Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

windykacja lexus

windykacja lexus
22 sty 2013 - 21:23:55
Witam was wszystkich proszę o porade straciłam płynność finansową i opóżniam sie z płaceniem rat od 25.11.2012 część wpłaciłam w grudniu 5.12.2012r 500 zł ale kolejna rata 25.12.nie uregulowałam nz czas i w styczniu 9.01.2013r wplaciłam 150 zł. Bank pko bp przekazał wirmie windykacyjnej odzyskanie nalerznośći dziś dostałam pismo z pełnomocnictwem o wizytach domowych pozyskiwania numerow tel odwiedzinach w pracy itp. dziś pan z windykacji lexus zadzwonił do mojego sołtysa!!!! wypytując o mne o moj tel. rodzine bylam w szoku zastrzegłam num.tel i dzadzwoniłam alemiła to ja w cale nie byłam prosze pomuszczie czy takie działanaia powinny mieć miejsce. i co ja moge w tej sprawie zrobić bo uważam ze gróbo przesadzili.Jak skutecznie ich zniechęcic do takich działań?W nerwach powiedziałam że pozwe ich do sądu o uiawninie tajemnicy bankowej.
Re: windykacja lexus
12 mar 2013 - 13:04:41
Nie wolno żadnej windykaci stosować tego typu praktyk. Ja tez jestem "związana" z lexusem ale muszę powiedzieć uczciwie, że mój "opiekun" to Pan na wysokim poziomie i nie było problemu z ustaleniem szczegółów spłaty, ponadto odpowiedział na kilka nurtujących mnie związanych z windykacją i egzekucją komorniczą.
Re: windykacja lexus
13 mar 2013 - 18:10:48
a czy ta firma lexus moze sprzedac naleznosc? o co chodzi z ta sprzedaza
kjt
Re: windykacja lexus
13 mar 2013 - 21:36:12
Praktycznie każda wierzytelność może być w tej chwili przedmiotem obrotu. Zresztą przelew (potocznie zwany cesją od łacińskiej nazwy cessio) wymyślili Rzymianie. Tak więc znana jest od czasów prawa XII Tablic.:)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować