Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Przywlaszczenie majatku

21 cze 2016 - 16:04:47
Prosze uprzejmie o pomoc..
- Mój Tata ozenil sie po drugi raz, z druga zona podpisal intercyze. Nie miala ona prawa do majatku który wspólnie posiadal z swoimy dzieczmy
- W ciagu ciezkiego stanu otepiennego Ojciec podpisywal rozmajte bankowe dokumenty na korzysc tej drugiej zony, Ojciec byl niewidomy, bez obecnosci notariusza i bez swiadków podpysywal. Tez nie byl zupelnie swiadomy bo dostawal silnie leki, które dzialaja na rozum.
- Kiedy Ojciec zmarl, druga zona posiadala wszystkie srodki Ojca na swoich kontach, przyznala sie ze ona przelala te srodki na podstawie "pelnomocnictwa" Tego pelnomocnictwa bankowego NIGDY nie przedstawyla orygynalu na sadzie.TYLKO ksero, zeznala ze ona nie ma orygynalu.
- Zauwazylam ze podpis Taty na tym "pelnomocnictwu" nie byl Taty, zamówilam ekspertize bieglych, tam gdzie sady zamawiaja takie ekspertyzy, bylo to bo sad karny mi odmówil przeprowadzic opinie bieglich. Stalo sie ze biegli powiedzieli ze podpis na tym "pelnomocnictwie" bankowym NIE mial cech charakterycztycznych orygynalnych podpisu Taty, znaczylo ze podpis ten zostal sfalszowany. Na tej rozprawie poproszono o przeprowadzenia sledztwa, kto ten podpis zrobyl, dlaczego bank przyjmowal ksero itd
- Toczyla sie wtedy sprawa karna, a kurat kiedy sad mial wezwac bieglich do sprecyzowania opinii, oskarzona ZMARLA! Bardzo dziwnie 4 dni po tej rozprawie. Na nekrologu napisano ze zmarla niespodziewanie, dziwnie brzmi..
- Pieniadze dalej lezali na koncie oskarzonej, byla ona bezdzietna.
- Zmarla ma siostrzenica który uwazam jest jej spadkobierca. Nie wiadomo mi czy zostawyla testament.
Jakie kroki moge podjac? Siostrzeniec dziedziczy rzecz która byla w trakcie rozczygniecia, chodzilo o przywlaszczenie, znaczy ze mozna go tez oskarzyc o przywlasczenie?
Prosze uprzejmie poradzic
Dziekuje serdecznie
Sabina Goralski
Temat Autor Odsłon Wysłane

Przywlaszczenie majatku

sabina goralski 1634 21 cze 2016 - 16:04:47



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować