Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Deutsche Bank

Deutsche Bank
22 sty 2010 - 06:54:22
Chcę przestrzec przed korzystaniem z usług Deutsche Bank.27.07.2009r.i 29.07.2009r. usiłowałem dokonać wypłat środków pieniężnych z bankomatu Deutsche Bank PBC przy ulicy Żeromskiego 38 w Radomiu. W obu przypadkach bankomat nie wypłacił gotówki i nie wydrukował – pomimo żądania -pokwitowania transakcji. Natomiast na monitorze bankomatu pojawił się komunikat, iż transakcja nie może zostać zrealizowana.
Pomimo odmowy wypłaty środków - te i tak zostały ściągnięte z mojego konta . Dlatego złożyłem reklamację, która została rozpatrzona negatywnie. Deutsche bank nie zadał sobie żadnego trudu aby zweryfikować transakcię (chocby odczytując zapis z kamer). 18.12.2009r. złożyłem wniosek o zweryfikowanie decyzji banku. Do dzisiaj nie dostaję żadnej odpowiedzi.
Czuję sie okradziony przez ten nierzetelny bank i przestrzegam przed korzystaniem z jego usług.
Re: Deutsche Bank
12 kwi 2010 - 10:15:25
WITAJ!JAC TEŻ KORZYSTAM Z USLUG DEUTSCHE BANK I WIEM JAK TO JEST BYĆ OKRADZIONĄ TYLKO BYŁA INNA SYTUACJA Z INNYM BANKIEM MIANOWICIE Z BGŻ POZDRAWIAM:-)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować