Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Kruk Ultimo Lexus

Kruk Ultimo Lexus
26 paź 2011 - 20:16:48
wWm.Jestem tu nowa.Zastraszona niesamowicie i mało już nie poszłam do piachu.Uratowało mnie leczenie psychiatry.Swego czasu miałam karty kredytowe z Multibanku 14tyś Polbanku, 20tyś.City.2tyś.Mając dobrą prace ,spłacałam o ok.Straciłam pracę nie spłacam bo nie mam z czego od 1.5 roku..Zaczęły się wezwania.Multibank,najpierw przez Kruka teraz przez Ultimo.Tak też Polbank.Czy muszą korzystać aż z dwóch różnych ściągających bo jeden nie daje rady?cały czas ignoruję ich pisma.Całą swą sytuację przedstawiłam bankom.Nie wiem ale gdyby nie spotkanie z Panem Sklepowiczem- i to który to powiedział SPOKOJNIE!!!!!!!!! damy radę,bez nerwów, uśmiechnij się(bo się rozpłakałam).Będziemy działać jak przyślą coś z sądu.Dodało mi to tyle otuchy że nie macie pojęcia.Pozdrawiam .Sara
Re: Kruk Ultimo Lexus
29 paź 2011 - 00:20:31
Bardzo dobrze, że skontaktowałaś sie z Panem Romanem !!!
Propponuję kontakt z zaprzyjaźnionym z nami Serwisem Dziennikarstwa Obywatelskiego "Nowy Ekran" - www.nowyekran.pl. Serwis prowadzi "Akcję Windykacja" przeciwko bezprawnym działaniom komorników i firm windykacyjnych.
Jezeli masz jakiekolwiek dowody nękanie Cię przez firmy windykacyjne czy komorników skontaktuj się z red. Małgorzatą Dudek prowadzącą tę akcję:

Osoby, które w wyniku niezgodnych z prawem działań windykacyjnych prowadzonych przez banki i firmy windykacyjne jak również komorników sądowych i skarbowych zostały narażone na straty finansowe, szykany, nękanie, doznały uszczerbku na zdrowi lub w wyniku tych działań straciły pracę, dobre imię lub w jakikolwiek sposób czują się pokrzywdzone proszone są o kontakt z redakcją Nowego Ekranu. malgorzata.dudek@nowyekran.pl
lub redakcja@nowyekran.pl z tematem„Akcja Windykacja”

Proponuję również kontakt z Ruchem Społecznym Poszkodowanych - ze Schoppenką - tel. 792804900 - [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com] .

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-29 00:21 przez Gustlik.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować