Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Star Wars Credits For Sale

francuskie pieski euro bank
05 lut 2011 - 23:33:28
Witam wszystkich.Też euro bank mnie zszokował. W sierpniu 2009r wzięłam kredyt i od razu przy tej okazji dano mi kartę kredytową.A Ze każdy łasy na kasę to ja nie inna.Wzięłam. Bywały jakieś drobne opóżnienia w spłacie kredytu,ale karty nigdy. Nie przekroczyłam nigdy limitu karty , a tu któregoś pięknego dnia ... nie mogę zapłacić kartą. Idę do banku pytam panienkę a ona mi mówi,że karta zablokowana,bo przekroczyłam limit.Okazuje się,że ten limit został przekroczony dopiero po dodaniu odsetek i kosztów bankowych. Nie pojmuję tego. Spłacam tę przeklętą kartę,a nie mogę z niej korzystać już od sierpnia ubiegłego roku. Teraz tak też mi się przytrafiło,że opózniłam spłatę kredytu o kilka dni .Zadzwonił potwornie nieuprzejmy pan i tak mu powiedziałam że taki jest a on do mnie że jestem nierzetelnym klientem .Straszył mnie konsekwencjami takiego nieterminowego spłacania. Ludzie omijajcie ten bank szerokim łukiem .Naciągacze na swoje usługi a potem ?????????????
Re: francuskie pieski euro bank
05 lut 2011 - 23:37:16
Zapraszam Cię na stronę [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com] , właśnie podjęliśmy walkę z takimi dziwnymi praktykami, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Pozdrawiam

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
05 lut 2011 - 23:50:31
Bardzo chętnie,bo to co czynią z nas klientów to przekracza wszelkie myślenie . A nie wiem,czy ktoś się ze mną zgodzi to my do licha naszymi pieniędzmi ich utrzymujemy .
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 12:01:50
Witam Ciebie Bajka Serdecznie i masz całkowitą rację,że to my ich utrzymujemy a oni nas lekceważą.
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 13:02:33
Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie eurobanku. Spozniłam się z ratą w tym miesiącu i zadzwonił "przesympatyczny pan" z windykacji tegoż banku informując mnie,że on ma taką władzę,że może codziennie do mnie przyjeżdżać kolejny pan itaka przyjemność kosztować mnie będzie 110zł.Ludzie strzeżcie się tego banku jak diabeł święconej wody. Dziękuję za wpis Ewisce.
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 13:08:30
Bajka, ten pan to może ale siebie niech windykuje i sobie narzuca opłaty.Władze to on może i ma,ale wdomu u siebie.Niech nie będzie taki do przodu bo mu tyłu zabraknie.W żadnym wypadku takiego windykatorka nie w puszczaj swoje progi,bo on nie ma żadnych praw.A jak zadzwoni jeszcze raz taki gość to jego równiez poinformuj że nagrywasz ewentualnie powiedz-pomyłka.Zdrówka życzę.
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 16:41:18
Bajka kochanie na windykację z tego banku musisz mieć stalowe nerwy,oi są wyjątkowo wredni i perfidni,to samo z cassus finance.Życzę dużo cierpliwości.
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 17:43:00
Jestem laikiem w sprawach bankowych. Dopiero się uczę. Podziwiam was wszystkich za wytrwałość. Dziękuję za wszelkie rady.
Re: francuskie pieski euro bank
06 lut 2011 - 18:04:28
@ bajka-
my w zasadzie wszyscy caly czas uczymy sie i czerpiemy wiedze od innych...
Jesli chodzi o EB- sa wredni,ale jak im uswiadomisz,co im wolno,a czego nie-
zmienia(mam nadzieje) swoje nastawienie(mam na mysli windykatora terenowego).
Juz na tym forum wklejane bylo,jakie uprawnienia ma-a raczej nie ma-terenowy.
Jesli telefoniczna windykacja nie bedzie skuteczna-skieruja twoja sprawe do
windykacji terenowej. A terenowy-to negocjator,ktory ma z toba ustalac wplaty.
Inaczej brzmi windykator-a inaczej negocjator.Banki mowia o windykacji terenowej-
ale gdy pisalam reklamacje do EB,to uzyto slowa "negocjator',a nie windykator.
Wlasnie im chodzi o to,by zastraszyc dluznika..by ten zaczal splacac.
Pisze to z wlasnego doswiadczenia-bo akurat mam 'terenowego"...bank juz sie wtedy
z toba nie kontaktuje. Lepiej dogaduje sie z terenowym,niz z windykacja telefoniczna.Trzymaj sie- zawsze mozesz liczyc na ludzi z tego forum,gdy bedziesz
potrzebowala rady......
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 10:15:58
Troszkę wam jeszcze popiszę o "cudowności" euro banku. Byłam w placówce tegoż banku spytać o przyczynę zablokowania karty. Pani po kilkuminutowym czytaniu w komputerze stwierdziła, że przekroczyłam limit. A to guzik prawda . Limit przekroczył mi bank doliczając swoje należności. Dzisiaj dzwoniłam do centrum obsługi klienta i pani W.......wicz powiedziała to samo.Ja na to, że to nie tak,że to wina banku.A pani kazała poczytać regulamin i tam pisze.. Każdy klient ma sobie przewidzieć ile to sobie bank podolicza i tak starać się dysponować środkami aby się zgadzało .Ludzie - klienci mają być niezłymi wróżbitami bądż księgowymi? Nie mam tego przeklętego regulaminu ,ale w umowie pisze tylko,żeby nie przekroczyć limitu.Ja tego nie zrobiłam .Może ktoś ma większe wiadomości na ten temat.Pozdrawiam wszystkich i to w 100% nie jest bank dla ludzi.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 10:57:34
Niestety, podpisujemy umowy i regulaminy, których dokładnie nie czytamy, a potem banki doją z nas na maksa. Poczytaj umowę + regulamin, a wszystko będzie jasne - kto, kogo i dlaczego skubie.
Regulamin powinni Ci dołączyć do umowy. To najczęściej załącznik.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 11:41:23
Tak tylko ze względu na dość dużą ilość papierów u mnie to regulamin wyrzuciłam a w umowie tylko pisze:
"rozwiązanie umowy może nastąpić tylko z ważnych powodów,a w szczególności w przypadku:
a)...
b)...
c)...
d) przekroczenia limitu kredytowego
e)...
2. O wypowiedzeniu umowy ,bank informuje posiadacza karty pisemnie.
Mnie umowy nie wypowiedział bank tylko kartę zablokował nie informując mnie o niczym.Bardzo możliwe,że pisze o tym w tym regulaminie a ja go nie posiadam .To dla mnie trudne do ogarnięcia.Jednak trzeba wszysko czytać nim coś podpisujesz. TYLKO KIEDY? W domu, bo raczej w banku nie ma na to czasu.A w domu to lepiej poczytać dobrą książkę efekt lepszy.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 11:48:51
W regulaminie masz szczegółowo podane, jakie kary obowiązują za nieterminową spłatę zadłużenia na karcie. Na razie ją zablokowali. Dopóki nie zapłacisz należnego haraczu, sprawa nie będzie załatwiona. Chyba, że naliczyli kary niezgodnie z umową. Wtedy możesz reklamować sposób rozliczenia.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 12:02:55
Podkreślam, że wpłaty dokonywałam w terminie i w wysokości ustalonej przez bank. Jedynie przekroczyły mi się środki z winy banku po doliczseniu ich opłat . Przykładowo: zużyłam 3900zł a bank doliczył 1002,50 to nie są dokładne dane to tylko przykład. I o te cholerne 2,50 przekroczyłam niby ja ten limit. Nie jestem bankowcem i nie wiem ile łaskawie mi oni policzą kosztów. To skąd mam wiedzieć że jak wezmę x złotych to będzie za dużo ?
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 12:24:59
Mam samochód wzięty 6 lat temu na raty.Do końca spłaty pozostały dwa lata. Bank wystawił BTE. Czy jest jakaś szansa na zatrzymanie auta czy muszę oddać złodziejom użytkowany przeze mnie pojazd? Mówię złodziejom gdyż spłaciłem już prawie 45 tys. za auto przez te 6 lat a teraz z odsetkami i karami muszę wpłacić dodatkowe 30 tys.SZOK!
Co powinienem zrobić?
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 12:23:19
Właśnie te koszty (opłaty) są drobiazgowo wymienione w załączniku do umowy, którą stanowi regulamin. Jeśli się do niego nie stosujesz, to Cię kasują. Nie ma miękkiej gry. Nie potrafisz liczyć - płacisz i tracisz. To jest właśnie praktyczny pokaz jak pazerny banczek żeruje na nieświadomości klienta. Na tym zarabiają krocie.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 12:26:21
A jest zastaw rejestrowy na pojeździe ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 12:28:06
Jest w dowodzie adnotacja,że współwłaścicielem jest Santander Consumer Bank.
Re: francuskie pieski euro bank
07 lut 2011 - 20:14:04
Dziękuję flame za rozjaśnienie mojego umysłu. A kartę splacałam i mam nadzieję spłacać wterminie. Szkoda tylko,że tam jest dużo wirtualnych pieniążków tylko już nie dla mnie. I bądż tu człowieku sumiennym klientem.
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 17:39:32
bajka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziękuję flame za rozjaśnienie mojego umysłu. A
> kartę splacałam i mam nadzieję spłacać wterminie.
> Szkoda tylko,że tam jest dużo wirtualnych
> pieniążków tylko już nie dla mnie. I bądż tu
> człowieku sumiennym klientem.

Sumienny klient nie jest atrakcyjny dla banku. Na nim nie da się zarobić tyle, ile można wycisnąć z kredytobiorcy, który ma problemy z terminowym regulowaniem zobowiązań. Na karach i odsetkach banki zarabiają kolejne lichwiarskie procenty. Jest to proceder na skalę nie notowaną w żadnym państwie UE.
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 19:20:02
Zaczęło się...obawiam się, że będzie coraz gorzej.
Sąd w Kutnie aresztował 28-latka z okolic Żychlina, podejrzanego o zabójstwo przedstawicielki firmy Provident. Mężczyzna miał zadać kobiecie sześć ciosów nożem, a jej zwłoki zakopać w lesie. Według śledczych w ten sposób chciał uniknąć spłacania rat zaciągniętej pożyczki.
www.tvn24.pl
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 19:52:37
To jest straszna tragedia....
Provident daje pozyczki "na lewo i prawo"-te,ktore sa z tzw.obsluga domowa.
Jest to dla nich korzystne,bo przy takiej pozyczce Provident sporo sobie liczy za
taka obsluge. Maja tez inny pakiet-gdzie mozna splacac na konto.Ale z tego co mi
wiadomo,wtedy musza badac zdolnosc kredytowa- a wiadomo,zw wiekszosc pozyczkobiorcow
takiej zdolnosci nie ma. Provident zarabia, pracownicy jak widac narazeni sa na
niebezpieczenstwo- a wystarczyloby udzielac pozyczek na normalnych zasadach.
Ale wtedy by tak duzo Provident by nie zarabial.....
Zal mi jest tych wszystkich pracownikow- sa wykorzystywani,dostaja grosze...
a jak widac-moga tez stracic zycie.
Pieniadz zabija.....
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 20:10:18
Morski...przyjacielu masz rację. Ja jednak chciałem zwrócić uwagę no to że ludzie mają już tego bankowo-finansowego niewolnictwa dość!!!!Ja sam jestem na granicy wytrzymałości!!! Pozdr
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 20:29:16
Obiło mi sie o uszy ten wątek o morderstwie,na pasku TVN24,było napisane,tylko nie było że to z Prowidenta,tylko agenta bankowego.
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 20:37:35
Tak naprawdę jakie to ma znaczenie. Szkoda tylko człowieka. Zarówno tego który stracił życie jak i tego któremu zmarnują życie... Człowiek uczy się na błędach. Swoich. To też błąd.

Pozdrawiam.
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 21:24:46
Szkoda jest wszystkich ludzi,ktorzy wpadli w tzw.petle kredytowa...i nie tylko
kredyty sa zmora,ale ciagly wzrost kosztow utrzymania...To wszystko kumuluje sie i
czlowiek jest bezradny,bezsilny - bo jak splacac i jeszcze utrzymac rodzine.?
Wiem,antywindykator,ze ta bezsilnosc popycha ludzi nawet do morderstwa...czasem
do samobojstwa.
Gdyby czlowiek mial prace i godne wynagrodzenie- gdyby ceny tak nie 'galopowaly",
gdyby nie wzrastaly koszty utrzymania- nikt z nas nie mialby problemow ze splata
swoich zobowiazan.A ktoz to mogl przewidziec? Wszak mialo byc lepiej-nie gorzej.
To jakiz popelnilam blad,biorac kredyt-ktory mi bank sam zaproponowal?
Gdyby bank wiedzial,ze beda jakies kryzysy- nie rozdawalby kredytow.
Gdybym ja to wiedziala- pewnie tez bym nie ryzykowala.
Wiec i bank i ja popelnilismy bledy - tylko teraz to ja ponosze tego konsekwencje...
I w tym tkwi problem....bo nioe ma zadnej wspolpracy miedzy bankiem a dluznikiem.
Trzymaj sie antywindykator-badz silny,nie zalamuj sie...to nie nasza wina,ze
tak w zyciu mamy "pod gorke".pozdr.
Re: francuskie pieski euro bank
08 lut 2011 - 23:03:20
Co do stwierdzenia flame to nic nigdzie w całej unii nie jest tak zawiłe i krzywdzące dla obywateli jak w naszym "cudownym" kraju.Takie mam wrażenie,że już sami prawnicy nie nadążają za zmianami "prawka". I tak ludzie mają tęgie głowy,że choć troszkę to jakoś ogarniają.Pozdrawiam wszystkich co mają pod górkę.
Re: francuskie pieski euro bank
09 lut 2011 - 07:34:49
@ bajka -

masz racje...prawo jest jedno - ale interpretowac go mozna na milion sposobow.
Dlatego to prawo nie jest doskonale...

Dobrze,ze "pod gorke" mozemy isc w grupie - jest troche razniej...

Milego dnia.
Re: francuskie pieski euro bank
09 lut 2011 - 08:20:11
Ono nigdy nie było doskonałe.I zamiast go naprawiać,to jeszcze coraz gorsze buble.Jak można zabrać dzieci od rodziców,tylko dlatego,że ta rodzina jest biedna.Czyja to wina-Rządu,miało żyć się lepiej a żyje się coraz gorzej.Nie myślą wogóle o Społeczeństwie tylko o sobie.Dlatego mówię Dość krzywd-Trzeba to naprawić.
Re: francuskie pieski euro bank
17 lut 2011 - 18:14:56
Wiecie co misię nasuwa na myśl? Niedługo będą nas traktować w naszym kraju jak trochę bardziej rozwinięte zwierzaki. Będziemy mogli ogryść kość i pilnować swojej budy,bo inne aspiracje życiowe będą już dla elit a nie dla nas.
Re: francuskie pieski euro bank
16 mar 2011 - 16:05:29
Dzisiaj dostałam pismo z Euro odnośnie mojej zablokopwanej karty. Piszą tak m.in.; " Odosząc się do kwestii przekroczenioa limitu na rachunku .. , przekazujemy , iż w okresie rozliczeniowym od 27.04.2010 do 26.05.2010 występowało przekroczenie limitu w wyniku wypłaty kwoty 1000,00 PLN z bankomatu w dniu ... oraz naliczenia prowizji 30,00 PLN od rzeczonej wypłaty. Po tej transakcji stan rachunku wynosił 4025,27 PLN i utrzymywał się do dnia 15.05.2010 , tj do wpłaty kwoty...
W związku z powyższym Bank prawidłowo pobrał opłatę 30,00 PLN na koniec cyklu rozliczeniowegotj. dnia...
Wszystko rozumiem tylko skąd ja miałam wiedzieć ,ze właśnie te nieszczęsne 30 zł doliczone przez bank przekroczy mi ten cholerny limit.
Re: francuskie pieski euro bank
16 mar 2011 - 16:57:17
Bajak gratuluje ja z euro nie moge sie dogadac stael do mnie dzwonia a na moje pisma nie odpisuja tak samo getim .czy duze malas u mich zaleglosci / jeetem bardzo ciekawa jak Tobie poszli na reke czy udalo sie raty obnizyc o polowe .czy moglybysmy pogadac na gg lu mailowo? pozdrawiam agnieszka
Re: francuskie pieski euro bank
16 mar 2011 - 19:19:11
możemy pogadać mailem bajka509@wp.pl a swoją drogą to nie wiem czy nie pomogło trochę to,że pisałam na nich do gazety bankowej. Pani z tejże gazety obiecała, że zajmie się moją sprawą. A ja piszę do nich od miesiąca i bardzo szybko odpisują już dwa pisma mi przysłali.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 09:46:32
bajka a jeszcze jedno pytanie jak wygladał ten sms z getin o ugode / ja dostalam jakiegos smsa proszę o przeslanie dokumentów na numer faxu sprawa pilna ,pisałam do nich dwa pisma i milczą jak zaklęci aga
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 13:03:36
A ja mam cos takiego.
Eurobank pożyczył mi 32 tys. pomimo braku zdolności kredytowej(telefony,namawianie,cos sie zrobi,nowa placówka świeżo otwarta,przed świetami)32tys. zł.,z czego na moje konto poszło tylko 2 tys. zł.,8000 ubezpieczenie(o czym nie zostalam poinformowana w placówce ,zorientowałam sie dopiero w domu),20 tys. na splate innych kredytów przesłano bezposrednio z placówki EB(już nie wnikam w to ,że spłacono nie ten kredyt ,który chciałam ,lecz inny,pomylili się ,tak to tłumaczono).
Dzisiaj przyszło od nich (nastepne ,kolejne dla mnie zajęcie komornicze)
Należność główna ponad 52 tys.zł.Pragnę wszystkich ostrzec-
OMIJAJCIE Z DALEKA TEN BANK,NIECH ŻADNE NAMOWY,PROMOCJE WAS NIE SKUSZĄ
Czy to nie jest lichwa ???
Jeżeli Ktos jest zdesperowany,brakuje mu na splate już zaciągnietych kredytów niech nigdy nie ratuje sie w ten sposob(choćby nie wiem jak namawiano,żeby zaciągać kolejny kredyt na spłate poprzedniego.
Obawiam sie ,ze ode mnie nie zdolaja wyegzekwowac takiej kwoty .Po 30 latach pracy ,wychowaniu 3 dzieci ,nie dorobilam się w Naszym Kraju,żadnego majątku,
nie posiadam mieszkania,złota,antyków,nigdy nie stac mnie było na samochód,nie wyjeżdżałam zagranice.
Mój jedyny dochód to pensja.
Mam wyższe wyksztalcenie i poczucie,ze moje zycie to jedno wielkie fiasko.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAK U.......CH JAK JA.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 13:12:22
Droga lwico jak ja sobie policzyłam kredyt ktory od nich dostałam 35 tysiecy a musze oddac 72 000 to tak jak piszesz to lichwa a nic innego mam na mysli eurobanczek a niby oprocentowanie 7,9 procent za diabla nie wychodzi tak jak piszesz ratowanie sie kredytem to pomylka teraz tez to wiem zaluje bardzo ze u nich sie zadluzylam juz lepiej bylo skorzystac z providenta taniej by wyszlo czlowiekowi .Najbardziej w eurobanku irytuje mnie windykacja potrafia w ciagu godziny zadzwonic z 10 razy juz drugi tydzien nie odbieram telefonow bo i tak nic nie wnosza oprocz zdenerwowania mnie ..Zgadzam sie z Toba OMIJAC TEN BANK Z DALEKA jak przstaniesz placic dopieroTRAKTUJA PO LUDZKU pozdrawiam cieplo aga
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 13:24:17
Ku pokrzepieniu serc dłużniczych :)

Przedwczoraj TK orzekł, że wyciąg z ksiąg bankowych nie może być dokumentem urzędowym na mocy którego skazuje się dłużnika bez możliwości obrony na spłatę czegoś czego być może nawet nie ma. Jak już wejdzie to w życie, zasypiemy sądy pozwami, bo mamy możliwość działania w ciągu 3 miesięcy od daty ukazania się w dzienniku ustaw oraz za 5 lat wstecz. Teraz banki będą musiały się solidnie wytłumaczyć jak to wszystko naliczyły, skąd pochodzi taki dług itp. Damy im popalić. Uszy do góry, będzie dobrze.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
18 mar 2011 - 14:00:55
schoppenka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ku pokrzepieniu serc dłużniczych :)
>
> Przedwczoraj TK orzekł, że wyciąg z ksiąg
> bankowych nie może być dokumentem urzędowym na
> mocy którego skazuje się dłużnika bez możliwości
> obrony na spłatę czegoś czego być może nawet nie
> ma. Jak już wejdzie to w życie, zasypiemy sądy
> pozwami, bo mamy możliwość działania w ciągu 3
> miesięcy od daty ukazania się w dzienniku ustaw
> oraz za 5 lat wstecz. Teraz banki będą musiały się
> solidnie wytłumaczyć jak to wszystko naliczyły,
> skąd pochodzi taki dług itp. Damy im popalić. Uszy
> do góry, będzie dobrze.

Droga szoppenko ja już nie wierzę żadnym rządom, parlamentom i trybunałom, przez 20 l patrzyli na to wszystko, doprowadzali ludzi na skraj nędzy, wiedzieli o tym, Co nagle, przed kolejnymi wyborami, przejrzeli na oczy. przecież to są profesorowie, sędziowie, prokuratorzy. Moim zdaniem jest w tym coś, że po wyborach okaże się, bublem prawnym. Druga rzecz, wydaje mi się, że oni dobrze znają sytuację materialną, w jakiej przez banki znaleźli się dłużnicy, że mało kogo będzie stać na sądy,adwokatów, apelacje i tp. Np. ja 7em. banków skąd wziąć kasę na tyle rozpraw, mam teraz ja świadomie nabrać kredytów? i co mi to da? to samo co restrukturyzacja, więcej długów. Znając szybkość działania naszych sądów, w moim przypadku i innych dziadków, zabraknie nam życia. Mimo mojego pesymizmu, trzymaj kochana rękę na pulsie, może ja się mylę. Pozdrawiam.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 13:51:38
Schpoppenko Kochana,milcze teraz bo jestem przeziebiona,chora i zdruzgotana.
Ty jak zwykle potrafisz mnie pocieszyc.
Obawiam sie tylko ,ze mnie juz nic nie pomoże.Jestem bankrutem ,bez mozliwości ogłoszenia bankructwa /nie mam majatku/.
Pragne tylko ,zeby cos sie zmieniło w Kraju,żeby ludzie ,którzy zmuszeni byli do zaciągniecia kredytu(nie na zbytki,jak piszą w róznych mądrych pismach),
byli solidnie i profesjonalnie informowani,ze zaciagnięcie kolejnego kredytu to śmierć finansowa ,nie ratunek,że są inne sposoby ,zeby wyjść z problemu niemożliwości podołania spłatom rat kredytowych (z rożnych życiowych powodów)Poinformowanie uczciwe,ze jest coś takiego jak restrukturyzacja,negocjacje, a nie proponowanie nastepnego kredytu niby ratunkowego konsolidacyjnego).Nikt tego niestety nie mowi tym ludziom,brak jakiejkolwiek informacji,podania reki.Skutek jest taki ponad 2 mln ludzi/ wg oficjalnych danych/ w peteli zadluzenia ,nie do splaty.
Pozdrawiam serdecznie i mam ciagle nadzieje,ze to wszystko sie kiedys zmieni. zmieni.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 14:16:17
To zdanie jest dla Ciebie, Lwico, zwłaszcza ostatni wers:

"Banki mogą powoli zapomnieć o postępowaniu nakazowym, w którym błyskawicznie uzyskiwały wyroki sądowe zmuszające klientów do spłacania kredytów, nawet jeżeli to nie oni te kredyty brali, bądź w przypadkach, kiedy otrzymywali kredyty bez wymaganej zdolności kredytowej."

Mamy na działanie 3 miesiące i możemy również podważyć wyroki, w tym BTE, do 5 lat wstecz. Więc nie pisz że dla Ciebie nie ma już nadziei, bo to jest właśnie ratunek dla Ciebie :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 20:43:07
do agacze1974
... rozważamy możliwość zmiany warunków kredytu w celu pozbycia się zaległości...
Byłam w placówceGetin i z 25tys zrobiłoby się 32tys. Odmówiłam - to było w ubiegłym tygodniu. Dzisiaj dostałam identycznego sms-a . Jutro tam zadzwonię zobaczymy ile tym razem mi dołożą.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 20:50:40
Lwico , Schoppenko , Agacze i inne zaplątane ludziska - bardzo się cieszę, że niedola zaprowadziła mnie na te strony. Jestem odrobinę mądżejsza i nie sama. Walczę- pisząc różności do banków i czekam. POzdrawiam wszystkich.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 21:09:03
dla mnie to ostatnie zdanie brzmi jak wybawienie,mam na mysli bph,nie miałam zadnej zdolnosci nawet na 1tysiac kredytu a dali mi 97 tysiecy z czego nie widziałam nawet grosza

tak tutaj sedzia tk ma moje ukłony i ogromny szacunek za odwage
Re: francuskie pieski euro bank
18 mar 2011 - 07:05:56
Lwico- teraz wiekszosc z nas wie,ze te wszystkie -tak polecane przez banki-konsolidacje,to nic innego,jak "uwalenie" dluznika(na dluzej i na wiecej).

Tak jak i restrukturyzacja- to przeciez nic innego,jak mozliwosc wyciagniecia wiekszej kasy od dluznika. Fakt wydluzenia okresu splaty - nie powinien za soba pociagac az tak wysokich kosztow(bardzo duze odsetki).

Restrukturyzacja- dla nas bylaby dobra,gdyby banki wydluzaly okres splat,ale bez
naliczania tych wysokich odsetek.Ja po restrukturyzacji(czego bardzo zaluje) mam
kapital do splaty 127,a odsetki- to okolo 500 zl(co miesiac).
Zyskalam zmniejszenie raty o okolo 100zl(po restrukturyzacji).Dlug wiec jest o wiele
wiekszy... I masz racje- to nie rozwiazuje problemu,to jeszcze bardziej pograza..
Banki daja kredyt bez zdolnosci- bo wiedz,ze wczesniej,czy pozniej dluznik nie da rady splacac- a wtedy nie ma wyjscia- albo konsolidacja,albo restrukturyzacja-
albo BTE.
Re: francuskie pieski euro bank
17 mar 2011 - 23:34:53
Dzisiu-skąd ja to znam???
u mnie z BPH podobnie,zresztą z każdym z banków,które mnie tak wykonsolidowały na cacy.Dług jak mur chiński a majątku za te pieniądze żadnego nie widać.Nic nie nabyłam ,nie wzbogaciłam się ,nędzne końcówki na pierwszą ratę skonsolidowanych kredytów.
Śmiem twierdzić także,że restrukturyzacje ,proponowane(jeżeli już),również w żaden sposób nie rozwiązują problemu.Jak napisała bajka-dług jeszcze rośnie ???
Re: francuskie pieski euro bank
18 mar 2011 - 10:56:04
Może o to właśnie bankierom chodzi.Oczarują dłużnika,a ten szukając sposobu na wyjście z długow wpada w kolejną pułapkę kredytową,Bank proponuje konsolidację zadłużenia bo ma z tego zysk,a nie po to by pomóc dłużnikowi.
Re: francuskie pieski euro bank
18 mar 2011 - 12:04:11
Udział kapitału zagranicznego w polskim sektorze bankowym wynosi ok. 75%.

Takich proporcji nie ma żaden z krajów zachodniej Europy!

To skutki działań prywatyzacyjnych rządów Suchockiej, Belki, Buzka i Balcerowicza. Najwięcej udziałów w bankach obcy kapitał przejął w okresie urzędowania ekipy Buzka i Balcerowicza (1998-2000). Nic dziwnego, że ci politycy są obsypywani zagranicznymi zaszczytami.
Re: francuskie pieski euro bank
19 mar 2011 - 07:59:29
Mam nadzieję,że to nie sen.Faktycznie,to ostatnie zdanie dla mnie bardzo korzystne',jak i dla Dziski-'NIEZDOLNOŚĆ KREDYTOWA'''.
Re: francuskie pieski euro bank
22 mar 2011 - 12:54:53
Dzisiaj dostałam z Euro wezwanie do zapłaty. W ubiegłym tygodniu natomiast propozycję ewentualnej ugody. Napisałam do nich warunki tejże ugody. Czekam na odpowiedż a w tym czasie zamiast tej odpowiedzi wezwanie do zapłaty. Doszłam do wniosku, że za dużo ludzi tam pracuje i nie bardzo się informują co do kroków podjętych wobec swoich klientów a szkoda. Bajzel zwykły i już.
Re: francuskie pieski euro bank
22 mar 2011 - 13:54:35
Bajka ale jak wezwanie jenej raty dwóch rat czy całego kredytu ?ja dostałam wezwanie pierwszej raty ale mamjuz drugą zaległą za drugą jeszcze nie dostałam wezwania eb jest walniętym bankiem stwierdzam dogadanie się z nimi na dogodnych warunkach dla soby zadłużonej graniczy chyba z cudem pozdrawiam i wytrwałości życze mi nie odpisują już miesiąc
Re: francuskie pieski euro bank
22 mar 2011 - 18:16:26
To są dwie kolejne pełne raty. Pięknie wyliczone z odsetkami , kosztami. Bardzo dokładnie wypisane kolejne cyferki w pięknym "szkolnym słupku".
Re: francuskie pieski euro bank
01 kwi 2011 - 22:13:25
[gb.pl]
Pięknie się wybronili. I kto jest w stanie mieć rację ?
Oczywiście zawsze bank!!!!
Wydaje mi się , że nasza próba walki z bankami jest o wiele gorsza niż z WIATRAKAMI.
Re: francuskie pieski euro bank
02 kwi 2011 - 11:59:15
Ale tupet ma eurobaneczek,głupie tłumaczenie.
Re: francuskie pieski euro bank
02 kwi 2011 - 17:33:57
Masz rację Ewiska . Tupet to jeszcze małe słowo. W ubiegłym roku tę kartę zablokowali. Teraz owszem mam kłopoty ze spłatą wszystkiego, ale w ubiegłym było ok. Oni teraz się cholera martwią, że ja mam kłopoty. Tylko , że na żadną ugodę iść nie chcą. Swiństwo.
Re: francuskie pieski euro bank
09 kwi 2011 - 23:25:33
Witam.
Kłopoty to "nasza" specjalność - to nie moje słowa , ale mnóstwo w tym prawdy.
Po kolejnej odmowie EB w sprawie ugody wybrałam się do placówki porozmawiać z panienkami. Pytam co się da jeszcze z tym zrobić ? A panienka zdziwiona dlaczego nie przychodziłam do nich tylko pisałam do Wrocławia. Swoją drogą to mieszczą się przy fantastycznej ulicy św. Mikołaja. Podoba mi się ta jedna rzecz - adres tegoż banku.Coś tam wystukała w komputerze i mówi ,że mam zadłużenie i pewnie dlatego nie chcą się na nic zgodzić. To ja o tym wiedziałam i wiem. Ale panienka mówi ,że spróbuje coś tam i tak napisać. Napisała. Teraz znów czekam na odpowiedz. Ile razy można pisać o jedno i to samo ? Przecież czasu szkoda tych ludzi co muszą to czytać /choćby dla picu/ i naszego zdrowia. Potem odpisują ,że nie zgadzają się i tak w kółeczko. A koszty tych wszystkich czynności oczywiście zapłaci szanowny klient. " CO JESZCZE MOZEMY DLA CIEBIE ZROBIC ?" Piękne hasełko. Ale dlaczego w podtekście tego hasła są same niemiłe sytuacje i koszty dla mnie ?
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 01:40:49
Dlatego też ja (ale nikomu nie polecam tego sposobu) napisałam do banków raz - otrzymawszy negatywną oczywiście odpowiedź na prośbę o pomoc w spłacie - przez zmianę warunków itp. umowy. Przyjęłam do wiadomości zgodnie z tym co mi napisali,że nic nie moga zrobić, zmienić itp. Potem kontaktowałam sie telefonicznie - oczywiście z tym samym skutkiem. Bo albo nic nie mogą albo restrukturyzacja jest absurdalna.
Oczywiście juz padło hasło że brak jest współpracy z mojej strony i tym samym będzie sąd i komornik itp. - ale z tego co tu czytam na forum to takie niespodzianki szykują banki wszystkim bez wzgledu na ilość wysłanych pism. Z FW nie rozmawiam, bo nie ma o czym - mam kilku wierzycieli i wszyscy musieliby póść na ugodę - co jest awykonalne. Więc i tak komornik przynajmniej róno podzieli i bez gadania.
W tych bankach jestem klientem ponad 10 lat - spłaciłam morze kredytów i nikt tylko przez to że od września 2010r. zdecydowanie pogorszyła się moja sytuacje finansowa nie będzie ze mnie robił ........ (tu sobie wpiszcie to co wygadują windykatorzy). Banki traktuję równie poważnie - więc skoro piszą że nie mogą to nie.
Wielokrotnie takie pisma generuje system - przecież nawet podpisy to faksymile albo scany. Śmiem wątpić czy podpisane pod nim osoby w ogóle widziały te pisma. ale to moja osobista opinia.
Już nie wspomnę o tych które mi w ogóle nie odpisały - bo po co?
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 09:08:29
I tu się zgodzę w 1000%. Ja sam mam w euro banku kredyt. pisałem ,prosiłem ,bez skutku. ostatnio nawet napisałem maila do pani dyrektor Stahl. I co? mam napisac koleje pismo na adres eurobanku z propozycją ugody. ale najciekawsze jest to że jak dzwoniłem do euro, i prosiłem o ugodę ( mam już wypowiedziany kredyt) to twierdzili że nic nie mogą z tym zrobić. Po otrzymaniu maila od pani dyrektor i ponownym zadzwonieniu do konsultanta, i powołaniu sie na panią dyrektor okazało się że można mimo tego że była już restrukturyzacja ,mimo że mam zaległość w spłacie, można taki wniosek napisać. i wysłać do banku ,tylko czy to coś da? do kogo jeszcze trzeba się zwrócić aby można było godnie spłacać kredyty ,mimo tragicznych sytuacji w jakich się znajdujemy? czy ktoś da nam w końcu szansę wyjść z tego doła? Pozdrawiam!
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 11:05:02
@midlum2: Piszesz że wysłałeś e-mail do Pani dyrektor Sthal, prosze powiedz czy ta Pani odpowiada za dział restrukturyzacji kredytów w eurobanku? czy też wszystkie działy pod nią podlegają? pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 12:11:42
Witam, mam w E.B kredyt i dwa razy pisałam o ugodę oczywiście zawsze odmowa i że natychmiast mam spłacić zaległość, też jestem zainteresowana co napisać do Pani dyr.i skąd wziąść namiary na nią? pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 12:46:33
--------------------------------------------------------------------------------
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 12:46:49
Powiem Wam tak. Maila do tej Pani znalazłem w necie,napisałem maila i poszło.Pani ta kazała napisać mi list do centrali z propozycją ugody. i zadzwonić. Kiedyś jak dzwoniłem w tej sprawie zeby cofnieto mi wypowiedzenie to absolutnie nie było mowy żeby coś takiego można było zrobić .A teraz gdy powołałem się na tą Panią ,inna rozmowa,można wysłać ,jak najbardziej itd.Pytałem się kim jest ta pani ,to powiedziano mi że dyrektorem działu kontaktu z klientem .A oto odpowiedź. Panie Piotrze - proszę przesłać swoją prośbę na adres banku:

Euro Bank SA
ul. św. Mikołaja 72
50-1226 Wrocław

Proszę w liście w którym poda Pan swoje dane, adres i pesel, wyrazić tą prośbę i najlepiej ją udokumentować.

Szczegówowych informacji może Pan zasiągnąć dzwoniąc na numer: 19 000 i mówiąc konsultantowi, że chce Pan zglosić prośbę o ugodę z bankiem - tam powiedzą Panu jak to zrobić.

Pozdrawiam

Alina Stahl
Re: francuskie pieski euro bank
11 kwi 2011 - 12:38:19
Tak jak pisałam zadzwoniłam pod podany nr 19 000 i miła Pani powiedziała mi że oczywiście mogę napisać wniosek o ugodę do centrali banku E.B i mam napisać jakie warunki spłaty są dla mnie dogodne!!! i że dostanę od nich odpowiedź.Rozmowa była w miłym tonie w przeciwieństwie do tych prowadzonych przez F.W.Pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 14:23:56
Może niewiele wygramy dla siebie z tym bądż innym bankiem. Jednak dzięki wpisom ludzi , którzy coś tam po swojemu robią i dzielą się tymi doświadczeniami z innymi to pomoże następnym. Dla mnie wiadomości ludzi z tego forum dały już dużą wiedzę.Wiem chociaż co i jak pisać i o co się gdzie upomnieć. A teraz czekam cierpliwie na kolejną odpowiedz z EB. Miłej niedzieli wszystkim zadłużonym.
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 16:41:19
@midlum2 dziękuję
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 16:44:30
Dziękuję "midlum2" pisałam dwa razy napiszę i trzeci, również zadzwonię,może wreszcie uda się coś ustalić. A tak na chłopski rozum jak by zgodzili się na ugodę i zmniejszyli wysokość raty odrazu to już bym spłacała kredyt, a tak rośnie mi zadłużenie i po co to żeby człowieka jeszcze bardziej pogrążyć?
Wolą dług sprzedać FW niż dogadać się z dłużnikiem i odzyskać pożyczone pieniądze.Pozdrawiam wszystkich.
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 17:59:25
Dorcia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziękuję "midlum2" pisałam dwa razy napiszę i
> trzeci, również zadzwonię,może wreszcie uda się
> coś ustalić. A tak na chłopski rozum jak by
> zgodzili się na ugodę i zmniejszyli wysokość raty
> odrazu to już bym spłacała kredyt, a tak rośnie mi
> zadłużenie i po co to żeby człowieka jeszcze
> bardziej pogrążyć?
> Wolą dług sprzedać FW niż dogadać się z dłużnikiem
> i odzyskać pożyczone pieniądze.Pozdrawiam
> wszystkich.

Tak właśnie o to chodzi, urośnie kilkakrotnie, po co mają od ciebie wziąć np.10tys. kiedy za parę lat odbiorą od ciebie, albo rodziny 100tys. im na kasie nie zależy. To są instytucje upodlenia narodowego, popierane przez władze.
Re: francuskie pieski euro bank
10 kwi 2011 - 19:58:12
Jeszcze jedna podpowiedz dla piszących do EB . Nie wiem tak co to dokładnie oznacza, ale w potwierdzeniu , które dostałam od panienki pisze tak:
Rodzaj restrukturyzacji : kredyt pierwotny - restrukturyzacja z ubezpieczeniem.
Ja się tam właśnie w banku wściekłam , że kredyt ubezpieczony tylko po co skoro nic to nie daje. W efekcie otrzymałam potwierdzenie właśnie z takim wpisem.
Re: francuskie pieski euro bank
11 kwi 2011 - 19:45:05
jakim firmom euro bank sprzedaje długi nasze?
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 07:17:17
@bajka,jak piszesz restrukturyzację do Eurobaneczka,napisz,że zwracasz sie tylko o restrukturyzację -kredytu pierwotnego.Baneczek naliczyłby ci od ubezpieczenia kupe forsy.W końcu ten kredyt masz ubezpieczony.Ja mam u nich restrukturyzację i przedłużam ją cały czas,a między w czasie spłacam inny kredyt.Zostało mi jeszcze prawie trzy lata. @midlum2 oni chyba sami prowadza firmę brutalną(windykacja),ewentualnie chyba ''casus''Wrocław,ale moge sie mylić.
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 14:17:20
Ewiska
Bardzo dziękuję za kolejną podpowiedż. Mam nadzieję , że wszelkie zmiany dotyczące ewentualnej restrukturyzacji będę musiała podpisywać. Wielkie dzięki.
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:02:02
Tak, tak- my wysłaliśmy chyba 3-4 pisma o restrukturyzację- odmowa- właśnie tam do centrali- podaliśmy, że jest pełnomocnik. Nic. Dzisiaj był z EB Bartosz Oleńko- z kolegą. Pytali o męża. Mówili, że go szukają- ja też :-). Znacie Pana? Był już chyba 3-4 razy. Grzecznie odpowiadam ,że nie wiem , kiedy będzie, czy będzie,że nie utrzymuje kontaktu- oni swoje- następnym razem będę nagrywała...
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:21:40
witaj aggi mozesz mi napisac po ilu ratch pierwszy raz nawiedzil Wasterenowy z eb? tez mam z nimi problem pozdrawiam aga
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:43:46
Witaj- po trzech miesiącach- teraz będą cztery miesiące. Był już chyba z cztery razy- nie pomagają telefony, pisma, wcześniej, gdy nie mieliśmy takich zaległości- pisaliśmy o ta restrukturyzację- raz jeden jedyny się zgodzili- w czerwcu tamtego roku- teraz oni pismo- mąż pismo z prośbą- jutro pójdzie pismo o nękaniu- że jeśli jeszcze raz, to zawiadomi odpowiednie instytucje. Na casusa to nie działa... nadal dzwonią- a u Ciebie jak długo nie płacisz?
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:55:07
Po kiego grzyba oni łażą? u mnie był, akurat kolega wytatuowany wychodził z domu, cały wytatuowany ,der morde jak najęty na klatce schodowej, jak go zobaczył , zrobił się malutki.............., Dzisiaj poszło pismo do centrali o ugode ,ciekawe co odpowiedzą
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:57:30
witaj dzieki za odpowiedz 25 marca stuknela mi trzecia wiec pewnei niedlugo mni enawiedzi.telefony juz dawno przestalam odbierac bo zkoda nerwowtez pisze pismo z apismem w tyłku czlowieka mają .ale jak był cztery razy w jednym miesiącu ?jak chces zmozemy pogadac prze gg 386584aga
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 17:59:51
U mnie był jeden raz a mam naliczone że był 4 razy jak to możliwe????
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:02:11
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> U mnie był jeden raz a mam naliczone że był 4 razy jak to możliwe????

Daj chłopie zarobić terenowym :) co ty taki pazerny jesteś? :)
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:04:43
U mnie był 4 razy w ciągu trzech tygodni- oj nawiedzi, nawiedzi. Teraz będzie czwarta rata- a zaczął się pojawiać, jak minął termin 3 raty. Zaraz wejdę na gg
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:07:37
Ja też chyba zacznę pobierać opłatę od przekazywania mojemu mężowi wiadomości- taki terenowy zarabia ponad 5000 tyś zł, niech odpali z 10% od każdej wizyty- to nawet mu kawę zrobię. A co, następnym razem powiem, żeby przyjechał tak po 8 maja to torta dostanie komunijnego...
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:15:03
kurcze ale on czesto Was nawiedza moze mu wpadlas w oko ...
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:16:57
Jasne niech przychodzi co dzień aż do momentu jak się wk...ie
Re: francuskie pieski euro bank
12 kwi 2011 - 18:19:59
żeby jeszcze trafił jak żona sama w domu bedzie. szybki telefon do mnie i mam ich .pierwszy po mordzie by dostał hehehe
hehe. no co? kobite mi jakiś gach nachodzi!
Re: francuskie pieski euro bank
14 kwi 2011 - 12:30:17
dzisiaj dostałam odpowiedż w sprawie rezygnacji z ubezpieczenia od eurobanku oczywiście nie ma takiej możliwości chyba,że spłace wcześniej kredyt .To jakaś paranoja człowiek pisze ,że ma kłopoty a oni o wcześniejszej spłacie zobowiązania mam wrażenie ,że wale głową w mur pozdrawiam wszystkich
Re: francuskie pieski euro bank
21 kwi 2011 - 11:48:32
Słuchajcie- przyszło pismo z banku, że jest 7 dni na zapłacenie powstałych zaległości. Jeśli nie, to bank ma możliwość wypowiedzieć umowę i bez zgody przetwarzać dane stanowiące tajemnicę bankową. Co robić teraz? Czy to teraz po tych 7 dniach przyjdzie wypowiedzenie umowy, czy skierują sprawę do sądu? Na chłopski rozum musi przyjść jeszcze wypowiedzenie. Dodam, że zaległości to 4 miesiące. Pomocy
Re: francuskie pieski euro bank
21 kwi 2011 - 22:55:14
Musi być oficjalne wypowiedzenie. Nie bój się, na mocy orzeczenia TK, teraz bank musi udowodnić przed sądem że jesteś dłużnikiem i że wszystkie naliczone koszty, odsetki i prowizje są jemu należne.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
22 kwi 2011 - 10:40:09
Dzięki- ale to pismo przyszło poleconym i to jest tylko wezwanie do zapłaty zaległych rat- wszystko jest wyszczególnione-kapitał, odsetki itp. Później piszą, że bank ma możliwość wypowiedzieć umowę i że na podstawie art.97 dobrowolnie poddaje się egzekucji, ale na razie piszą, że bank może wypowiedzieć. Czyli jeszcze to nie jest wypowiedzenie. Tak? Bo muszą przysłać całość zadłużenia, przy wypowiadaniu umowy, a nie tylko zaległe raty? Właśnie piekę sernik...
Re: francuskie pieski euro bank
22 kwi 2011 - 21:46:07
Sernik upiekłam. Mam odpowiedz w sprawie restrukturyzacji z ubezpieczeniem. Mam oddać zaległości , bo inaczej to gadać nie chcą. Smiechu warte. Ty im co innego a oni co innego. Zupełnie w innych językach sobie gadamy. Pogadajmy lepiej do telewizora tak samo zrozumie. Zdrowych i pogodnych Swiąt dla wszystkich.
Re: francuskie pieski euro bank
01 maj 2011 - 20:18:47
Mam pytanie, jak to jest jak w trakcie trwania małżeństwa matula przepisala na mnie mieszkanie ,za dożywocie. Czy jest to majątek wspólny ,mój i żony?
Re: francuskie pieski euro bank
02 maj 2011 - 17:29:17
Z tego co czytałam na jakimś forum prawnym,gdy sama byłam zainteresowana tym tematem
to jeżeli w trakcie trwania małżeństwa jedno z małżonków otrzymuje darowiznę to wlicza sie ja do majątku wspólnego,chyba,że darczyńca wyraźnie zaznaczy w akcie darowizny,ze jest ona(darowizna)uczyniona tylko na rzecz jednego z małżonków z podaniem imienia i nazwiska,pokrewieństwaitp.
Pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
02 maj 2011 - 20:30:57
midlum 2-
Darowizna dotyczy tych osob,ktore sa obdarowane. Jesli w akcie notarialnym jestes
wpisany tylko ty-to jest to twoj majatek osobisty.Jako malzenstwo macie wspolnosc
ustawowa- ale wlascicielem jest obdarowany i to jest jego majatek osobisty.
Ty odpowiadasz za dlugi ze swojego majatku osobistego - zona za swoje dlugi nie moze
odpowiadac z twojego majatku(z twojej darowizny).Jesli mama obdarowala ciebie i twoja zone, to jest to wasz wspolny majatek.
Re: francuskie pieski euro bank
03 maj 2011 - 12:05:09
dzwonila pani z reklamacji eurobanku ze umowa zostala wypowiedziana i czy dostalem odpowiedz na moje pismo o ugode, nic nie przyszlo i nic nie dostalem ,mowie czyli jeszcze raz musze napisać? a z aigo (satanderem) jakos spokój..... moze czekaja az dlug sie powiekszy> kurde musze zaczac spłacać więcej, coraz więcej....
Re: francuskie pieski euro bank
16 maj 2011 - 21:04:20
witam a u mnie dzisiaj byl pan z eurobanku romaial z moim mezem czyli informowal o moim zadluzeniu przypadkiem niby otworzyl jakas teczke ,po drugie zostawil dla mnie karteczke o tresci w zwiazku z nieobecnoscia w dniu 16-05 br prosze o bardzo pilny kontakt w bardzo waznej sprawie i tu numer telefonu a wiecie co jest najsmiszniejsze ze oklamal meza ze mnie nie zastal pod wlasciwym adresem klamia w zywe oczy ... i sa bezczelni na maksa
Re: francuskie pieski euro bank
17 maj 2011 - 07:34:49
Ja to bym tak zrobiła,jak zostawił/a by mi karteczkę w drzwiach z numerem telefonu,zadzwoniłabym do tej osoby ,(numer prywatny),nie przedstawiłabym sie ,tylko od razu takiej osobie bym zakomunikowała,że jeszcze raz do jakiego kolwiek domu pójdzie ,to kazda z tych osób wezwie policję.A teraz w szczególności,od 6-go czerwca chyba jest karalne i taki windykatorek może dostać do trzech lat odsiadki za nękanie dłużnika.Być może taka osóbka wystraszy się i wiecej takich podejść nie zrobi. @@@@ Ja nikomu tego niedoradzam,być może to zła metoda,ale ja osobiście tak bym zrobiła.
Re: francuskie pieski euro bank
17 maj 2011 - 09:23:51
Witajcie- mam problemy ze zdrowie- troszkę wysiadłam. Moje dziecko ZNOWU było chore. Agacze- tak robią- dla mojego męża zostawili w drzwiach karteczkę z kwotą jaką ma zapłacić, do kiedy itp. Śmiech na sali- a karteczkę znalazł mój tata, bo pierwszy wrócił do domu... Ten z eurobanku jest też gigant, pisz skargę- i to ostrą do banku- podaj imię nazwisko- pewnie i tak Cię oleją, ale będziesz miała dowody.Shoppenko- napisałam Tobie maila na ruch społeczny poszkodowanych- ważne informacje. A żeby Was pocieszyć- to przyszło pismo, że jak w ciągu 30 dni nie ureguluje zaległości, to będzie do spłaty całość- zatytułowane jest wypowiedzenie umowy. I piszą że 30 dni na zapłacenie zaległości, że jak nie to będzie całość do spłaty- ale kwoty nie podają. Czy to już, czy jeszcze przyślą "prawdziwe" wypowiedzenie z kwotą , jaka w całości została do spłaty- bo to są zaległości, co przysłąli. Nie wiem, jak to odebrać,bo to pierwsze takie pismo
Re: francuskie pieski euro bank
17 maj 2011 - 17:48:52
No ja juz mam z grubszej rury chyba - bo teraz do mnie departamenty przedsądowe piszą (oczywiście z kancelarii prawnej) ale na sms :) albo grobowym głosem pan stwierdza na poczcie głosowej ze czeka na kontakt do 16 (jaaasne - będę o moich problemach finansowych rozmawiać między dolatywaniem do tramwaju a kolejką po ziemniaczki - bo pracę kończę zdrowo po 15)bo jak nie to ....... (ale długo sie namyślał zanim wyartykułował nagranie - więc chyba raczej z tych straszących był i niezbyt wiedział jak zabrać się za pocztę głosową).

Gdyby to nie było smutne to byłoby śmieszne. a tak jest smutne....
Re: francuskie pieski euro bank
17 maj 2011 - 18:04:26
aj oni sa ogóllnie irytujący kto o zdrowych zmysłach w ciagu minuty może dzwonic co najmniej 5 razy tylko windykator ...i te ich godziny do kontaktu tak jak Barbar piszesz czekamy na kontakt lub wplate do godziny jak by człowiek nie mial nic innego do roboty tylko z nimi rozmawiać i być na ich zawołanie .Strasznie nachalni sa pozdrawiam z krainy deszczu
Re: francuskie pieski euro bank
17 maj 2011 - 19:16:46
Pozostaje nam tylko się śmiać. Kiedyś już pisałam, że jak jeszcze mój mąż odbierał telefony- był w pracy, to mówi paniusi, że jest w pracy i nie może rozmawiać, ona na to, że ona też jest w pracy. Więc mąż mówi, że jemu nie płacą za zastraszanie ludzi przez telefon, i że przeszkadzają mu w pracy i się rozłączył. Koniec i kropka. Nachalność to ich drugie imię. Najlepiej robić tak, że zadać te same pytania- nazwisko, pesel, NIP firmy, regon itp, lub nie odbierać. Bo z pustego, to tylko Pan Jezus nalał, a tłumaczyć dzień w dzień to samo, to już jest nudne.
Re: francuskie pieski euro bank
18 maj 2011 - 17:59:55
Witajcie dawno mnie tu nie bylo chorowałam. W domu niestety nie mam juz Internetu (szarpiace banki wazniejsze). Mam swieze info u rezygnacji z ubezpieczenia. Zrezygnowalam z ubezpieczenia do kredytu w Euro w grudniu i 4 miesiace bombardowalam sie z nimi pismami oni pisali ze nie moge a ja pisalam ze zlozylam oswiadczenie woli i zgodnie z kodeksem jest ono skuteczne. W kwietniu i pocztek maja bylam w szpitalu (dalam pelnomocnictwo na kancelarie prawna ktora wczesniej mi redagowala pisma) i na poczatku maja kancelaria napisala w moim imieniu o zwrot ubezpieczenia a kilka dni wczesniej oni wwypowiedzieli mi umowe ale wypowiedzenie odebralam dopiero po powrocie ze szpitala 11 maja. Wiec te 2 pisma ich wypowiedzenie i mojego prawnika zbiegly sie w czasie. Prawniczka ma zamiar napisac kolejne pismo w sprawie ubezpieczenia jak sobie policzyli te wierzytelnosc do splaty.
Na drugie bezpieczenie czekam z lukasa 1,5 miesiaca temu odpowiedzieli ze mysla na moj temat i potrzebuja wiecej czasu. Prawniczka tez im napisala w maju na temat tego myslenia.
Schooppenko mam bardzo pilna sprawe (zabezpieczenie domu) daj znac na priv kiedy moglabys pogadac przez telefon
Re: francuskie pieski euro bank
18 maj 2011 - 20:35:10
Nadziejko, dobrze że do nas wróciłaś, brakowało nam Ciebie :)

Możesz do mnie zadzwonić jutro po godzinie 14. Mam urwanie głowy ze Stowarzyszeniem "Promyk Nadziei" dla dzieci niepełnosprawnych, więc do godz. 14 będę raczej nieuchwytna.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
09 cze 2011 - 14:21:25
Witajcie dostalam dzisiaj pismo z eurobanku apropo pelnomocnika odeslali mi pelnomocnictwo i napisali niniejszym pragniemy wyjasnic iz ewentualne informacje o pani zobowiazaniach moga byc przekazywane ww pelnomocnikowi w przypadku wizyty w Placowce Banku /wraz z pelnomocnikem/ badz w przypadku pisemnego wystapienia pelnomocnika .A teraz tekst ktory rozbawil mnie do lez rownoczesnie wskazujemy iz z uwagi na dohowanie Tajemnicy Bankowej Bank nie moze udzielac Osobom postronnym informacji o zobowiazaniach Klientow telefonicznie .Zastanawiam sie co dalej z tym fantem zrobic prosze o pomoc pozdrawiam agacze
Re: francuskie pieski euro bank
09 cze 2011 - 14:35:22
Zachowaj to pismo skrzętnie, w przypadku kiedy bank poprzez windykacje udzieli informacji któremukolwiek z członków Twojej rodziny, sąsiadom czy znajomym, podamy bank do sądu. Tak dla przykładu :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
09 cze 2011 - 21:43:25
Witajcie moi kochani
ja tez dostalam pismo z eurobanku najpierw wypowiedzenie umowy a na drugi dzien cyt"uprzejmie inf.ze bank pozytywnie ocenil przedstawione w pismie pelnomocnictwo udzielone prze pania panu...jako upowaniajace umocowanego do prowadzenia dialogu z bankiem w sprawach pani zobowiazania.przekazujemy iz do usprawnienia procesu komunikacji umocowany wystepujac w pani sprawach przed bankiem winien kazdorazowo powolywac sie na przedstawione pelnomocnictwo zalanczajac jego kopie i przywolujac fakt uprzedniego przedstawienia przez pania bankowi oryginalu pelnomocnictwa.
do pisma dolanczamy oryginal przekazanego pelnomocnictwa potwierdzone notarialnie w.....
w przypadku jakichkolwiek pytan odnosnie pani zgloszenia prosimy o kotakt tel...to otrzymalam 27 maja.a pelnomocnictwo oryginal za pismem przewodnim wyslalm im 27 kwietnia.co teraz?nie wiem brak mi sily i nerwow,
pozdrawiam serdecznie
Re: francuskie pieski euro bank
10 cze 2011 - 00:00:13
Skoro masz pełnomocnika to w czym problem ? Niech dzwonia i kontaktują się z pełnomocnikiem :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: francuskie pieski euro bank
14 cze 2011 - 10:03:45
ochani nie uwierzycie to pelnomocnictwo ,ktore mi odeslali wraz z listem o ktorym pisalam poprzedno dojrzalam date wroclaw dn 17.09.2010 zeby bylo smieszniej pelnomocnictwo wyslalam w kwietniu 2011 do banku eb a odpowiedz przyszla w czerwcu 2011 skad ta data milego dnia
Re: francuskie pieski euro bank
14 cze 2011 - 16:03:21
Ale mają porządek... Zostaw- albo im wyślij, że to nie Twoje, że daty się Tobie nie zgadzają. Napisz, że masz potwierdzenie i czekasz nadal na pozytywne rozpatrzenie sprawy. A co?! Na moje nawet nie raczyli odpowiedzieć- od marca...
Re: francuskie pieski euro bank
21 cze 2011 - 15:02:44
Witajcie- EB przysłał wypowiedzenie umowy kredytu. Na spłatę dał 30 dni. Napisał też, że jeśli spłacimy zaległości, to może wycofa wypowiedzenie. Nie wiem, co teraz robić, czy pisać kolejne pismo do nich? Nawet nie odpowiedzieli na pismo o pełnomocniku, a na restrukturyzacje się nie zgodzili. Nie mieliśmy z czego wpłacać tych minimalnych kwot- ale teraz od lipca możemy wpłacać. Jak myślicie- napisać kolejne pismo i wpłacić w lipcu tą minimalną kwotę?
Re: francuskie pieski euro bank
26 cze 2011 - 00:13:45
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:52 przez camion.
Re: francuskie pieski euro bank
15 lip 2011 - 14:27:05
Mam pytanie.

Pisaliśmy z mamą pisma o zmniejszenie rat, nie było odzewu. Mama dostałą wypowiedzenie z Eurobanku. Ma juz 3 komorników, ten dług byłby największy. Myślicie, że jest szansa na to, żeby tu komornika nie było?

Pytanie: pisać kolejne listy, prośby o ugodę, skoro nie odpisali na żaden poprzedni list?

Czy dzwonić i prosić o ugodę telefonicznie?

W liście z wypowiedzeniem proponują odstapienie od wypowiedzenia po włąceniu prawie 6 tys- nie mamy takiej kwoty, no i potem normalne raty po 900zł, stać nas na 300zł.
Re: francuskie pieski euro bank
15 lip 2011 - 15:03:39
monia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pisaliśmy z mamą pisma o zmniejszenie rat, nie
> było odzewu. Mama dostałą wypowiedzenie z
> Eurobanku. Ma juz 3 komorników, ten dług byłby
> największy. Myślicie, że jest szansa na to, żeby
> tu komornika nie było?

Nie my o tym decydujemy, a wierzyciel, czyli bank.

> Pytanie: pisać kolejne listy, prośby o ugodę,
> skoro nie odpisali na żaden poprzedni list?

Pisać i dążyć za wszelką cenę do ugody. Pisać, pisać i jeszcze raz pisać ...
Mama złożyła skargę o wznowienie postępowania w związku z wyrokiem TK?

> Czy dzwonić i prosić o ugodę telefonicznie?

Telefonicznie to sobie możesz z psipsiółką poplotkować. Tak ważne sprawy jak finanse wymagają pisemnych, a nie ustnych ustaleń.

> W liście z wypowiedzeniem proponują odstapienie od
> wypowiedzenia po włąceniu prawie 6 tys- nie mamy
> takiej kwoty, no i potem normalne raty po 900zł,
> stać nas na 300zł.

Nie wpłacać ani złotówki ponad to, co deklarujecie we wnioskach o ugodę, bo staniecie się niewiarygodne. W razie ponadplanowej wpłaty wierzyciel będzie przekonany, że przyciśnięte do muru wygrzebiecie kasę spod ziemi. A wy automatycznie staniecie się przedmiotem do zaspokajania banczkowego chciejstwa.
Re: francuskie pieski euro bank
15 lip 2011 - 14:46:38
Monia- pisz jeszcze raz- wzór ugody masz podany na stronie stowarzyszenia. Nic na telefon- wszystko na piśmie- WSZYSTKO. warto próbować. Wpłacaj, tyle ile podajesz i pisz pisma o ugodę. Może po drugiej stronie natkniesz się na człowieka... U nas na ugody nie poszli- nie napiszę gdzie ich mam
Re: francuskie pieski euro bank
15 lip 2011 - 19:08:56
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:53 przez camion.
Re: francuskie pieski euro bank
28 lip 2011 - 20:57:30
Witam wszystkich. Długo się nie odzywałam , bo chwalić się nie ma czym. Z eurobankiem oczywiście dogadać się nie daje. Nie bylo mnie w domu ,gdy przyjechał pan windykator z tegoż banku.Był mój syn a że faktycznie ten kredyt przeznaczony był dla niego to właśnie o tym poinformował tegoż pana. Pan wszedł do domu i udzielił wszelkich informacji o moim kredycie mojemu synowi. Naopowiadał mu ,że to co faktycznie dzieje się z kredytowymi spłatami zależy od losowego wyciągnięcia sprawy przez komputer.Tak mu pokręcił w głowie ,że trudno coś zrozumieć. W rezultacie coś tam mu zapłacił za mnie . Umówił się na kolejne dni a ja jako dłużnik nie jestem potrzebna. Super.Czarna magia.Gość jest rozbrajający.
Re: francuskie pieski euro bank
28 lip 2011 - 21:35:44
Bajka, a nie możesz wytłumaczyć synowi, żeby więcej tak nie robił? Daj mu poczytać na tym forum zasady postępowania z firmami windykacyjnymi. Ciebie będzie ścigał komornik, a panowie będą się spotykali i może przy kawce rozmawiali na temat Twojego długu. Tak dużo na tym forum był ten temat wałkowany...
Re: francuskie pieski euro bank
10 sie 2011 - 12:00:48
witajcie dostalam wypowiedzenie umowy za kk i kredyt 18 lipca plus minus pomimo wielu pism z prosbami o ugode nic zero wspolpracy niestety przychodzi czas ze trza wygladac komornika pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
18 sie 2011 - 23:30:07
Bożka a co u Ciebie z eb ? udalo sie Tobie dogadAC/
Re: francuskie pieski euro bank
19 sie 2011 - 09:30:16
agacze1974 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bożka a co u Ciebie z eb ? udalo sie Tobie
> dogadAC/


niestety nie :-( pomimo wielu próśb i wysłanych pism.; w lipcu mój mąż znalazł kartkę w drzwiach z numerem telefonu i nazwiskiem, zadzwonił i okazało się iż to windykator z EB tzw.terenowy:-( to była 2 wizyta terenowego ; Ja przebywałam w tym czasie poza domem. Dzwoniła pani z działu restrukturyzacji tez w lipcu i przedstawiła mi propozycje ugody , poprosiłam o pisemne potwierdzenie, potwierdziła,że wyśle i co? NIC !!! do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu jakiegokolwiek pisma natomiast miałam w pracy wizytę terenowego :-( - to już 3 wizyta! łaził po firmie w której pracuję i rozpytywał o mnie jak w końcu do mnie trafił to .......... i tu szkoda słów ! zamierzam coś sensownego z tym zrobić, poprosiłam o pomoc Flame ponieważ sama nie dam rady!jestem zbyt roztrzęsiona i zbulwersowana ich działaniami! Mam umowę wypowiedzianą ale wciąż proszę o ugodę a w zamian rozwalają mi zycie w domu i w pracy! Od lutego ten koszmar trwa i pewnie zanim trafi do mnie komornik to ja wyląduję w wariatkowie!!co wtedy?
Re: francuskie pieski euro bank
19 sie 2011 - 11:02:55
Bozka a przepraszam,ze pytam kiedy wypwidzieli Ci a umowe i po tym wypowiedzeniu jak dobrze zrozumialam zaczal sie cyrk z erenowym na nowo tak pozdrawiam Cie cieplo ytrzymaj sie
Re: francuskie pieski euro bank
19 sie 2011 - 11:27:59
@Bożka

Ja nie zmienię Twojego nastawienia, nie zapanuję nad Twoim charakterem. Z tą sytuacją musisz się oswoić. Tak, jak nasza forumowa Ircia. Zrobiłaś już dużo i są postępy, ale nie możesz załamywać się tak bardzo. Masz dziecko, męża, rodzinę! A z hienami w. nie tyle ja, co J. na pewno Ci pomoże :)

P.S. Agacze też na początku drogi miała dylematy i do dziś miewa "doły", ale już powolutku się oswaja z tą sytuacją i jakoś sobie radzi. Niestety, tsza przywyknąć, ale NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ! Walczymy do końca, tzn. dopóki nie zmienimy doopiatego prawa!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 11:43 przez flame.
Re: francuskie pieski euro bank
19 sie 2011 - 19:34:38
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @Bożka
>
> Ja nie zmienię Twojego nastawienia, nie zapanuję
> nad Twoim charakterem. Z tą sytuacją musisz się
> oswoić. Tak, jak nasza forumowa Ircia. Zrobiłaś
> już dużo i są postępy, ale nie możesz załamywać
> się tak bardzo. Masz dziecko, męża, rodzinę! A z
> hienami w. nie tyle ja, co J. na pewno Ci pomoże
> :)
>
> P.S. Agacze też na początku drogi miała dylematy i
> do dziś miewa "doły", ale już powolutku się oswaja
> z tą sytuacją i jakoś sobie radzi. Niestety, tsza
> przywyknąć, ale NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ! Walczymy
> do końca, tzn. dopóki nie zmienimy doopiatego
> prawa!

tak bardzo się staram ale czasem mi nie wychodzi:-(. Kochana! upadłam ale dam radę się podnieść! Może czasem trzeba spaść na same dno....... Flame DZIĘKUJĘ :-)
Re: francuskie pieski euro bank
19 sie 2011 - 11:56:03
/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 00:11 przez agacze1974.
Re: francuskie pieski euro bank
20 sie 2011 - 22:03:31
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:53 przez camion.
Re: francuskie pieski euro bank
21 sie 2011 - 14:54:30
Bożka bardzo Ci współczuje wiem co to znaczy,przeszłam to na własnej skórze.dzięki Flame,która w tej dramatycznej sytuacji przyjechała do mnie, już się tak nie dołuję.Nadal mam dni kiedy nie chce się żyć,mam totalnego doła ale po jakimś czasie to przechodzi,trzeba walczyć dalej.Tak jak wielu z nas jestem na samym dnie ale wierzę,że przy pomocy osób z tego forum nadejdzie jeszcze czas,że z tego dna zaczną się odbijać i zdążę to zrobić przed śmiercią.

Pozdrawiam
Re: francuskie pieski euro bank
21 sie 2011 - 18:44:17
dziękuję za słowa otuchy! życzę Wam i sobie z całego serca aby odbicie od tego dna nastąpiło najszybciej jak to możliwe! Tak Irenko, ja też mam nadzieję, że zdążę wyczyścić wszystkie sprawy zanim ostatecznie przejdę do tego lepszego świata... pozdrawiam serdecznie
Re: francuskie pieski euro bank
14 wrz 2011 - 22:54:52
Mam problem duży z tym bankiem , chciałem restrukturyzacji kredytu a postraszyli mnie windykatorem terenowym i powiedzieli że jak spłacę zaległą ratę to dopiero mam prawo do restrukturyzacji inaczej nici z ugody.Pisałem do nich kilka pism i zawsze odpisywali że na jednym piśmie podpis niezgodny z umową na kolejnym że nie mogą sie skontaktować telefonicznie na kolejnym że brak zadłużenia w spłatach i nie ma podstaw do ugody skoro spłacam .Mam ich serdecznie dosyć !!!!!
Re: francuskie pieski euro bank
13 paź 2011 - 10:54:52
k



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-17 16:05 przez agacze1974.
Re: francuskie pieski euro bank
31 sty 2012 - 07:33:11
Witam wszystkich w nowym roku. Zyczę wszystkim wytrwałości w "porozumiewaniu się" z bankami. Ja już do wszelkich kombinacji bankowych przywykłam. Niewiele się zmienia rzeczywistość. Jeśli nawet coś tam spłacam a niestety robię to nieregularnie to oczywiście tyleż samo przyrasta. Płacę ,płacę a w miejscu stoję. Sprytna sytuacja dla banku- zawsze jakiś lewy grosz im wpada a zadłużenie nie maleje takiego delikwenta jak ja. Super. A w moim mieście _ Starachowice państwo ze starostwa i urzędu miasta zaoszczędzili 600 000 zł w ubiegłym roku i mogli sobie pobrać premie ekstra - wyszło im po 1700 zł na głowę. To się nazywa dobre ustawienie w życiu. Trzymajcie się ciepło pomimo mrozów.
Re: francuskie pieski euro bank
17 lut 2012 - 20:20:28
Witam,
Wszystko o czym piszecie już przeżyłam. Eurobank zablokował mi kartę za przekroczenie limitu o 0,22 zł (oczywiście było to spowodowane naliczeniem ich opłat). Na pytanie dlaczego, kierowniczka oddziału odpowiedziała "bo bank ma takie prawo". N szczęście kartę miałam spłaconą, więc rzuciłam im te 22 gr i wymówiłam umowę dodając, że mam do tego prawo. Przedtem, gdy miałam u nich kredyt i poważnie chorowałam, "uroczy" pan z windykacji po 2 tygodniowym opóźnieniu w spłacie raty groził, że wsadzi mnie do więzienia. Od tej pory przestałam odbierać telefony. Na szczęście nie mam już nic wspólnego z tym bankiem. Mam niestety inne problemy, ponieważ bank Pekao SA wpisał mnie do KRD, oczywiście nie informując o tym i sądzę, że nielegalnie. W ogóle uważam, że to co w Polsce robią banki z klientami powinno wreszcie się skończyć. Klient właściwie nie ma żadnych praw, chociaż utrzymuje swoimi pieniędzmi tych wszystkich prezesów i zarządy banków, dając im możliwość życia w dobrobycie. Przede wszystkim trzeba zastanowić się jak ograniczyć władzę banków. Nie mam żadnych złudzeń , że da się to zrobić, ale jakoś trzeba się bronić.

Pozdrawiam wszystkich klientów banków
Re: francuskie pieski euro bank
29 lut 2012 - 21:14:17
droga Temido miałam identyczną sytuację jeśli chodzi o przekroczenie limitu o jakieś tam grosiki po doliczeniu kosztów przez bank. Pisałam do gazety bankowej chciałam to jakoś nagłośnić ,zaskarżyć i lipa. Pozostało na racji banku.My to mamy tylko płacić i to jak najwięcej ,bo wtedy bankowcy są bogatsi. Marzy mi się pospłacać wszystko i więcej nie mieć nic do czynienia z BANKAMI jakkolwiek by się nie nazywały i obiecywały nie wiadomo co tam . Trzymajcie się wszyscy Ci co utrzymujecie cały system bankowy. Bardzo dużo ludzi tu zajrzało. To forum otwiera oczy ,ale trochę za póżno.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:24:39
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqhthjk
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować