Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

bezpodstawne wpisanie do rejestru dloznikow BIK

bezpodstawne wpisanie do rejestru dloznikow BIK
10 lut 2012 - 11:27:11
Witam to moj pierwszy post na tym forum przepraszam za brak polskich liter ale nie mam mozliwosci ich zainstalowania. A oto opis mojej sprawy.

W roku 2010 skonczyla mi sie umowa na karte credytowa Lucas castorama. Umowa zostala automatycznie przedluzona o kolejny rok. Po pewnym czasie dostalem wyciagi z kwota do zaplaty za przedluzenie karty. Zaplacilem i zlozylem reklamacje ktora zostala uznana a wplacona kwota miala zostac zwrocona. Poinformowano mnie ze musze zamknac rachunek karty. gdy udalem sie do oddzialu banku w Swinoujsciu poinformowano mnie ze nie moge zamknac karty w oddziale w Swinoujsciu tylko musze to zrobic w Szczecinie w sklepie castorama lub listownie. Wyslalem list i zapomnialem o sprawie.



Niestety w roku 2011 umowa o karte ponownie zostala przedluzona i ponownie naliczono oplate za przedluzenie. Ponownie zlozylem reklamacje jednak tym razem nie zaplacilem za przedluzenie karty ok 30 pln. Ponownie staralem sie zamknac karte w oddziale w Swinoujsciu i ponownie bylo to niemozliwe. Ponownie wyslalem list niestety ponownie nie doszedl do banku (o czym nie wiedzialem). Po pewnym czasie staralem sie o kredyt niestety w kazdym banku twierdzono ze nie moga mi go udzielic bo jestem wpisany w BIK. Gdy zadzwonilem na infolinie banku polecono udac sie do oddzialu w Swinoujsciu i zlozyc wymowienie karty kredytowej. Tak zrobilem. 2011-11-24 jednak do 2012-01-15 nie dostalem odpowiedzi wobec czego wyslalem ostateczne przedsadowe wezwanie do zaprzestania umieszczania mnie w bik, zaplaty odszkodowania 5000pl, oraz ogloszenia przeprosin. 2012-01-20 udalem sie do oddzialu w swinoujsciu gdzie wydrukowano mi odpowiedz na reklamacje o zamkniecie karty z dnia 2012-11-24. Umowa zostala wypowiedziana jednoczesnie poinformowano mnie ze musze zamknac limit karty kredytowej i rachunek co zrobilem tego samego dnia w oddziale banku w Swinoujsciu. Do tej pory nie moge uzyskac kredytu ani nie otrzymalem zadnego pisma z banku. chcialbym zlozyc pozew z art. 105a ust. 3 prawa bankowego. Moje roszczenia takie same jak w ostatecznym wezwaniu do zaplaty. Znalazlem w internecie podobnej sprawy przesylam link:



[banki.wp.pl]





Dodaje ze przed tym zdarzeniem mialem idealna historie kredytowa zarowno w Lucas/ credit agricole jak i w innych bankach co jest dosc duzym "kapitalem" poniewaz przy moich dochodach oraz idealnej historii kredytowej mialem mozliwosc zaciagania kredytow na bardzo korzystnych warunkach.

Zdaje sobie sprawe ze ten problem mozna zalatwic w inny sposob, ale chce przejsc cala droge sadowa zeby przekonac sie czy jest to bardzo trudne. Nie moge zaakceptowac takich praktyk nie tylko w tej sprawie. Spotkalem sie z wieloma sytuacjami gdy rozne podmioty wykorzystuja takie sytuacje do naciagania klientow na drobne kwoty.

Z gory dziekuje za wszelkie komentarze. Jezeli ktos chcialby odplatnie pomoc mi w napisaniu pozwu bardzo prosze o kontakt.

Ponizaj wklejam zapis dyskusji na formprawne org:

--------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowane przez kuban99 : Wczoraj o 18:10.


kuban99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika kuban99
Wyślij e-mail do kuban99
Znajdź więcej postów napisanych przez kuban99
Dodaj kuban99 do swoich kontaktów

Wczoraj, 20:07 #2
loco1
Przyjaciel forum


Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 4.022 RE: Bezpodstawne wpisanie do rejestru dluznikow BIK

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
2012-01-20 udalem sie do oddzialu w swinoujsciu gdzie wydrukowano mi odpowiedz na reklamacje o zamkniecie karty z dnia 2012-11-24.

Pokaż jej treść.


loco1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika loco1
Znajdź więcej postów napisanych przez loco1
Dodaj loco1 do swoich kontaktów

Dzisiaj, 10:05 #3
kuban99
Początkujący


Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 3 RE: Bezpodstawne wpisanie do rejestru dluznikow BIK

--------------------------------------------------------------------------------

Dziekuje za zainteresowanie. Ponizej linki do wszystkich odpowiedzi na reklamacje:

[i43.tinypic.com]
[i40.tinypic.com]
[i42.tinypic.com]
[i41.tinypic.com]


kuban99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika kuban99
Wyślij e-mail do kuban99
Znajdź więcej postów napisanych przez kuban99
Dodaj kuban99 do swoich kontaktów

Dzisiaj, 10:32 #4
loco1
Przyjaciel forum


Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 4.022 RE: Bezpodstawne wpisanie do rejestru dluznikow BIK

--------------------------------------------------------------------------------

Z pism wynika, że opłaty zostały naliczone zgodnie z zaakceptowaną przez Ciebie umową, a dopiero później bank dobrowolnie je anulował, choć nie musiał. Informacje o zadłużenie przed jego anulowaniem trafiły do BIK na podst. prawa bankowego - zapewne sam w umowie wyraziłeś na to zgodę, a potem zgodnie z prawem pozostały w BIK
Ja nie dostrzegam bezprawności działań banku.


loco1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika loco1
Znajdź więcej postów napisanych przez loco1
Dodaj loco1 do swoich kontaktów

Dzisiaj, 11:19 #5
kuban99
Początkujący


Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 3 RE: Bezpodstawne wpisanie do rejestru dluznikow BIK

--------------------------------------------------------------------------------

Dziekuje za Twoja opinie.

A co sadzisz o tym ze bank przez dwa lata uniemozliwial mi zamkniecie karty w swoim oddziale a po dwoch latach laskawie zgodzil sie przyjac wypowiedzenie?
Czy przeczytales wszystkie reklamacje?
Wielokrotnie informowalem bank o tym ze nie zycze sobie przedluzenia umowy.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:04:01
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqbr5gbgn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować