Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?

Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 20:36:31
@gos wyjaśnij proszę trollom kjt i flame,że nie jesteś schoppenką.Ponieważ to są bardzo chorzy ludzie na manię prześladowczą i wszędzie widzą schoppenkę to udowodnienie im czegokolwiek będzie zbliżone do udowodnienia,że nie jesteśmy wielbłądami.Na forum sędziów znalazłem podobną do Twojej sprawę i były tam skrajne opinie więc mamy szanse 50 na 50.Po za forum nie chcę się kontaktować aby mnie nie posądzono, że mam jakieś korzyści.Jak otrzymasz jakieś informacje z sądu to je podaj- ludzie najlepiej uczą się na konkretnych przykładach a nie na klepaniu formułek jak to robią flame i kjt.Mam nadzieję,że jak wygrasz to trolle znikną z tego forum raz na zawsze chociaz może być różnie bo wstyd to jest im uczucie obce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-31 20:38 przez W?odek.
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 20:52:56
Oczywiście, wierzymy, że "gos" nie ma nic wspólnego z forum NZ, a za jakieś dwa tygodnie obwieści nam tryumfalnie, że SR w Wołominie uznał powództwo spłodzone przez włodka i zabezpieczył je poprzez zawieszenie postępowania egzekucyjnego.

Ponadto, należy się spodziewać, że komornik w oparciu o rozmowę telefoniczną z dłużnikiem, częściowo zwolni rachunek bankowy na rzecz wpływu z tytułu alimentów.

Podaj idioto linka do stosownego artykułu - zamieszczonego zapewne na portalu EBOS - i przestań truć doopę.

Pozdrów oszołomkę małgorzatę rutkowskę vel schoppenkę.
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 22:34:13
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Oczywiście, wierzymy, że "gos" nie ma nic
> wspólnego z forum NZ, a za jakieś dwa tygodnie
> obwieści nam tryumfalnie, że SR w Wołominie uznał
> powództwo spłodzone przez włodka i zabezpieczył je
> poprzez zawieszenie postępowania egzekucyjnego.
>
> Ponadto, należy się spodziewać, że komornik w
> oparciu o rozmowę telefoniczną z dłużnikiem,
> częściowo zwolni rachunek bankowy na rzecz wpływu
> z tytułu alimentów.
>
> Podaj idioto linka do stosownego artykułu -
> zamieszczonego zapewne na portalu EBOS - i
> przestań truć doopę.
>
> Pozdrów oszołomkę małgorzatę rutkowskę vel
> schoppenkę.
A może pozdrowić" matkę Teresę"- polecam szpitale psychiatryczne w Kościanie lub Gnieźnie gdzie praktykował mój Ojciec.Wasza przypadłość to psychoza maniakalno-depresyjna!
kjt
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 23:02:24
Włodzio, możemy się mylić co do Gos, zresztą tylko przypuszczamy, że to może być dziwczątko z poradzieckiego poligonu. Ale pewni jesteśmy na 100% czegos innego - jesteś kompletnym idiotą, włodek.
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 21:27:50
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na forum sędziów znalazłem podobną do
> Twojej sprawę i były tam skrajne opinie więc mamy
> szanse 50 na 50.
Strzelam, podobną w stopniu takim, że nakaz zapłaty został doręczony pod nieaktualny adres a dłużnik dowiedział się o nim dopiero, gdy została wszczęta egzekucja i wniósł powództwo a to zmienia postać rzeczy, nie uważasz? Tylko, że Ty masz problem z odróżnieniem okoliczności - taki sam masz problem z odróżnieniem prawej strony od lewej?

Już 50 na 50 a nie pewność, że sąd uznał pozew za zasadny postanowieniem o uznaniu się za niewłaściwy miejscowo? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-31 21:28 przez typ niepokorny.
gos
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 21:34:56
Oczywiscie ze nie jestem schoppenką.... jak bede miala jakies info z Sadu to napiszę na forum
Ja mysle ze po tym wpisie jaki umiescilam na forum ze duzo mi pomogles to moze dlatego dosli do wniosku ze jestem schopena
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
31 lip 2013 - 22:31:02
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam nadzieję,że jak wygrasz to
> trolle znikną z tego forum raz na zawsze

Szanse ocenił 50/50, ale już wie że wygra :) wizjoner?
Re: Czy gos jest schoppenką jak ubzdurali sobie kjt i flame?
01 sie 2013 - 08:18:22
Czy konieczne jest załadanie tak bzdurnych wątków?!!!!!!!

Komu to jest potrzebne?!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować