Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

PEKAO w ataku- rarunku!

27 sie 2012 - 23:54:18
witam, aby nie bylo za późno- proszę o pomoc:
Od wielu lat mam pożyczkę w Eurokoncie ktorą regularnie, czasem z kilkudniowym opóźnieniem splacałam. Pod koniec czerwca zostałam wezwana w celu oceny zdolności kredytowej. Trafilam na oddział przy okazji wplgdzie nie załadalam konta i pani wprowadzila mnie w błąd że można zglosić się do oddzialu macierzystego ale niekoniecznie. Zbagatelizowalam i znalazlam się na czarnej liście.
A tam...bIK z powodu dlugu na pewnej karcie kredytowej którą zgłosilam do restrukturyzacji!
Efekt: chcą abum splacila caly dlug 20000 ciągu 2 lat! Nie mam kolorowo, czasy baardzo trudne; łatam dziury a tu niespodzianka!! Jak się wyplątać? Zeby nie bylo za póżno. Bylo goźnie bo zablokowali mi wszystkie środki na koncie i pozbawili jakichkolwiek pieniędzy;potem warunkowo odblokowali.
Po rozmowie z dyrektorem nie wygląda to kolorowo, chcą nadal zwrotu pożyczki, w najlepszym razie większej części. Koszmarny czas!!! Dlaczego teraz kiedy miałam czarną serię choroby swoje i w rodzinie itp...Zeby chociaż dali parę miesięcy? Na poukladanie sobie... Proszę o pomoc!
Temat Autor Odsłon Wysłane

PEKAO w ataku- rarunku!

eliza 1182 27 sie 2012 - 23:54:18

Re: PEKAO w ataku- rarunku!

www.komornikstop.pl 351 31 sie 2012 - 22:09:01



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować