Głos Poszkodowanych - strona główna
Strona główna  
Banki :  Forum portalu www.sklepowicz.pl

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
PROFI CREDIT
Autor: juusta (IP zapamiętane)
Data: 02 gru 2011 - 09:17:53

WITAJCIE, chciała bym poruszyć temat Profi....wiem, że już pojawiał sie ten watek ale jakoś cieniutko był opisany....piszcie co wiecie....chciała bym w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje które pomogą mi i innym w walce z nimi....

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-12-02 09:52 przez juusta.

Re: PROFI CREDIT
Autor: krzysia (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2011 - 11:43:35

gnoje złodzieje za 3800 pożyczki przysłali nam z meżem nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym na kwotę 12400 plus koszty 2700. Mieliśmy dozwolony poślizg w spłacie zgodnie z umową dwa miesiące. A najlepsze jest to że nie mieliśmy wypowiedzenia umowy tylko zawiadomienie o zapłatę tych kwot. Przygotowuję się do zaskarżenia tego nakazu.

Data: 06 gru 2011 - 19:32:03

Witaj, ja mam taka sama sytuację. Czy możesz mi powiedziec coś wiecej nt. zaskarżenia nakazu? co tam piszesz? lub jakis wzór......jaki to ma byc pozew. Dziekuję

Data: 06 gru 2011 - 19:46:23

jeszcze jedno pytanie...czy macie juz z profi komornika czy nie? bo ja juz mam

Data: 08 gru 2011 - 10:37:45

witam,
jutro tj. 09.12.11 idę do Pana Romana chce mi napisać zaskarżenie tego nakazu.
Dzwoniłam do niego w innej sprawie a przy okazji powiedziałam jakie g....no odebrałam z poczty i zaproponował abym do niego przyszła. Napewno zaskarżenie będzie w całości bo nic tam się nie zgada. Komornika nie mam, bo mam czas na zaskarżenie 14 dni. Napiszę Ci póżniej po wizycie u Pana Romana. Pozdrawiam

Data: 08 gru 2011 - 19:35:03

Krzysia...czekam z niecierpliwoscią na wiesci bo ja sie też na nich szykuję:)dziekuję Ci!!!

Data: 13 gru 2011 - 06:55:51

witaj juusta, byłam u Pana Romana, zostawiłam wszystkie papiery bo ma mi napisać zaskarżenie, powiedział, że napewno mam wygrane, że odbywa się to na posiedzeniu niejawnym gdzie prokurator siedzi w dżinsach. Jest to firma która sto razy zmienia nazwę i nadal działa. Oczekuję z niecierpliwścią na maila z zaskarżeniem od Pana Romana, mam wydrukować i dwa egzemplarze wysłać do sądu. Jeszcze nie otrzymałam, trrmin mam do 18.12.11 aby zaskarżenie wysłać. Dlatego nic na razie nie mogę ci napisać. Poprostu trzeba wysunąć wszystkie zarzuty ale fachowo może to zrobić tylko prawnik jak Pan Roman.Pozdrawiam

Data: 13 gru 2011 - 18:11:58

witaj, ja mieszkam w bytomiu wiec nie mam szansy podjechac do Sz.P. Romana:( jak juz bedziesz coś miała to poproszę cie o ten wzór na maila lehrerin@op.pl poczytam, choc tyle na razie mi przychodzi do głowy, ja szykuje przeciwegzekucyjny ale właśnie szukam argumentów może to mi pomoże bo myśle, że zarzuty beda podobne:) jesli moge cie prosic o kopie...bede wdzieczna bardzo:)

Data: 14 gru 2011 - 12:13:46

witaj juusta, dzisiaj zadzwoniłam do Pana Romana bo trochę zaczęłam się denerwować,ale uspokoił mnie, że mam już napisane i wyśle mi jak tylko mu uruchomią internet. Mieli to zrobić o 12.00. Wieczorem powinnam to mieć więc nie martw się, po otrzymaniu napewno ci kopię wyślę. Rozumiem Ciebie doskonale i dlatego informuję Cię na bieząco co ze sprawą. Pozdrawiam

Data: 14 gru 2011 - 23:03:22

jestes cudowna dziękuje Ci z calego serca czekam cierpliwie:*

Data: 15 gru 2011 - 11:29:06

witaj juusta,
wysłałam Ci zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym z mojego prywatnego maila. Pozdrawiam

Data: 15 gru 2011 - 18:22:37

dziękuje ci mam..!

Autor: anetta7 (IP zapamiętane)
Data: 06 sty 2012 - 16:26:10

WITA, ROSZE WAS O ZARZUTY MAM TEN SAM PROBLEM A BOJĘ SIĘ, ŻE NIE ZDĄŻEPOZDRAWIAM ANETTTA

Data: 08 sty 2012 - 18:56:56

ja sie jeszcze za to nie zabrałam mam inne sprawy na glowie ale wszystko zalezy tu od twojej sytuacji , moja i krzysi są inne. Ja bedę robiła przeciwegzekucyjny....

Data: 10 sty 2012 - 09:50:17

aneta7, ja wysłałam w terminie 14 dni zarzuty. Moje polegały na tym, że miałam poślizg dozwolony 2 m-ce zgodnie z umową która była napisana maczkiem, że okulary na nosie i pod lampę abym mogła dobrze przeczytać. Zaczął nas nachodzić ich windykator wkładając do skrzynki informacje, że musi się z nami spotkać i wytłumaczyć, jakie są zasady wypowiedzenia nam umowy. Nadmieniam, że wypowiedzenia umowy nie otrzymaliśmy tylko od razu "zawiadomienie" że mamy zapłacić tą z kosmosu kwotę. A windykatora olaliśmy, był tak bezczelny, że kiedy zobaczył, że wpłaciliśmy zaległe raty to miał czelność znowu włożyć informację do skrzynki cyt. "widzę,że Państwo wpłaciło raty ale ja muszę się z Państwem spotkać itd. miał pecha bo ja wpuszczam do mieszkania tych, których ja chcę a nie tych padalców, śmierdzieli. I przestał już przychodzić do skrzynki.Od razu uregulowaliśmy zaległe dwie raty i cały czas płacimy regularnie.Dowody same za siebie mówią, jak systematycznie płaciliśmy poza tym jednym poślizgiem. Wczoraj ze sądu przyszło, że musimy wpłacić podaną przez sąd kwotę od zarzutów w ciągu 7 dni pod rygorem odrzucenia zarzutów.Mamy czas 7 dni i jest to kwota 463,- opłaty sądowej od zarzutów. Ty pewnie masz inny przypadek więc pisz ale musisz zmieścić się w terminie.Walcz !!!!!!!!!!!!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-01-10 09:54 przez krzysia.

Data: 29 lut 2012 - 13:35:53

Witam, do anetta 7, juusta. Przeczytajcie dzisiejszą informację ode mnie tytuł Profi
Credit jak z nimi walczyć!. Pozdrawiam Krzysia

Autor: flame (IP zapamiętane)
Data: 06 mar 2012 - 18:29:58

@Krzysia - PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odbierz pocztę mailową! Koniecznie dzisiaj! Wysłałam pisma procesowe. Dzisiaj do godz. 24.00 musisz je nadać na poczcie. Na szczęście masz taką możliwość.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-03-06 19:12 przez flame.

Autor: iwa_224 (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2012 - 17:09:58

mam wielka prosbe mnie tez wypowiedziano umowe mam 7 rat do splacenia,raty placilam z 2 tyg.poslizgiem,oddali mnie na nakaz chociaz nie brakowalo 2 rat.do splaty zostalo mi 3500 a chca aby im oddac 6700.jezeli mozesz wyslij mni sprzeciw do tego nakazu,bede wdzieczna za pomoc.jaki jest wyrok sadu w twojej sprawie.iwa

Autor: kjt (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2012 - 18:03:36

Kontaktuj się przez adres podany na niedajmysie.com. Podaj też ile czasu ci zostało. Jestem przeciwnikiem publikowania wzorców jakichkolwiek pism - każda sprawa jest trochę inna, poza tym po co uprzedzać przeciwnika o naszych ruchach?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale nie możesz pisać na tym forum.