Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?

czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
12 maj 2010 - 18:47:23
WITAM!MAM KOLEJNE PYTANIE DOTYCZĄCE ZAJMOWANIA PENSJI O TUŻ SLYSZAŁAM O PRZYPADKACH GDZIE KOMORNICY ZABIERALI I CZĘŚĆ PENSJI I KONTO W BANKU POZBAWIAJĄĆ KOGOŚ SRODKÓW DO ŻYCIA CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM?OPISUJĄĆ SWOJĄ SYTUACJĘ MAM NA WZGLĘDZIE ŻE MAM W BANKU KONTO ROR Z KREDYTEM ODNAWIALNYM NA LIMIT 1-TYŚ.PROSZĘ O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKUJE.
Re: czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
12 maj 2010 - 20:24:39
NIESTETY TAK....TAKIE MAMY " P R A W O "...

NASI PRZEDSTAWICIELE W SEJMIE GOTUJĄ NAM POPRAWKĘ USTAWY O KOMORNIKACH I
EGZEKUCJI KOMORNICZEJ , KTÓRA DPOPIEPRZY NAM JESZCZE LEPIEJ !!!!!!!!

P O L S K A KRAJEM DOSKONALE WINDYKOWANYM !!!
Re: czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
15 maj 2010 - 19:10:28
Mnie zabraj cały przychód i co miałąm zrobic,nawet zusu nie miałam z czego zapłąic i dostałam za to na dodatek grzywne jeszcze
Re: czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
23 maj 2010 - 22:45:17
A CZY TO NIE JEST ŻE CI ZABRAŁ BO MIAŁEŚ DOCHÓD Z UMOWY O DZIEŁO LUB WŁASNEJ DZIAŁALNOŚĆI GOSPODARCZEJ?
Re: czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
01 lip 2010 - 23:02:13
Tyle niewyjaśnionych w porę spraw krzywdzi niewinne młode pokolenie. Bronią się ucieczką za granicę nie mogąc zrozumieć zawiłych kruczków prawniczych . A gdy się wyjaśni "pomyłki"trudno odzyskać zaufanie do urzędów -to smutne ale prawdziwe . Konsekwencje są nieodwracalne ............

Barbara
Re: czy komornik ma prawo jednoczesnie zając część pensji i konto w banku?
12 lip 2010 - 12:40:50
ma prawo, ale jeslu udowodnisz ze czesc kasy to reszta wynagrodzenia, to te pieniadze musi zwolnic z egzekucji, pozatym kazdemu przysluguje tzw kwota wolna od zajecia...okolo chyba 7-8 tys i do tej kwoty mozna wybrac pieniadze z konta. najlepiej jakby Ci wplywaly pieniadze z tytulu "alimentow". Przepastny komornik tego zajac w zaden sposob nie moze ;-)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować