Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności

Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
07 lis 2011 - 16:03:49
Zapraszamy do skorzystania z usług firmy windykacyjnej Orzeł Inkaso

Bardzo szeroki wachlarz narzędzi windykacyjnych, innowacyjny system zarządzania portfelem wierzytelności oraz dedykowane procedury to cechy, które odróżniają naszą firmę od wielu istniejących na rynku.

W ofercie m.in.:
- monitoring płatności
- windykacja polubowna
- windykacja egzekucyjna i sądowa

Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami: www.orzelinkaso.pl
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
07 lis 2011 - 16:45:02
@ orzelinkaso-

czy ty abyś nie pomyliła adresata??!!!
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
07 lis 2011 - 17:57:33
Kto na to pozwolil by firma windykacyjna się reklamaowała?
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
07 lis 2011 - 21:25:07
Orzelinkaso-ty sam siebie kasuj.Nikt od ciebie nie pożyczał żadnej kasy,tak więc poszukaj sobie innej piaskownicy.
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
07 lis 2011 - 22:03:56
orzelinkaso- nie ma czegoś takiego, jak Ty reklamujesz. Co to jest za pomysł, aby tutaj zahaczyć? Tu ZA DARMO pomagają- nie doją
B-S
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
05 gru 2011 - 06:06:49
ILE KSZTUJE RAKLAMA FIRM WINDYKACYJNYCH NA TYM FORUM??? BARDZO MI SIE TO PODOBA,,,AAA I WYPOWIEDŹ PANA ROZENKA CHWALACEGO MINISTRA KWIATKOWSKIEGO ZA E-SĄDY,,,TEZ MI SIE PODOBA...WOGÓLE BARDZO MI SIE PODOBA UDUPIANIE POKRZYWDZONYCH JAKIE TUTAJ JUŻ SIĘ ODBYWA
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
05 gru 2011 - 11:17:04
@ B-S -

czy masz jakies podstawy,by tak sądzić?Jakie "udupianie" pokrzywdzonych tutaj się
odbywa? podaj przykład..
Ten twój post jest przejawem jakiegoś rozgoryczenia - czy tutaj cię ktos skrzywdził?
Na tę reklamę nikt nie zwraca uwagi.Jeśli cię to razi - nie czytaj tego.
A jeśli czytasz,ze ktoś kogoś 'udupia" - to reaguj na to i koryguj.
Nie wiem,czemu ma słuzyc to,co napisałaś.....
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 14:33:49
Witam wszystkich forumowiczów i proszę o odpowiedź.
Czy można windykować kredyt który jest wypowiedziany ( w zeszłym roku było BTE i komornik-zbieg egzekucji alimenty).Nie otrzymałam ,żadnej informacji ani od komornika ,ani od tej firmy która jakoby windykuje(monitoruje) ten kredyt w imieniu i na polecenie banku,że został on sprzedany.Moje pytanie brzmi --Czy bank może zlecać monitorowanie, windykowanie kredytu na ,ktory jest BTE od zeszłego roku???,jakiejś firmie windykacyjnej,która sle do mnie pisma straszy windykacja terenową,przesyła smsy.
Za odpowiedź i wskazówki co z tym fantem zrobić bardzo dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 18:16:34
@ lwica -

moim zdaniem,coś tu nie gra...Jeśli kredyt byłby sprzedany- powinnaś dostać informację od wierzyciela.
Jesli jest juz komornik - to co chce od ciebie firma windykacyjna?!
Może chodi o inną wierzytelność-niż ta,na którą był wystawiony BTE?
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 20:41:15
Nie - wszystko jest podane nr umowy,nr sprawy pisza,ze maja pełnomocnictwo klienta to jest banku,że jak nie załatwia na drodze windykacji polubownej to skierują na droge sądowo-egzekucyjna.Na droge sądowo-egzekucyjna coś na co jest BTE w 2010 roku i komornik w 2010 roku.
Żadnego pisma od komornika o umorzeniu,żadnego pisma o zawieszeniu egzekucji zadnego pisma o sprzedaży wierzytelności -tylko jakaś firma windykacyjna,ktora mnie chce zmusić do spłaty wierzytelności strasząc sądem-najfajniejsze jest to,że ja otrzymuję tylko kwote wolną od zajęć nie posiadam żadnego majątku,cennych ruchomości,żadnych lokat ,samochodu o czym doskonale wie komornik i bank ( wierzyciel).Co z tym robić gdzie złożyć skargę ,bądź zapytanie (do komornika ? ,czy do wierzyciela ???).
Za odpowiedzi dziękuję i Pozdrawiam.
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 20:46:42
Lwico, czy przypadkiem nie dotyczy to banku BPH? Mam identyczną historię, komornik od 2010 roku, egzekucja nie umorzona, nie zawieszona, a FW pisze, dzwoni itp. Też dotyczy tego samego długu. Telefonów nie odbieram, ale mimo wszystko dzwonią do pracy, byli nawet pod drzwiami, tylko nikt im nie otworzył. Ja ich zwyczajnie ignoruję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-08 20:49 przez deirka.
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 20:56:46
Deirko - nie mylisz sie,trafiłaś w odpowiedni bank.Do mnie tylko na razie śla liściki (już 3),smsy i próbują dzwonić (do pracy -nie-) tylko na moją komórkę ,gdzie mam ich nr zablokowane.Po co mam sie denerwować.Ciekawe to wszystko -prawda ???.Mam tylko wielka ochote kogoś gdzieś zaskarżyć.Coś tu jest nie w porządku???
Dlatego wierzę ,ze jakaś osoba kompetentna ,ktora odwiedza forum coś poradzi co z tym fantem robić???
Pozdrawiam Cie Deirko moja Ty daleka towarzyszko niedoli.
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 21:01:00
I pewnie jeszcze męczy CIę TRANSCOM? Miałam zamiar napisać do KFN, skserować te ich ciekawe pisemka :). W jednym z nich nawet mi zaproponowali ugodę: jeśli włacę wszystko, to podpiszemy ugodę :). Mają poczucie humoru, trzeba im to przyznać :)
Ja również pozdrawiam Cie cieplutko, trzymaj się dzielna Lwico, nie damy się im!
emy
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
08 gru 2011 - 22:28:39
A ja dzisiaj dostałam ostateczne przedsądowne wezwanie od FW z terminem 3 dni do zapłaty . Parodia polega na tym, że ten dług od 1,5 roku zalega już u komornika :) . Normalnie śmiech na sali !
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
10 gru 2011 - 00:01:37
Orzełku, to nie jest forum dla ZŁODZIEI, ale dla uczciwych ludzi, szukających pomocy. Jak chcesz, to sam się kasuj, a najlepiej kastruj. To najlepsze, co zrobisz. KRUK-om, orłom i innym sępom WSTĘP NA TO FORUM WZBRONIONY !!! Wyjątkiem może być orzeł z Godła Państwowego.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
02 sty 2012 - 10:17:38
Witam! Po raz pierwszy weszlam na to forum w maju.Jednakze, tyle czasu zajelo mi zebranie sie na odwage bu tu wejsc i napisac. Od wielu lat borykamy sie z dlugami. Zaczelo sie od tego. ze maz naiwniak prowadzac firme zaufal koledze.Stracilismy mase , kasy.Potem w ciagu miesiac trafil sie drugi nieuczciwy kontrahent i lezymy.Wstajac rano boje sie kazdego dnia. kazdego telefonu, tego co tym razem przyniesie listonosz.Kiedy maz zostal oszukany,wiadomo probowalismy sie ratowac-jeden drugi kredyt... i wiadomo pulapka. Jeszcze na poczatku dawalismy jakos rade to placic, ale kolejny poslizg... i koniec.W tej chwili moje dlugi u jednego komornika to prawie 90 tys zl...reszta w toku.Ponad polowa tej kwoty to bzdurne odsetki firm odkupujacych dlugi, Zmuszeni bylismy do sprzedazy komfortowego nieszkania w miescie. Kupilismy stara chate na wsi bez wody, wygod.Nasz osmioletni syn kapie sie w wanience dla malych dzieci, nie mowiac o latrynie na koncu podworka, W tej chwili nawet nie jestesmy w stanie zalozyc wody i tp.I pewnie nie bedziemy.Byslismy normalna , uczciwa rodzina...a terza juz sama nie wiem kim jestesmyW tej chwili Ultimo straszy mnie wynajecie firmy detektywistycznej Harnas i Adamczyk .Komornik z Warszawy straszy mnie wjazdem do domu , nawet bez mojej obecnosci.Nie mam pieniedzy na prawnika.Nie umiem sie bronic przed tym , nie wiem jak wy sobie radzicie z tym.Nigdy nie zgodzilam sie na sprzedanie dlugu przez bank.Moze. ktos mi podpowie..co dalej. Pozdrawiam Dorota
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
02 sty 2012 - 11:04:30
Dorota.
Poszukaj na forum-a jest tego sporo- i na temat firm windykacyjnych i sprzedazy
długów.
W "Organizacyjnych" jest wątek WINDYKACJA(Marko ostatnio podawał informację)
-jest też wątek "Procedury postepowania z firmami windykacyjnymi"(w dziale BANKI),dużo można dowiedzieć się na stronie - www.natemat.com.pl(co-może-windykator).
Firmy windykacyjne nie maja prawa straszyć cię !!!!!Możesz napisać skargę do KNF,ze jesteś zastraszana- a to podlega karze.
Inaczej jest z komornikiem - on ma większe uprawnienia.
Zadawaj pytania na forum - zawsze ktos ci coś doradzi.
Co do sprzedaży długu- poczytaj swoją umowę,czy nie ma tam zapisu o tym.
Musisz znać swoje prawa-jeśli chodzi o nękanie cię przez firmy windykacyjne.
Spróbuj porozmawiać z komornikiem- może wynegocjujesz jakąś formę splaty,by nie było
drastycznych sytuacji. Pisz i pytaj - kto bedzie umiał,to ci cos doradzi.Trzymaj się.
Re: Firmy windykacyjne - windykacja wierzytelności
13 sty 2012 - 02:44:58
Dzięki niesprzyjającym okolicznościom stałem się "klientem" komornika i firm windykacyjnych. Ciężko bo ciężko ale pomału wychodzę na prostą. Ale nieraz doznałem już przykrości od pracowników firm windykacyjnych. Bo nękali mnie telefonami o róznych porach dnia i prawie że i nocy, w światek i piątek. Na ich odzywki odpowiadam ostro że jako dlużnik nie jestem obywatelem drugiej kategorii i nie życzę sobie takiego traktowania. I poskutkowało. Radzę więc i innym aby nie dawali się traktować jak ktoś wyrzucony poza nawias społeczny. Każdy z nas ma swoją godnośc i honor osobisty. Pomimo że mamy wieksze czy mniejsze długi. I nie zawsze powstale w wyniku naszej złej woli.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:17:14
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqge4g5r
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować