Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

odrzucony wniosek przez referendarza sadowego w sprawie zwolnienia od obowiazku iiszczenia oplaty od zarzutow od nakazu zaplaty

witam serdecznie i prosze o pomoc dostałem sadowy nakaz zaplaty w trybie nakazowym [ chodzi o firme pozyczkowa profi credyt] wniosłem sprzeciw Sad wezwał mnie do opłacenia zarzutow od nakazu zaplaty nie mam pieniedzy na oplacenie zarzutow Napisalem wniosek do sadu o zwolnienie mnie z obowiazku oplaty tych zarzutow dołaczyłem dokumenty o stanie rodziny majatkowym referendarz sadowy odrzucił moj wniosek napisalem skarge na decyzje referendarza sadowego do sadu ale sad podtrzymał decyzje referendarza napisalem ponowny wniosek o zwolnienie mnie z oplaty tych zarzutow oparty na nowych okolicznosciach Ponownie dostałem pismo od referendarza sadowego ze odrzuca moj wniosek o zwolnienie mnie z tych kosztow oprocz tego na pismie widnieje pieczatka ze od powyzszego orzeczenia zazalenie nie przysługuje nie ma zadnego uzasadnienia tylko notatka ze na podstawie art 107 ust 2 z 28 lipca 2005 r wniosek moj zostaje odrzucony Mnie naprawde nie stac na oplacenie tych zarzutow stoje praktycznie pod sciana prosze o pomoc co mam robic
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować