Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

może pomożemy ?

może pomożemy ?
10 gru 2010 - 22:35:21
byłem wszędzie ze swoim problemem byłem w Opiece Społecznej ,byłem w Caritazie, byłem u Wojewody, pisałem po Fundacjach,po instytucjach,za granicą pisałem ale to wszystko bez skutku.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 22:41 przez ela2408.
Re: może pomożemy ?
10 gru 2010 - 22:51:32
znalazłam to na innym forum -może mu pomożemy ?


Jestem osoba niepełnosprawną i mam cukrzyce typu 1 ,jestem w krytycznej sytuacji materialnej, błagam ludzi dobrego serca o pomoc ,mój kontakt to 0048 519 476 127,mam na utrzymaniu syna ,sam nie dam rady ppracować ze względu na chorobę przewlekłą ,błagam pomuszcie mi, mój e-mail andrzejsem@o2.pl

Ja mam tylko zasiłek stały w wysokości 300 zł jestem zadłużony, za leki ,za jedzenie nieopłacone wynajm mieszkania już 2000 zł wraz z czynszem, naprawdę nie wiem co już mam zrobić jedynie mi zostało odebrać sobie życie, bo tyle długuw mam że niewiem co z tych 300 zł zrobić a święta czuje że będęspędzać pod mostem.nigdzie mnie nie pszyjmną do pracy bo mam tyle chorób że morzna książkę opisać mam to wszystko odekomentowane,25 razy w ciągu 5 lat w szpitalach ale bez prawa do renty

może wyślemy mu tyle ile kto może nawet 5 - 10 zł co Wy na to /źle to wkleiłam na odwrót



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 23:04 przez ela2408.
Re: może pomożemy ?
10 gru 2010 - 23:14:36
to jest jego adres

a mieszkam ul Sybiraków 7/19 15-204 Białystok ,Podlaskie a nazywam się Andrzej Semborski Lat 44.

Andrejsem -nick
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 02:25:01
Andrzej opowiada

Jeszcze raz dziękuje ci za pomoc jest ciężko znaleść osób dobrego serca .Wie Pani ja pisałemnawet do najbogatrzego świata człowieka i to nawet niezaaragował na mój APEL, ile ja ogłoszeń napisałem o swoim problemie ,ja jusz pisze prawie rok, to tylko dwie osoby mi pomogły ,jedna osoba z Kanady wysłała mi komputer urzywany ,a druga wysłała 200 zł , z setek moich ogłoszeń, a są na rużnych portalach, żebym miał jeszcze urzywany samochud ,łatwiej by było mi śię poruszać ,a tak nie dam rady się poruszać z powodu niewydolności serca i rewluksu bo muszę co 150 metruw zatrzymywać ze względu na bul w klatce piersiowej a juz ten bul sie utrzymuje 3 lata,morze łatwiej by było załatwiać sprawy i morze jakoś lekką prace bym znalazł.Jak nie pogorszy się stan zdrowia ,bo nawet nie mam za co wykupić insuliny o nazwie LANTUS a kosztuje 275 zł. o prucz leków ,a jusz trzy tygodnie nie daje insuliny, bo nie mam za co wykupić, a muszę ją wstrzykiwać sobie raz dziennie 25 jednostek ,bo mam jeszcze drugi rodzaj jest to insulina POLCHUMIN ale ona kosztuje 7,50 a ja wstrzykuje 3 razy dziennie
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 02:31:07
Andrzej opowiada dalej


to ten numer to mój telefon komórkowy, a długi to czynsz + wynajm mieszkania+ jedzenie na kredyt+ płatę za energie,i Bank mnie wkopał 3 lata temu na debet kturego nie podpiasałem , a przy zasiłku stałym nie dają debetów jeszcze takiej wysokości 15,000 tyś złotych ,ja obecnie nie mam konta w Banku.to pisze na odpowiedż Pani
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 08:16:34
Do ela2480
z calym szacunkiem do twojej wrazliwosci na ludzka krzywde(jest to piekna cecha)-
ale w przypadku,o ktorym piszesz nasuwa sie wiele watpliwosci.....
Byc moze sie myle,co do opisywanej przez ciebie osoby - ale mam wrazenie,ze ktos
po prostu znalazl "sposob na zycie".
Nie chce mi sie wierzyc, ze zaden MOPS,ani inne organizacje nie reagowaly na
problem tego pana. Poza tym- jak mozna miec debet na koncie ...i nie miec konta?
Nie wiem,to jest twoja indywidualna sprawa- dla mnie to jest troche "naciagana"
historia tego pana.
A tak jak on - w wiekszosci my tez to mamy.
Tak bardzo chory czlowiek,za jakiego sie podaje- na pewno uzyskalby pomoc
pomocy spolecznej w swoim miescie,albo innych ludzi dobrej woli.
To jest tylko moj komentarz - nie kazdy musi sie z tym zgadzac.
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 11:00:21
Ela ,ja wiem że ta historia co opisałaś jest bardzo wzruszająca,jak jest to prawdą ,to również jest prawdą to,że MORSKI47 ma rację i ja się z nią zgadzam..Mam w rodzinie Dyrektorkę z MOPS,i ona to potwierdziła.Będąc w takiej sytuacji oni by pomogli.Coś tu jest nie tak.Najpierw trzeba by było to sprawdzić.Ale tak naprawdę my też potrzebujemy pomocy.POZDRAWIAM.
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 12:13:55
Morski 47 ja wiem że są wątpliwościwydaje ni się że w dzisiejszych czasach trudno o jakąkolwiek pomoc a debet to mu wciskali ale on nie podpisał to znaczy że go nie ma sama nie wiem tylu ludzi żyje w ubóstwie -on podał dokładny adres to można by go sprawdzic ale kto?
a jak na prawdę jest w takiej nędzy ....
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 12:35:05
Skoro jest podany adres to nie widzę przeszkód, żeby to sprawdzić. W poniedziałek napisze do opieki społecznej w Bydgoszczy i zobaczymy co odpiszą.

Ludziom trzeba pomagać, ja jestem za bo i mi ktoś kiedyś pomógł, ale nie można być też naiwnym, dlatego zanim zrobimy cokolwiek najpierw sprawdzimy.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: może pomożemy ?
11 gru 2010 - 14:53:04
schoppenko kochanie coś mi tu nie pasuje -wszystko wskazuje na to że facet ściemia ale nie chcę nikogo oskarżac bo może pisze prawdę
pozdrawiam -buziaczki
chociaż on podaje wszystko dokładnie nazwiska lekarzy nr.telefonu którzy go leczą i adres żeby przyjechac i zobaczyc czy to prawda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 17:05 przez ela2408.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:45:17
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqhthyhyuju
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować