Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

firma casus windykacja

firma casus windykacja
24 paź 2011 - 21:33:00
mam duzy problem z ta firma pilotuja moj kredyt ktory zostal wypowiedziany nie moglam sie z nimi dogadac wiec negocjowalam jeszcze z bankiem gdyz to on jest wierzycielem bank ustalil mi rate 1000 do tej pory splacalam regolarnie zajmale teraz moja sytuacja sie zmienila chcialam zeby mi zmniejszyli rate ale skierowali mnie do firmy ktora sie zajmuje moim kredytem ale niestety pan windykator stwierdzil ze zmniejszenie raty o 300 jest niemozliwe poradzcie co mam robic chce to splacac ale w normalnych ratach nie stac mnie w tej chwili na wiecej a oni naciskaja i strasza egzekucja prosze o pomoc
Re: firma casus windykacja
25 paź 2011 - 00:49:21
ABSOLUTNIE NIE ROZMAWIAJ Z FIRMĄ WINDYKACYJNĄ !!!
Zadzwoń do Pana Romana - tel. 695577491 lub 500848247 lub do Schoppenki - tel. 792804900 - Ruch Społeczny Poszkodowanych.

Polecam również kontakt z zaprzyjaźnionym z naszym Stowarzyszeniem serwisem dziennikarstwa obywatelskiego Nowy Ekran (NE).

Pragnę poinformować, że na NE trwa właśnie Akcja Windykacja. Prowadzi ja red. Małgorzata Dudek - proponuję kontakt z Panią Małgosią - to bardzo życzliwa osoba:

Osoby, które w wyniku niezgodnych z prawem działań windykacyjnych prowadzonych przez banki i firmy windykacyjne jak również komorników sądowych i skarbowych zostały narażone na straty finansowe, szykany, nękanie, doznały uszczerbku na zdrowi lub w wyniku tych działań straciły pracę, dobre imię lub w jakikolwiek sposób czują się pokrzywdzone proszone są o kontakt z redakcją Nowego Ekranu. malgorzata.dudek@nowyekran.pl
lub redakcja@nowyekran.pl z tematem„Akcja Windykacja”

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 00:50 przez Gustlik.
Re: firma casus windykacja
25 paź 2011 - 08:50:49
Dzieki bardzo Gustlik za informacje napewno zadzwonie ale co mam zrobic z wplata czy jak nie zaplace to bank nie skieruje sprawy do komornika tego sie boje nie chce podrazac swoich dugow i tak juz mam dosc problemow czy mam zaplacic tyle ile moge musialam wyjechac z polski zostawiajac rodzine by moc splacac ale nie mam takich kwot co firmy zadaja
Re: firma casus windykacja
25 paź 2011 - 21:23:40
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:02 przez camion.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować