Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

BANTUSTAN

BANTUSTAN
27 sty 2012 - 05:39:17
Polska to dziwny kraj się robi. Opiszę krótko dlaczego tak sądzę. Mój dług w trakcie realizacji (około połowa została spłacona) przez komornika, został przez wierzyciela (bank) sprzedany Firmie PROKURA. W ich imieniu moim długiem zajmie się firma KRUK. I stało się coś nieprawdopodobnego. Gdy będę spłacał poprzez KRUKA zostanie mi do zapłaty kilkaset złotych mniej niż spłata przez komornika. Pomimo tego że komornik sobie "zainkasował" 5 % utraconego dochodu(nasze państwo bardzo DBA o interesy komorników). A przecież firmy PROKURA czy KRUK nie są instytucjami 'charytatywnymi". Też muszą zarobić i to niemało. Wniosek z tego jeden. Starać się w każdy sposób aby nie dopuścić do zajmowania się sprawą naszego DŁUGU przez komornika. Iść w każdy sposób na ugodę z tymi pośrednikami. Na pewno to wyjdzie taniej. Dużo taniej. Na początku miesiąca byłem tym wszystkim zszokowany o czym pisałem na forum. A nawiasem mowiąc- Państwo nasze bardzo dba o tych kilkuset komorników. Mają wielką siłę przebicia i dlatego to jest zamknięta KASTA do której ciężko dostać się zwykłemu śmiertelnikowi-prawnikowi.
Re: BANTUSTAN
27 sty 2012 - 07:33:34
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 08:47 przez camion.
Re: BANTUSTAN
27 sty 2012 - 12:45:08
camion Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Abach chyba nie znasz realiów sprzedaży
> długów,albo prowadzisz reklamę jaki to kruk i
> prokura wspaniałe firmy są nic tylko czekać aż
> wykupią.


Własnie ja sam jestem tym zaskoczony. Są moje posty z z 12 stycznia. Wiem że to nie są firmy charytatywne ale tutaj oniemiałem jak to sobie porównałem. A cyfry nie kłamią.
Re: BANTUSTAN
27 sty 2012 - 13:45:39
Nasze państwo o firmy windykacyjne tak samo dba jak o komornika. Jak jesteś zachwycony, to nic tylko brać kredyty i nie płacić. Tu człowieku jest chory cały system, najpierw komornik zarabia a później kruk, i inni. A gdzie człowiek??? Mnie się wydaje, że jesteś dłużnikiem jak ja komornikiem??? Powodzenia.
Re: BANTUSTAN
29 sty 2012 - 18:15:04
Abach Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wiem że to nie są firmy charytatywne
> ale tutaj oniemiałem jak to sobie porównałem. A cyfry nie kłamią.

Przedawnione zobowiązanie sztucznie napompowane i wygenerowane (tzw. hodowanie dłużnika) przez BEST:

- kapitał 4.529,63
- odsetki 9.241,74
- koszty (?!!!) 4.195,20

Nadal świeżbią cię paluszki, żeby piać hymny pochwalne na cześć firm windykacyjnych i funduszy sekurytyzacyjnych?
Re: BANTUSTAN
27 sty 2012 - 23:22:29
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 08:47 przez camion.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować