Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

KOMORNIK

KOMORNIK
25 lut 2011 - 07:45:04
WITAM.JESTEM TU NOWA I MAM PROBLEM.MAM KOMORNIKA NA PENSJI TYLKO ZE NIGDY OD BANKI (PKO BP) NIE DOSTAŁAM WYPOWIEDZENIA UMOWY KREDYTOWEJ.A CO NAJSMIESZNIEJSZE KOMORNIK ZABIERA MI Z WYPŁATY A BANK NADAL PRZYSYŁA MI UGODE DOTYCZĄCĄ KREDYTU.PORADZCIE MI CO Z TYM ZROBIC.
Re: KOMORNIK
25 lut 2011 - 08:33:40
Opisz dokładnie całą sprawę i prześlij na:
ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com
Re: KOMORNIK
03 mar 2011 - 08:49:21
mam pytanie czy można odpisać dzieci od pit gdy komornik umorzył postępowanie tyle że przed umorzeniem było pismo do urzędu skarbowego pozdrawiam
Re: KOMORNIK
04 mar 2011 - 20:50:51
Witam.
Jestem tu nowa, mam komornika od września. Najpierw był komornik potem wypowiedzenie kredytu. Czy tak może być?
Drugi komornik wszedł miesiąc temu. Mimo, że bank chce egzekucji z pensji- komornik sam zadecydował, że ściągnie mi z ulgi na dzieci z Urzędu Skarbowego. Czy to jest zgodne z prawem?
Proszę o odpowiedź.
Re: KOMORNIK
04 mar 2011 - 20:55:17
jesli wierzyciel wskazał składniki,z których komornik ma prowadzic egzekucje to tak,
ulga podatkowa tez podlega egzekucji

troche mi tu nie pasuje kolejnosc
komornik działa na zasadzie klauzuli wykonalnosci wiec takowa musiała byc wraz z wyrokiem,moze cos przeoczyłas
tracisz ulgę ale zachowujesz pensje w całosci
Re: KOMORNIK
04 mar 2011 - 21:02:15
Dzisiu.
Najpierw dostałam we wrześniu pismo od komornika o zajęciu 50% pensji a potem wypowiedzenie umowy ze Skoku Stefczyka.
Teraz (miesiąc temu) dostałam papiery od II komornika, że zajmie mi ulgę, a do tego był podłączony wyrok sądu i pismo z banku Fortis, że chcą egzekucji z pensji, a nie z ulgi z US.
Więc pytam, czy komornik sam może decydować z czego ściąga?
Mam dwoje dzieci, które studiują. Ulga na nie pozwoliłaby im przetrwać conajmniej dwa miesiące w akademikach.
A komornik ot tak sobie decyduje o ich życiu?
Re: KOMORNIK
04 mar 2011 - 21:03:02
Dziśka dziękuję Ci bardzo,że od razu zareagowałaś na wpis moniaposzkodoawana, pomóz jej o to samo prosze Schoppenke i innych.Monia to moja przyjaciólka właśnie pare minut temu poleciłam jej te stronę.
Dziśka odezwij się na mego meila już dawno nic nie pisałaś do mnie.
dziękuję wam dziewczyny
Re: KOMORNIK
04 mar 2011 - 21:56:49
ircia wiesz jak u mnie jest
sama borykam sie z toną problemów swoich i taty
mnie nawet jak manna z nieba leci to od razu cała toną spada na łeb

idz dziewczyno do komornika,zapytaj,wyjasnij pogadaj
nie kazdy komornik to od razu bydle
moze sie zgodzi na zajecie pensji zamiast ulgi
poza tym masz zbieg egzekucji
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować