Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Fikcyjna umowa kredytowa

GFN
08 lut 2008 - 09:20:42
Witam,

Przed swietami dokonywalem zakupu ratalnego w sklepie internetowym. Jako bank wybralem GE MONEY BANK. Po otrzymaniu poczta umowy ratalnej do podpisania i zapoznaniu się z nią doszedłem do wniosku, że warunki umowy mi nie odpowiadają. Zadzwoniłem do sklepu i poinformowałem o rezygnacji z zakupu ratalnego. Moje zamowienie zostalo anulowane a zamowiony sprzet nie zostal mi wyslany.
Jakież było moje zdziwienie kiedy miesiąc pozniej dostałem od banku ponaglenie zapłaty zaległej raty kredytowej na otwartym w tym celu rachunku. Moje telefoniczne wyjasnia o tym, ze zadnej umowy z nimi nie podpisywałem nie dały skutku. Bank stwierdzil ze dokonal zaplaty na konto sklepu internetowego. Co tydzień dostaje ponaglenie za pomoca sms'a. Kontaktowałem sie z bankiem trzykrotnie w tej sprawie i za kazdym razem dostawalem informacje ze moje zazalenie zostanie przekazane do analizy.
Moja frustracja jest tak wysoka, ze postanowilem wytoczyc Bankowi proces o nieautoryzowane wykorzystanie moich danych osobowych w celu otwarcia konta, zawarcia umowy kredytowej oraz probe wymuszenia stalych oplat.
Czy mam szanse na otrzymanie jakiegokolwiek odszkodowania i od czego powinienem zaczac.

Grzegorz.
Temat Autor Odsłon Wysłane

Fikcyjna umowa kredytowa

GFN 2742 08 lut 2008 - 09:20:42

Re: Fikcyjna umowa kredytowa

afana 1117 13 lut 2008 - 22:49:19



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować