Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH

BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 10:41:12
Banki same wpychają w problemy swoich klientów wszak liczy sie zysk.Później?właśnie później windykatorzy dzwonią zaczyna się zastraszania i dramaty ludzi.Samobójstwa,załamania nerwowe,utrata pracy utrata nieruchomości czyli krótko dorobku całego zycia.A ubezpieczenia kredytów? np od utraty pracy?to moim zdaniem fikcja.Na umowach pisze wyraźnie ubezpieczenie od utraty pracy ale tu jest ukryty chochlik utrata pracy przez likwidację zakładu,stanowiska .Dla czego banki jadą nieuczciwie?ZYSK ,ZYSK itd.A gdzie godnośc?to chyba pozostaje słowo w słowniku.Pozdrawiam jedna z milionów poszkodowanych przez banki i wsadzona w spiralę długów i problemów
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 13:39:45
A jak mozna nazwac to,ze bank (BPH) ubezpiecza mnie od utraty pracy,gdy kredyt
dostalam na podstawie dochodow z emerytury?!!!!
Ubezpieczenie emeryta od utraty pracy- to po prostu jest naduzycie!!!!
I takim sposobem rata zamiast np.100 zl- wynosi 130. -niby nie wiele,a jednak...
Dlatego banki tak zyskuja,tak dorabiaja sie na niczego nieswiadomych ludziach.......
Wpierniczaja roznego rodzaju ubezpieczenia...z ktorych tak naprawde zaden kredyto-
biorca nie skorzysta(moze za malymi wyjatkami).A kasa za ubezpieczenia leci....
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 16:37:05
Słyszeliście co dzisiaj na konferencji prasowej premier mówił na temat banków - u nas banki nikogo nie krzywdzą, i nie przyczyniają się do kryzysu, nie ma ich za co karać. A my wymyślamy jakieś problemy. Wszystko jest cacy, jak w każdej dziedzinie przez 22 lata. Tylko nędza coraz większa.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 17:03:18
politycy zaczynaj,ą zauwazac problem
ruch społeczny na fb ma coraz wieksze grono i coraz wiecej wpisów
mamy rok wyborczy
duzo mozemy ugrac
i trza cisnac tych z opozycji bo liberalny rzad sprzedaje nasz kraj

2 miliony ludzi to juz nie przelewki
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 17:50:45
Tylko z tych 2mln. ile coś robi, przeważnie jak większość z nas na początku, siedzą ze spuszczonymi "łbami" i myślą o różnych rozwiązaniach????? Jak już przeżyją, to jedni szukają jak my, inni uciekają w jakiś nałóg, jeszcze inni ze wstydu, i niemocy uciekają w jakiś byt, a nie byt i będą w tym tkwić jak Orkiestra Owsiaka. A to wszystko jest wykalkulowane przez Polskich ekonomistów i ich zagranicznych doradców, bo biednym, głodnym się najlepiej rządzi. Zobaczcie w innych Państwach jakie demonstracje, strajki, rozruchy, a u nas spokój, bo jakby ktoś nie poszedł kilka dni do pracy żyjąc "na styk" i ma jeszcze kredyt to co??? jest pod kreską i ma komornika i z tego nie wyłazi.Ale jest demokracja i miejsce w kanale,nawet przed wyborami nikt o nim nie pomyśli.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 17:51:26
Tylko z tych 2mln. ile coś robi, przeważnie jak większość z nas na początku, siedzą ze spuszczonymi "łbami" i myślą o różnych rozwiązaniach????? Jak już przeżyją, to jedni szukają jak my, inni uciekają w jakiś nałóg, jeszcze inni ze wstydu, i niemocy uciekają w jakiś byt, a nie byt i będą w tym tkwić jak Orkiestra Owsiaka. A to wszystko jest wykalkulowane przez Polskich ekonomistów i ich zagranicznych doradców, bo biednym, głodnym się najlepiej rządzi. Zobaczcie w innych Państwach jakie demonstracje, strajki, rozruchy, a u nas spokój, bo jakby ktoś nie poszedł kilka dni do pracy żyjąc "na styk" i ma jeszcze kredyt to co??? jest pod kreską i ma komornika i z tego nie wyłazi.Ale jest demokracja i miejsce w kanale.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
25 sty 2011 - 19:09:15
Ja jestem po próbie samobójczej.Był to po prostu tzw krzyk rozpaczy i niemoc.Miała bym ochotę gdyby mi na to finanse pozwoliły podac banki do Strasburga.Mają przecież wgląd do BIK-u i co?liczy sie zysk nie człowiek.Kiedy ktoś nam udziela kredytów dostaje od tego prowizję i to słoną na pewno.Dobrze że sa tacy ludzie jak ja bo można posłuchac ich mądrych rad.Dobrze że jest taka strona itd.Z innej strony bardzo źle bo tyle dramatów tyle poszkodowanych.Pozdrawiam
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 10:15:07
Mam mieszkanie własnościowe to jedna rzecz której się dorobiłam.Zrobiłam błąd przechodząc obok banków a największy wchodząc tam ale już czasu nie cofnę.Gdybym mogła jednak cofnąc i zadzwonił by do mnie ktos i przez telefon słodycz się sączyła natychmiast bym się wyłączyła lub postraszyła ze jeszcze raz zadzwoni to oddam sprawe do sądu albo zmieniła numer telefonu i koniec.Niestety ja tak jak i wiele osób tego nie mogę zrobic.I teraz co?wpada komornik zabiera mi wszytko?a ja z synem i synową na ulicę?A gdzie jest to przyjazne państwo?gdzie są nadzory bankowe?gdzie sprawiedliwośc?albo przed kolejnymi wyborami te sprawy się porusza bo wszak trwa kampania a to dobry temat albo? i tak naprawde jest że jesteśmy dzikim krajem w środku Europy.Krajem w którym nie panuje DEMOKRACJA ale DZIKOKRACJA lub prościej tzw.DZIKI ZACHÓD .Zasady moralne?takich zasad nie ma one są jedynie pięknymi słowami w słownikach i to wszystko.Czu uda mi sie jak i Wam z tej spirali wyjsc lekko poobijanym a nie prawie na śmierc zakatowanym i pozbawionym wszystkiego?nie mam pojęcia zielonego.Pozdrawiam
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 12:24:21
Witaj ewisko-ja napisze do Pana Romana nie oddam skóry tak łatwo napewno bandytom.A mówili ze Polska jest wolna.Wtedy była za tzw komuny bardziej sprawiedliwa bo była praca teraz jest bardziej zakłąmana i z fałszywym uśmiechem.Szkoda bo to piekny kraj.Podaję swój mail hanna423@interia.pl DZIEKUJĘ.A P.Romanowi życze wiele zdrowia w bo w tym dzikim kraju naprawde ono jest potrzebne
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 12:31:35
klotylda7777, pamiętaj że pan Roman to bardzo zajęty człowiek, wręcz nie wiemy kiedy on śpi czy odpoczywa. Jeśli chcesz się z nim skontaktować to najlepiej telefonicznie a jeśli chcesz napisać to w formie papierowej i dołóż zaadresowaną do siebie kopertę ze znaczkiem żeby mógł Ci odpisać.

Jutro Pan Roman ma licytację pasażu, więc że tak powiem, będzie wyłączony z normalnego funkcjonowania. Módlmy się wszyscy za uratowanie pasażu (żeby nikt go nie kupił od komornika) lub choćby trzymajmy kciuki.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 14:06:12
schoppenka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jutro Pan Roman ma licytację pasażu, więc że tak
> powiem, będzie wyłączony z normalnego
> funkcjonowania. Módlmy się wszyscy za uratowanie
> pasażu (żeby nikt go nie kupił od komornika) lub
> choćby trzymajmy kciuki.

Trzymam kciuki, modlę się i współczuję Panu Romkowi tej "nerwówki". Mam nadzieję, że komornik nie znajdzie chętnych do kupna pasażu.
A wierzyciele niech się walą na ryj!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 14:07 przez flame.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 13:45:07
schoppenk-o dziękuję za radę.Dołączę nawet 4 koperty ze znaczkami dla tych których na to nie stac.Musimy się naprawde trzymac razem.P.Roman nei bedzie napewno miał juz większych kłopotów a licytacja?oj jak ja bym sie chciała doczekac czasów ze wreszcie ktos banki tak policytuje że ich nagła cholera weźmie.Patrzcie jaki świat jest strasznie niesprawiedliwy .Ludziom takim jak Pan SKLEPOWICZ chcącym pomagac mimo tak strasznym kłopotom jakie ma podkłada nogę a takim dupkom jak banki otwiera wrota do raju.Gdzie tu jest coś pozytywnego?chyba w bajkach morały tylko
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 14:24:10
Wiecie co?każdy z Nas tak wypisuje swoje żale problemy itd.Jest nas spora grupa.P.Roman jest tylko jeden.Powinniśmy sie naprawde zjednoczyc.Jak Nas będzie więcej moze coś zdziałamy.W kupie siła to brzydkie powiedzenie ale szczere.Tej ośmiornicy trzeba naprawde łeb obciąc bo połowę Polaków naprawde popłaci za bankowe cwaniactwa bardzo wysoką cenę a nie warto.Życie w gruncie jest ładne tylko ludzie czasami robaczywi
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 15:11:37
klotylda7777 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wiecie co?każdy z Nas tak wypisuje swoje żale
> problemy itd.Jest nas spora grupa.P.Roman jest
> tylko jeden.Powinniśmy sie naprawde zjednoczyc.Jak
> Nas będzie więcej moze coś zdziałamy.W kupie siła
> to brzydkie powiedzenie ale szczere.Tej ośmiornicy
> trzeba naprawde łeb obciąc bo połowę Polaków
> naprawde popłaci za bankowe cwaniactwa bardzo
> wysoką cenę a nie warto.Życie w gruncie jest ładne
> tylko ludzie czasami robaczywi

Już się zjednoczyliśmy :) Patrz: Ruch Społeczny Poszkodowanych. Zapraszam do zapoznania się z profilem Ruchu na Facebooku. Może zechcesz wesprzeć nasze działania :) Pozdrawiam :)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 15:20:39
flame tego jest sporo więc nie wiem dokładnie o które osoby chodzi.Proszę jeżeli można o linka na hanna423@interia.pl
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 15:58:20
@ klotylda7777

Aby obciąć łeb tej ośmiornicy konieczne jest, aby nas było mnogo:)
Zdobywając sprzymierzeńców jednocześnie uświadomimy innych, że też mogą wpaść w podobne tarapaty.
Ludzie nie zdają sobie nawet sprawy jak mogą w nie wpaść!
Kilka dni temu rozmawiałem z biznesmenem, na konto jego brata ktoś wziął 3 telefony w abonamencie, dziwnym zbiegiem okoliczności faktury nie przychodziły na jego adres dopiero przyszedł na jego adres nakaz zapłaty a później informacja, że dług kupiła firma windykacyjna, która postarała się o tytuł wykonawczy na swoją rzecz.

Biznesmen był zadowolony z obrotu sprawy(o wszystkim dowiedział się po fakcie) , że to nie jego problem szybko jednak zmienił zdanie, gdy mu wyłożyłem, że problem jak najbardziej jego dotyczy, ponieważ tytuł wykonawczy może otrzymać w spadku po bracie.

Wiele dyskutowaliśmy wcześniej na tematy zobowiązań i na temat firm windykacyjnych, jednak to zdarzenie dopiero dało mu do myślenia, dlaczego firm windykacyjnych przybywa i dlaczego kupują wszystko, co się tylko nawinie pod ręce.

I to jest nasze zadanie, aby ludziom to uświadomić, chociażby poprzez kolportaż ulotek na temat ruchu społecznego.


"Życie w gruncie jest ładne tylko ludzie czasami robaczywi"

Gdzieś to słyszałem?!
Jak najbardziej zgadzam się z tą tezą!

Pozdrawiam - Staszek
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 16:12:36
[interwencja.interia.pl]

obejrzyjcie sobie dzisiejsze wydanie

oby tak dalej oby tak dalej
jest coraz głosniej co mnie niezmiernie cieszy
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 16:20:26
Stanisławie ja wymyśliłam na poczekaniu to powiedzenie.Zapraszam na swoja pocztę jaką podałam wyżej.Jeżeli chodzi o ulotki?mądra sprawa tylko z Panem Sklepowiczem się nalezało by skontaktowac czy to aby jest z punktu prawa legalne.Ja padnę ze śmiechu czy to jest legalne ostrzeganie ludzi aby nie dawali sie nabierac i wsadzac do klatki którą póxniej komornik wsadza na łódkę i wysyła na pełne morze jak więźniów z KL Stutthof (metody takie same)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 16:50:40
klotylda7777 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Stanisławie ja wymyśliłam na poczekaniu to
> powiedzenie.Zapraszam na swoja pocztę jaką podałam
> wyżej.Jeżeli chodzi o ulotki?mądra sprawa tylko z
> Panem Sklepowiczem się nalezało by skontaktowac
> czy to aby jest z punktu prawa legalne.Ja padnę ze
> śmiechu czy to jest legalne ostrzeganie ludzi aby
> nie dawali sie nabierac i wsadzac do klatki którą
> póxniej komornik wsadza na łódkę i wysyła na pełne
> morze jak więźniów z KL Stutthof (metody takie
> same)


Informowanie społeczeństwa o zagrażającym niebezpieczeństwie jest jak najbardziej legalne, ba - nawet wskazane i konieczne!!!

Dzisia - odrobinę pomęczymy się z nimi dłużej - bo nieźle się okopali.

Rozbawiła mnie ta deklaracja:
Będzie on także ponownie objęty ubezpieczeniem w momencie, kiedy na nowo pozyska zatrudnienie - zapewnił Wojciech Sury, rzecznik prasowy Getin Banku.

Ja bym powiedział jednak iż on jest nadal objęty ubezpieczeniem - to bank zawinił i on jest zobowiązany do usunięcia skutków winy! Zatem bank powinien teraz spłacać wszelakie zobowiązania ! i do tego poszkodowany powinien zmierzać.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 00:24:52
Bo niestety brak wiedzy na te wszystkie tematy: czyli windykacja, komornik i inne powoduje, ze tak sobie dajemy.
ja niestety też jestem efektem takiej "niewiedzy" - teraz to by mi mogli skoczyć. Ratuję i informuję tych dookoła mnie żeby się nie ładowali w żadne kredyty ( no chyba na poratowanie życia i zdrowia).

Pani w banku sama mi powiedziała że to na niewiedzy klienta sie bazuje (no tak sobie od serca pogadałyśmy a jak jej pokazałam jedną z moich umów restrukturyzacyjnych to aż sobie skserowała bo takiego czegoś to nie widziała - a pracuje w bankowości ponad 10 lat)

Myślę, że nie można sie bać choć też czasem galotki mi sie trzęsą bo jeszcze komora nie miałam, - ostatnio zainteresowałam się art.829 kpc a szczególnie jego wykładnią i interpretacją, bo coś mi sie wydaje, że znów dłużnicy są robieni w bambuko.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 09:46:37
Jestem przekonana,że Platforma jak szybko weszła wręce posiadania rzadzenia tak szybko jej się ukróci.Donald Tusk to niech nie mówi bzdetów,bo gospodarkę to już jest nawet stwierdzone,napędzają banki poprzez karty kredytowe,zaś one to rozbój w biały dzień.Liberałom już czas najwyższy odejśc,.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 11:08:54
klotylda7777,przedewszystkim Witam Serdecznie,nie załamuj się zadzwoń do Pana Romana,to dobry człowiek,pomoże.Tu na forum też Ci pomogą.Wszyscy tu jesteśmy sobie życzliwi i nawzajem sie wspieramy.Zobaczysz będzie dobrze,aby nie gorzej.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 14:26:47
Dołączam się do kciuków i również mam nadzieję,że ludzie próbujący to kupić,ruszy sumienie i nie pokaże się na licytacji.Co do banków,to chciałabym aby one wszystkie upadły,zawaliły się pod ziemię.BANKI-OPAMIĘTAJCIE SIĘ ,NA WAS TEŻ KIEDYŚ PRZYJDZIE KONIEC.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 16:26:15
Dziśka mnie to też cieszy.Ale?kochanie ple ple ple i tylko to.Za "dobrych czasów"kochana władza zaraz by sie rozprawiła z takim bandyctwem.Nowa władza nie ma czasu są ważniejsze przecież sprawy jak diety dla posłów,smolńsk i jeszcze by się tysiące spraw znalazło
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 16:40:47
mnie cieszy kazdy gest w strone pokrzywdzonych
a jak juz media o tym mówią jest coraz lepiej
nasz ruch na fb robi furrore
tam jest mnóstwo polityków
zainteresowało sie juz kilku problemem
corazx głosniej sie robi o 6 milionach zadłuzonych
to musi pierdol....c
i pierd...nie
z ogromnym hukiem
jesienia

oj tusku dupsko umoczy
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 17:48:21
Ten pan chyba jest troszke niewyspany (chodzi o rzecznika Getin B).Proste i jasne prawo ewidentnie działa tylko w jedną stronę.BRAWO dla takiego postępowania i takiej polityki tak trzymajcie a coś w rodzaju Rewolucji Październikowej bedzie napewno :)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 17:53:45
klotylda7777 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ten pan chyba jest troszke niewyspany (chodzi o
> rzecznika Getin B).Proste i jasne prawo ewidentnie
> działa tylko w jedną stronę.BRAWO dla takiego
> postępowania i takiej polityki tak trzymajcie a
> coś w rodzaju Rewolucji Październikowej bedzie
> napewno :)

Dobrze, że dałaś wyjaśnienie, o kogo chodzi konkretnie, ponieważ już myślałem, że masz na myśli moją skromną osobę albo jeszcze kogoś innego - nie ukrywam, że to była by prawda:)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 17:56:33
Zapomniałąm jeszcze napisac jedno.Chodzi dokładnie o EuroBank .W lecie może w maju,czerwcu dzwoni telefon i nagle słyszę pania o miłym głosiku oczywiście się przedztawiła i nagle zaryczała jak wściekły lew którego gryzą pchły(dłużnicy).Pyta sie czemu nei spłącam rat więc delikatnie babie tłumacze ze nei mam pracy straciłam ja i nie mam zczego rat płacic a baba jak SS man dosłownie dobrze że nie kleła jak szewc że przyjdzie komornik ze mnei zlicytuje ze będe na dnie.Odłozyłąm fona szkoda ze nie nagrałam tej pseudo rozmowy.Później za kilka dni dzwoni pan i wtedy czułam sie jak by mnie gestapo przesłuchiwało dobrze że mi nie swiecili w oczy i mnei nie poddawali torturom.Zaczął oczywiście że mnei zlicytują ze mnei puszczą z torbami że mnei obedra itd.Patrzcie się jaki nagle znalazł się prawy i sprawiedliwy.Znowu byłam zła ze nie nagrałam rozmowy albo nie wygarnęłam gościowi .Jak słysze tekst że można sie z bankami dogadac?ogarnia mnei pusty śmiech ten kto to mówi chyba sam nie wie co mówi albo nie zastanawia się nad tym zupełnie jakie bzdety sączą się z jego ust
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 21:31:55
Moi kochani .Nie mieszałam sie nigdy w zadne ruchy ,w zadną politykę itd.Ale dostaję jakiegoś odruchu wymiotnego widząc co sied zieje i jaka jest niemoc ludzi skrzywdzonych przez bankowców a dwa jak ludzi depczą jak upadlają.Ciśnie mi sie jedno na usta po jaką anielkę wygraliśmy wojne to raz a dwa po jaką cholerę nam był tzw. tzw wolna Polska a po trzecie już powiem tak patriotyzm to słowo wytarte a honor? HAHAHA
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 23:58:38
Panowie posłowie jak wcześniej pisałąm zanją o dziwo nasze problemy szarych obywateli przed wyborami pokazują ładne V ale po wyborach jak by kurtyna spadła i nagle pokazuje sie srodkowy palec i wraca stare słowo TKM a reszta hołoty na boczny tor.Mnie chyba ktoś zlinczuje .Ale narasta we mnie straszna złosc że aż kipie
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
28 sty 2011 - 16:32:11
Wiecie co?jak czytam to wszystko jestem strasznie przerażona strasznie zrozpaczona i strasznie wściekła na nasze państwo niby prawa.Jako pasjonatce historii coś mi takie postępowanie przypomina lata 30-45 skąd mają panowie windykatorzy przykład?wiemy dokładnie.Dobrze że ludzi których banki oszukały nie zamykają w obozach albo nie rozstrzeliwują na ulicach.Chociaż?domysły zostawiam samym czytającym.Ale naprawde wierzę ze nadejdzie w końcu koniec i jakas osoba się obudzi i powie bankom STOP
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
27 sty 2011 - 11:14:18
klotylda7777 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moi kochani .Nie mieszałam sie nigdy w zadne ruchy
> ,w zadną politykę itd.Ale dostaję jakiegoś odruchu
> wymiotnego widząc co sied zieje i jaka jest niemoc
> ludzi skrzywdzonych przez bankowców a dwa jak
> ludzi depczą jak upadlają.Ciśnie mi sie jedno na
> usta po jaką anielkę wygraliśmy wojne to raz a dwa
> po jaką cholerę nam był tzw. tzw wolna Polska a
> po trzecie już powiem tak patriotyzm to słowo
> wytarte a honor? HAHAHA

Klotylda :) Opcje polityczne nas nie interesują. Ruch Społeczny Poszkodowanych ma za zadanie (oprócz udzielania pomocy poszkodowanym) uporządkowanie i uświadomienie rządzącym kilku ważnych PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH.
Żałosne to, że musimy się w tym celu zrzeszać i wydrapywać należny nam szacunek własnymi pazurami! :(
P.S. Ja mam lekką awersję do portali społecznościowych, ale dla potrzeb ruchu zalogowałam się na FB, rozkręcam moich znajomych i angażuję ich w nasze sprawy :)
Pozdrówka :)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 18:00:22
@Klotylda

Uwaga! Z mojego dziwnego adresu mailowego :) wysłałam Ci linka do profilu RSP na FB. Odszukaj nas i przyłącz się :)
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 20:32:30
klotylda7777 pisz do nas na mejla:

ruch.spoleczny.poszkodowanych@wp.pl

Co do naszych działań, nie tylko ulotkowych, to przeczytaj sobie watki organizacyjne dotyczące spotkania w Poznaniu, powołania Ruchu Poszkodowanych, oraz o naszych konkretach czyli celach i konkretnych już podjętych krokach.

Zapraszam.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 21:42:49
Czy ktoś próbował załatwiać oddłużenie przez Kancelarię Sprawiedliwości Społecznej. Ja do nich dzwoniłem - prawnik powiedział mi, że oni mają swoich przedstawicieli społecznych, którzy przyjeżdżają na miejsce, i po zapoznaniu się ze sprawą, negocjują z bankami, (ja nie bardzo się w tym połapuje) zmianę kredytu na ??????? wyleciała, nazwa ze starego łba (coś jak kredyt ratalny) rozłożeniu tego na raty, żeby nie leciały odsetki, i odwołanie egzekucji komorniczej. Podaje tel.22 6100772
Możecie sprawdzić lepiej jesteście obcykani.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 21:45:51
Dzisiaj w podawanych newsach (tvn24) wystapil niejaki p.Zbonikowski(PIS) -swego
czasu wraz z poslem Karskim bedac na Cyprze-co nie co narozrabiali(zniszczone
wozki golfowe).Cypryjski sad ukaral ich grzywna w dosc znacznej wyskokosci(za
uszkodzone mienie hotelowe).
Jakiez bylo zdziwienie posla Zbonikowskiego,gdy okazalo sie,ze cypryjski sad wydal
wyrok bez ich udzialu....Byl tym tak zbulwersowany!
A nie wie jeden z drugim jak postepuja polskie sady wydajac BTE na posiedzeniu
niejawnym!!!! Tez bez naszego udzialu! Dlaczego tym nie przejmuja sie?!!
Bo to ich nie dotyczy!
Teraz moga wiedziec,jak sie czuje polski dluznik,gdy polski sad wydaje na nas wyrok
w postaci BTE.!
Zbonikowski okreslil,ze cypryjski sad dziala jak 'kapturowy "- a nasz inaczej
dziala?!!!!
Masz racje "klotylda"- po cholere byla nam tzw.'wolna Polska"? Ona wcale nie jest
wolna.....Ona jest zniewolona....
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 22:11:03
[www.kss.vel.pl]

Pisałam do nich aby zaprosić ich do współpracy do naszego Ruchu, ale nie odpisali. Napisze jeszcze raz ale już oficjalnie i zobaczymy.

Wiem ze źródeł TV że jakoś tam działają , ale ja słyszałam raczej o tym, że próbują ratować ludzi przed eksmisją o innej działalności jakoś w mediach nie słyszałam. Myślę że warto spróbować, być może mają jakieś swoje własne wypracowane sposoby na oddłużanie, tym bardziej jeśli nie będą wołać zaraz pieniędzy.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
26 sty 2011 - 22:32:57
Nie wiem, mnie powiedział że robią społecznie. Pisałem do nich wcześniej, też nie odpisywali, podobno mają coś z komputerami nie tak. Także mówił żeby listy przysyłać zwykłe, bo na poczcie kolejki i nie mają czasu stać po odbiór, bo oni normalnie pracują gdzie indziej na etatach. Ja zrezygnowałem bo jest tego za dużo,i żadne ugody nie wchodzą w rachubę. Ale schoppenko znasz te sprawy, możesz się z orientować, co jest grane.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
28 sty 2011 - 20:41:55
Banki,to nie tylko mordercy w białych rękawiczkach ale to oni faktycznie przyczynili sie do kryzysu.Podejrzewam że nie długo i na nich przyjdzie kryska na matyska.
bkr
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
17 kwi 2011 - 21:01:25
człowiek jest jednak głupi ze wierzy bankom
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
19 kwi 2011 - 08:33:31
Oni nas poprostu otumanili,i sami sobie sa winni tego wszystkiego.A co do kryzysu,również banki są winne wraz rządzacymi wszystkimi po kolei.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
19 kwi 2011 - 16:31:45
Święte słowa- wiedzieli, jaką kto ma historię kredytową, ile kredytów, a i tak dawali- oni są winni- bo to ich zasrany obowiązek aby sprawdzić, kto jaką ma zdolność- za to im płacą. słuchajcie- po pismach do banków o zastraszaniu i pełnomocniku chwilowo- w tym tygodniu jest cisza- może przez to, że zbliża się Wielkanoc? Życzę Wam i sobie, żeby banki utraciły wszystkie nasze dane- to tak od zajączka wielkanocnego.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
19 kwi 2011 - 17:25:22
no to musiałby byc zając trojański :). W moim mieście już 2 oddziały znanych banków zwinęły żagle i do wojewódzkiego miasta sie przeniosły - czekam aż reszta się zawinie, bo społeczeństwo ubożeje. Niedługo nie będzie już czego i z kogo ściągać.
Re: BANKI MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
19 kwi 2011 - 17:35:47
witam wszystkich.
poszedłem do Banku Nordea i chciałem zamknąć ROR. panienka powiedziała mi, że muszę oddać kartę bankomatową i zostanie mi zablokowany dostęp do rachunku przez kanał internetowy. ja na to, że przecież umowa nas wiąże do dnia wygaśnięcia umowy a ona swoje, że jeżeli nie oddam karty to nie rozwiążę umowy a w razie wypowiedzenia umowy drogą pisemną i tak muszę oddać natychmiast kartę a kanał internetowy dostępu do konta zostanie zablokowany.
Czy ktoś fachowy, znający się na rzeczy może ustosunkować się do tej kwestii, cos podpowiedzieć.
Pozdrowienia dla wszystich forumowiczów.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować