nie dostali
za potwierdzeniem odbioru

ja tak mialam z citi
chcieli skan pelnomocnictwa a potem twierdzili,ze mejl nie doszedl
ale mialam potwierdzenie odbioru na mejlu wiec .....

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: odwolanie od zarzutu
06 gru 2010 - 00:45:43
Anno nie jesteś sama. Takie koszmary, a może i większe ja też przeżywam, A do tego w okresie kiedy byłam sparaliżowana sąd ustanowił nam komornika sądowego jako organu do prowadzenia łącznej egzekucji i wszystkie listy mąż składał mi. Dopiero w tym roku doszłam do zdrowia i zabrałam się za nasze papiery. Cieszyłam się, że kilka długów umorzył nam komornik w poprzednich latach. Nie na długo. W tym roku tymi sprawami zajęły się firmy windykacyjne. Ale nie damy się prawda?
Re: odwolanie od zarzutu
06 gru 2010 - 09:48:55
Anno ,jeżeli dobrze zrozumiałam to masz już komornika
Ty i Twoj mąż.
Na pismo ,które odebrałas zareaguj tak jak poradziła Ci Schoppenka.
Nie podejmuj,zadnych rozmów z jakimis podejrzanymi firmami,kancelariami,nie podpisuj nic.Możesz wtedy uznać dług i juz nie będzie odwrotu.
Jezeli nie macie żadnego majątku ,a macie juz komornika to czym sie przjmujesz.
Czekasz spokojnie po złozeniu pisma odwoławczego do Sądu.
Co moga Ci zrobić dać jeszcze jednego Komornika ?
Chyba ,ze masz majątek to inna sprawa
POZDRAWIAM
Re: odwolanie od zarzutu
06 gru 2010 - 15:38:42
schopenka bardzo cie prosze podaj mi priv.Musze z Tobqa porozmawiac.Jestes wspanbialbo inacze3j zwariuje z jedne3j strony smiertrlnie chory maz z drugiej ciagle tel juz tyle lat.Prosze3 a wytlumacze o co chodzi.Prosze.
Re: odwolanie od zarzutu
06 gru 2010 - 15:41:32
Napisz na ruch.spoleczny.poszkodowanych@wp.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-09 16:08 przez schoppenka.
Re: odwolanie od zarzutu
07 gru 2010 - 12:02:33
Witaj Schoppenko!
Napisalam na poczte teraz czekam na znak
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:45:12
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqgfregjh
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować