Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

szukam pomocy

szukam pomocy
28 kwi 2011 - 12:50:34
Witam jestem nowa na tym forum i szukam porady czy ktos moze udzielic mi jej, ponad rok temu zaplatalam sie w firmie znanej w Polsce tak zwane "Chwilowki" na kwote 700zł sytuacja u mnie jes nie zanajlepsza finansowo, splacam kredyty i komornika w zwiazku z ta sytuacja stale nie moglam splacic tej chwilowki jedynie wplacalam przedłuzenie co spowodowane bylo wysokimi odsetkami w chwili obecnej w dalszym ciagu nie jestem wstanie zwrocic calej kwoty a kolejny termin mija i znowu nekaja mnie ,przez ten okres splacajac przedluzenie tej chwilowki wplacilam tam znacznie juz wieksza kwote jaka jestem winna nie wiem co mam robic bo ani nie stac mnie na dalsze przedłuzanie ani na wpłate całosci w zwiazku z czym mam pytanie czy moze ktos mi cos poradzic bo generalnie przedłuzajac ta chwilowke co miesiac to juz dwa razy zwrociłam tam pieniadze.
Re: szukam pomocy
28 kwi 2011 - 15:48:58
Jedyna rada to spłacić chwilówkę, tu nikt nic innego nie wymyśli. Chwilówki bierze się na własne ryzyko, nie ma nad nimi żadnej kontroli i nie podlegają zaskarżeniu jak kredyty bankowe.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: szukam pomocy
28 kwi 2011 - 17:02:06
a skad masz te chwilówke,z transfera z Bydgoszczy?
Re: szukam pomocy
24 cze 2011 - 23:06:53
Kiedyś czytałam o tych chwilówkach i providencie ze te firmy nie maja standardowych działów windykacji i szkoda im na prawników. Zgóry zakładaja ze maja od 30 do 50 % strat, i nie występują na drogę sądowową.
Gienia oni maja lichwiarskie oprocentowanie i to jest problem w Sądzie. Przestań spłacać zachowaj dowody spłaty, jak wystąpia do Sądu to próbuj z tej beczki , ze ty spłaciłaś dług i odsetki/ dopuszczone ustawa antylichwiarsą/ a oni chcą więcej chociaż nie maja prawa.
Re: szukam pomocy
24 cze 2011 - 23:22:26
@alka
Skoro odpowiadasz już prawie na wszystkie posty na forum jesteś wszystko wiedząca to może lepiej odpowiedz na jedno zasadnicze pytanie ,w co Ty grasz i co chcesz przez to osiągnąć,czasami lepiej zachować trochę umiaru bo czytając twoje porady to na pewno będzie trudno cokolwiek zwojować.
Re: szukam pomocy
24 cze 2011 - 23:29:10
Ty naprawdę nie rozumiesz, to chyba nic cię nie nęka , zadna sprawa, jak zadałam na forum dwa pytania to co parę godzin wchodziłam i sprawdzałam ze moze ktoś odpisze i mi pomoze, ktoś już był w takiej sytuacj i wie co mogę dalej zrobić, a nie dziecko we mgle bładzić i opłacać wieczne skargi na wszystkch. Jak ktoś pisze mam problem , to uważam ze jak 20 osub na foru cos podpowie to moze w danej sytuacji jakiej jest ta osoba coś pomoże. A te posty o których mówisz to tylko te co mam coś do powiedzenia i nie sa wszystkie, bo niestety dotyczą po prostu długów.
Re: szukam pomocy
24 cze 2011 - 23:43:47
@alka
Oj tutaj się pomyliłaś i to grubo gdyby mnie nic nie nękało to raczej tutaj bym nie zaglądał ,powiem krótko gdybyś spokojnie poczekała na twoje dwa pytania i nie szalała po forum jak poparzona to na pewno uzyskałabyś odpowiedź a skoro sama odpowiadasz na każde zadane pytanie na forum,to jak ty chcesz uzyskać odpowiedź ,kto ma udzielić ci odpowiedzi skoro wybiegasz przed szereg ,wrzuć sobie na luz a na pewno doczekasz się odpowiedzi.
Proszę tutaj nie jesteś sama dużo ludzi zabłąkanych też chce usłyszeć jakiekolwiek sensowne odpowiedzi i jeszcze jedno czekaj cierpliwie ja też czekałem.
pozdrawiam
Re: szukam pomocy
24 cze 2011 - 23:49:28
@ alka -
podajesz mylne informacje o Providencie.W razie braku spłat- po jakimś okresie
sprzedają dług firmom windykacyjnym. Nie udowodnisz im lichwiarskiego oprocentowania,bo te duże koszty pożyczki to jest ubezpieczenie i obsługa spłat
- (tzw.domowa). Jeśli nie jesteś pewna - nie informuj mylnie.
Re: szukam pomocy
25 cze 2011 - 00:10:28
Jakubek 12 moja niecierpliwośc jest spowodowana terminami, ja mogę poczekać ale okręgowy nie.
Do Morski 47 napisałam że czytałam o tym, jak i tak nie ma na spłate to co może zrobić, tylko czekać i zbierać kasę dopuki nie wystąpią do Sadu.
Re: szukam pomocy
25 cze 2011 - 00:53:09
Alka nie rób zamieszania na forum i idź juz wreszcie spać, przecież wszystko wiesz.A tego czego nie wiesz to ci się przyśni. Masz to jak w banku.
dobrej nocy
Re: szukam pomocy
25 cze 2011 - 13:10:50
Parabanki, takie jak provident również występują do sądów o nakazy zapłaty, nie łudźcie się że tak sie nie dzieje. Oczywiście sprzedają też długi firmom windykacyjnym które również wystąpują o nakazy zapłaty. W obydwu przypadkach bardzo trudno samemu bronić się przed takim nakazem.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 09:15:23
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqrgfveee
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować