Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Santander

Santander
17 sty 2012 - 21:29:17
Co za bałaganiasrski bank. Miłem w nim kredyt samochodowy, spłaciłem w umówionym terminie. Należało więc wykreślić bank jako współwłaściciela w dowodzie rejestracyjnym. Już ósmy miesiać przesyłają mi dokumenty. Najpierw przysłali oświadczenie o zwrotnym przeniesieniu własności, zapomnieli( a może celowo nieprzysłali? ) przyslać wypisu z KRSu i pełnomocnictw. Po kilku miesiącach przysłali te dokumenty ale okazało się , że wspomniane oswiadczenie to tylko skan a wydział komuniacji honoruje tylko pismo z oryginalnymi pieczęciami. Dziesiątki telefonów i emaili i dalej nic. Wyslałem oficjalne pismo. Ni mogę sprzedać samochodu, który przez 8 miesiący stracił na wartosćiok 4tys. Własciwie sprawa sie kwalifikuje do złożenia skargi do Komisji Nadzoru Finansowego i UOKiK. I chyba tak zrobię oraz wystapę na drogę cywilno-prawną o wyrównanie poniesionej straty o o zadość uczynienie spowodowane nierzetelnościa banku. JEDEN WIELKI SKANDAL.
Re: Santander
26 sty 2012 - 10:49:07
tak zgadzam sie z tą opinia gdyż mam też problem z nimi ponieważ wypowiedzieli umowe z powodu 3-dniowego opużnienia w spłacie raty w sierpniu poniewż wynagrodzenie wpłynęło puzniej,a że byłam objęta już ich programem wpłacania dobrowolnych rat i niałam się trzymać ściśle do terminu wyznaczonego w piśmie ,które przychodziło co miesiąc.Pod koniec 2011 r otrzymałam pismo o całkowitej spłacie zadłużenia puzniej tel. od niemiłej pani teraz znów pismo o wypowiedzeniu umowy.Przecież wpłacałam co miesiąc tylko 3 dni opuznienia i to nie z mojej winy no coś nie tak jest z tym bankiem.Mają totalny bałagan żadnej konkretnej osoby, wszystko pełnomocnictwa każdy rządzi tam chyba jak chce.Niewiem co dalej robić nie mam na tą spłate ,a oni nie przyjmują zadnych wyjaśnień.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować