Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Polbank

gia
Polbank
06 maj 2010 - 16:03:58
Czy ma ktoś regulamin kredytowania przedsiębiorców z 2007roku z Polbanku.Bardzo pilna sprawa.Chodzi mi o pkt.8 czy bardzo się zmienił w sprawie obrotów na koncie do nowego regulaminu.Jeśli mógłby ktoś mi pomóc bardzo proszę.
Re: Polbank
10 maj 2010 - 15:11:38
Do 1 grudnia 2008 ( z tym dniem wszedł w życie NOWY REGULAMIN ) pkt. 8 NIE BYŁO!!!!!!!!!

Bank nie może zsyłać się na jego obowiązywanie , gdy umowa kredytowa podpisana była przed 1 grudnioa 2008 r.........
gia
Re: Polbank
11 maj 2010 - 12:14:46
Mam problem z Polbankiem który powołał się na punkt 8 w nowym regulaminie kredytowania przedsiębiorców i pociągnoł mi z konta sporą kwotę za to że nie ma na koncie wymaganych obrotów. Gdy podpisywałam umowę z bankiem we wrześniu 2007r. nie było mowy o czymś takim tylko o wewnętrznym regulaminie na który wyrażam zgodę.Nie wiedziałam że banki mogą sobie tworzyć przepisy kiedy chcą i jak chcą. Może ktoś ma podobny problem prosiłabym o rade co mam z tym zrobić i jak odzyskać pieniądze.
Re: Polbank
11 maj 2010 - 20:12:06
Ja w 2007 zaciagnęłam kredyt w Polbanku jako klient indywidualny,otwierałam franczyzę innego banku,potrzebowałam trochę na start.Z franczyzy zrezygnowałam w końcu 2009 roku,gdyż w kryzysie nie wyrabiałam na koszty. Spłacałam raty,aż w lutym wiedziłam,ze już nie dam rady i napisałam o zmniejszenie raty "po ludzku",jak to pisza o sobie do Polbanku.
Po miesiącu trafiłam do widykacji,a po kolejnym tygodniu firma działająca w ich imieniu wydzwaniała po moich sąsiadach zostawiając kontakty. Jedna z sąsiadek dodzwoniła się do nich i dowiedziała,że mam problem.Powinnam ich oddać do sądu.
Teraz nachodzi mnie windykator ,że jeżeli zapłacę /najpierw chcieli 1000 zł a teraz tylko 700 /,to zamienią mi ten kredyt na inny ,rozłożą na 10 lat. Teraz płaciłam ok.1000 a był na 4 lata a po rozłozeniu na 10 lat w pierwszym roku ok.600 a w kolejnych ok 900! Czy ja sama mam uratować pdajacą gospodarkę Grecji?to miała być mniejsza rata. Jeżeli nie zapłacę to mi wypowiedzą umowę.
Moja sytuacja finansowa jest wynikiem tego,ze od lat współpracuję jako agencja z jednym z banków. I popłynęłam na kosztach,na braku akceptacji klientów i dociśniętym scoringu.Jak nie ma klientów to nie ma prowizji.Ale to nikogo nie obchodzi-teraz mnie ścigają.
Jak mam się bronić,nie przepiłam,ale ciężko pracuę sama utrzymując córkę.
Re: Polbank
11 maj 2010 - 20:18:01
Elak...przepraszam Cię ale moim marzeniem jest i na długo będzie by banki ścigały inne banki...żeby każdy dociśnięty scoring się na banku zemścił!!! Przez dociśnięty scoring bank mnie oskarżył o wyłudzenie kredytu!!!! A chciał tylko dowód osobisty???? Powiedz proszę: kto zawinił dociskają scoring? Nikt nie będzie ze mnie robił złodzieja i oszusta dlatego mam nadzieję, że ktoś kiedyś rozliczy bankowców jak dzisiaj rozliczamy SBeków!
P.S.Witaj w gronie ściganych aczkolwiek uważam iż to nie jest miejsce dla Ciebie...tak myślę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-11 20:21 przez antywindykator.
Re: Polbank
12 maj 2010 - 12:07:22
dziękuję ,już nie moge milczeć. Np. czy można ściągać z prowizji /i tak już maleńkiej/ kasę za refaktury,kóre są z zamknietej umowy o współpracę w innej działce tego samego banku.Umowa zamknięta a po dwu miesiącach dostaję faktury za koszty,które ktoś u nich zapomniał mi wysyłac przez rok.Płatne w jednym miesiącu. Powinnam im oddać całą prowizję i dołożyc jeszcze.To mnie zabiło. Prosiłam o raty na spłate tego,ale nie cyt.partner powinien być zawsze przygotowany na spłatę.
Tak,ale ma prawo na to zarobić -jak tu zarobić ,jak nie mogę się nijak ruszyć bo jestem uzależnina od ich polityki,o której i tak nikt nie informuje.Błędne koło się zamyka ,ja nie mam kasy bo nie mam odpowiedniej prowizji i teraz jestem ścigana -to długa historia,No i za chwilę wyłaczą mi prąd i gaz.
Szukam pracy w Poznaniu,Muszę z tego wyjść,ale bez dobrej rady.ludzkiego wsparcia i madrości sie nie da.Ratunku,,,!!!
Re: Polbank
24 maj 2010 - 22:07:16
Mam regulamin z 2006 r a nowy obowiązuje od 1.12.2008 r Ten z 2006 dostałem w 2007 roku przy podpisywaniu umowy
gia
Re: Polbank
26 maj 2010 - 12:26:53
Mam ogromną prośbę czy może mi pani przesłać kopię tego regulaminu,na E-mail giajach@onet.pl,czy w jakiś inny sposób. Z góry bardzo dziękuje ,banku nie mogę się o to doprosić.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować