Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

problem z PEKAO SA

problem z PEKAO SA
05 maj 2012 - 21:21:53
Witam
Mam problem ze spłatą zadłużenia debetu w B.Pekao sa .W2001 roku miałem przyznany limit w kocie na 20tys.niestety straciłem pracę i posypało się wszystko jak lawina miałem problem ze spłatą limitu .Bank wypowiedział mi umowę podpisał ugodę ale nie byłem w stanie płacić takich rat płaciłem mniejsze bank wystawił w 12/2002 BTE na kwotę 31 tys i sprawa trafiła do komornika .Komornik zajął mi wynagrodzenie w nowej pracy 50% nie protestowałem ale w między czasie udało mi się zmienić prace i komornik nic nie robił w mojej sprawie ale spłacałem cały czas komornikowi raty w wysokości 500 pln okazało się ze po 8 latach ponownie zajął mi wynagrodzenie w wysokości 85 tys jak to jest możliwe to ja nie mam żadnych szans spłacić tego długu czy jest jakaś realna szansa spłaty i dogadania się z bankiem Pekao ?
Re: problem z PEKAO SA
07 maj 2012 - 20:23:19
@ martin23-

to ile lat spłacałeś po te 500 zł?
Co mial robic komornik w twojej sprawie- skoro cały czas wpłacałeś mu pieniądze?
Coś tu nie rozumiem - zajął ci wynagrodzenie w wysokości 85 tys.?!
Re: problem z PEKAO SA
17 maj 2012 - 16:16:55
martin23 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam
> Mam problem ze spłatą zadłużenia debetu w B.Pekao
> sa .W2001 roku miałem przyznany limit w kocie na
> 20tys.niestety straciłem pracę i posypało się
> wszystko jak lawina miałem problem ze spłatą
> limitu .Bank wypowiedział mi umowę podpisał ugodę
> ale nie byłem w stanie płacić takich rat płaciłem
> mniejsze bank wystawił w 12/2002 BTE na kwotę 31
> tys i sprawa trafiła do komornika .Komornik zajął
> mi wynagrodzenie w nowej pracy 50% nie
> protestowałem ale w między czasie udało mi się
> zmienić prace i komornik nic nie robił w mojej
> sprawie ale spłacałem cały czas komornikowi raty
> w wysokości 500 pln okazało się ze po 8 latach
> ponownie zajął mi wynagrodzenie w wysokości 85
> tys jak to jest możliwe to ja nie mam żadnych
> szans spłacić tego długu czy jest jakaś realna
> szansa spłaty i dogadania się z bankiem Pekao ?

Komornik prowadzi egzekucję w oparciu o tytuł wykonawczy opatrzony klauzulą wykonalności - sprawdź w aktach komorniczych lub na zawiadomieniu o wszczęciu egzekucji sygnatury akt i podstawę na jakiej Sąd oparł orzeczenie.

Możesz wezwać komornika do szczegółowego rozliczenia kosztów postępowania egzekucyjnego sprawy o sygnaturze .... (podajesz sygn. akt komorniczych). Pismo wyślij do kancelarii i z wiadomością do Prezesa Sądu, w którego rewirze działa komornik.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować