Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

zadłużeni

05 gru 2011 - 20:13:29
Witam,niewiem od czego zacząć razem z męzem pracowaliśmy wszystko było okey,do czasu kiedy mój mąz zaczął chorowac najpierw jedna operacja jakoś wrócilismy do normalnego życia,maz i ja mielismy kredyty jak każdy spłacalismy je regularnie choc było ciężko potem mąż zachorował i musiał przejsc drugą operacje ,zostal zwolniony z pracy bez odprawy bez ręty ale kredyty były i zaczelam brac następne żeby miec na spłate i tak się koło zamykało zadłużylismy sie już niewiem ile tego jest bo odsetki rosną strasznie mamy komornika i wpis przez komornika na księge wieczystą do tego spłacam kredyt znajomych 900 zł wzieli dla nas żeby spłacic zajętą hipoteke i ją uwolnic i fikcyjnie kupić odnas mieszkanie a my byśmy mieli czysty bik i mogli ich spłacic ale nie dostali kredytu hipotecznego a kredyt trzeba spłacac bo dlaczrgo obcy ludzie mają płacic za nas do tego zajęcie komornik mi sciąga z pensji 475 zl i mam ugode z krukiem 200 zl i jeszcze jest tego sporo ale brak mi już sił wiem że musze spłacic swój dług ale odsetki i to co zabiera komornik a idzie na spłate to drugie do końca życia się nie wygrzebie,do tego nęka mnie firma windykacyjna przysyłają pisma dzwonia po obcych ludziach i nasłali na nas policje co mam zrobic prosze o pomoc czy można tak postępowac z człowiekiem aby tylko nie zabrali mi mieszkania oto się boje najbardziej,przepraszam za chaotyczne pisanie ale poprostu nieradze sobie z tym wszystkim co mam zrobic nie stac mnie na adwokata,
Temat Autor Odsłon Wysłane

zadłużeni

beata1212 1756 05 gru 2011 - 20:13:29

Re: zadłużeni

Morski47 449 06 gru 2011 - 10:12:41



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować