Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

renta socjalna

renta socjalna
19 paź 2011 - 21:56:58
Witam otóż mam problem tego typu iż otrzymuję rente socjalną w wysokści 611,79zł brutto. mam obciążenie komornicze z tytułu egzekucji i na reke dostaję 387,71zł. niebyłoby by w tym nic dziwnego ale teraz moja przyjaciółka dała mi do myślenia iż komornik ma prawo zabrać mi tylko 25% z renty socjalnej A ZABIERA MI WIECEJ JAK TO WYJAŚNIĆ? \ruga sporawa jest taka iż dostałam ostatnio pimo z zuu iż powiadomił danego komornika iż posidam rentę socjaln i jest obciążona zajęciem komorniczym,ten natomiast zrobił blokade mojego konta bankowego na który wpływa renta socjalna a raczej jej pozostałości i zasiłek rodzinny i pielegnacyjny. Poinformowałam o tym komornika co dalej jeszczed moge zrobi gdyż pozbawił mnie w tej chwili jakichkolwiek środków do życia a niemam innych dochodów
Re: renta socjalna
19 paź 2011 - 22:09:41
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:11 przez camion.
Re: renta socjalna
20 paź 2011 - 09:07:24
dzięki camion,w takim razie do zuu się udam.a co do pisma do komornika to wyłałam zaraz jak ię dowiedziałam w banku że mam zablokowane konto.Jeśli mi odpize cokolwiek dam znać.A odnośnie tej skargi to wie ktoś jak to trzeba napisać?
Re: renta socjalna
20 paź 2011 - 16:59:42
próbowałam się dziś dodzwonić do tego komornika i to wyjaśnić ale oddzywała ie tylko automatyczna sekretarka zostaw wiadomość to zostawiłam ale niestety zero odezwu
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować