Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Spadek długu po nieistniejącej cioci. Kancelaria HPT Puniewska Waszczyńska

Spadek długu po nieistniejącej cioci. Kancelaria HPT Puniewska Waszczyńska
23 sty 2013 - 14:38:56
Witam, ostatnio dostałam wraz z bratem list z kancelarii HPT Puniewska Waszczyńska, w którym było napisane, że kancelaria przetrzymuje moje dane w celu dochodzenia wierzytelności z tytułu zobowiązania zaciągniętego przez Panią X. Dzwoniąc do kancelarii dowiedziałam się, że na podstawie danych zdobytych z MSW dział personalizacji danych kancelaria twierdzi, iż jestem spadkobierczynią długu zaciągniętego przez Panią X w KASA Stefczyka. W niedługim czasie otrzymałam listownie kopię umowy kredytowej tej Pani, z którą nie mam żadnych konotacji rodzinnych oraz przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej, odszukałam rodzinę Pani X i poinformowano mnie, że zaszła zbieżność nazwisk ojca Pani X i mojego dziadka. Zastanawia mnie jednak to skąd w takim razie kancelaria uzyskała takie dane i co mogę dalej z tą sprawą zrobić ponieważ mimo moich wyjaśnień chcą dalej dochodzić tych należności.
Proszę o pomoc.
Re: Spadek długu po nieistniejącej cioci. Kancelaria HPT Puniewska Waszczyńska
25 sty 2013 - 11:53:44
Co to za cholerna kancelaria?
Ja też mam z nimi do czynienia. Pomimo, iż przyjęłam spadek z DI i masa czynna spadku jest 0 o czym oczywiście ich poinformowałam to pomimo to dostałam od nich pismo,że zbierają moje dane osobowe w celu odzyskania wierzytelności.
A jak się z nimi kontaktowałaś to tłumaczyłaś, że nawet jak uzyskają nakaz zapłaty to się złożysz sprzeciw i sprawę przegrają? w ogóle to co ći konkretnie odpowiedzieli?
Re: Spadek długu po nieistniejącej cioci. Kancelaria HPT Puniewska Waszczyńska
25 sty 2013 - 16:25:37
@ samo9

jeśli wyjaśniałaś im pisemnie pomyłkę(zbieżność nazwisk)- to czekaj na nakaz zapłaty i wnieś sprzeciw.
Na jakiej podstawie kancelaria może twierdzic,że jesteś spadkobierczynią?
Sami sobie to wydumali?
Jeśli mają dokumenty,że jesteś spadkobierczynią- a przeciez de facto- nie jesteś,
więc jak dla mnie to jest jakaś "naciągana "sprawa.
Nie daj się wrobić !Nazwiska moga być zbieżne,ale imiona rodziców i daty urodzenia
już nie.Łatwo to można udowodnić.
Jeśli ta kancelaria-mimo twoich wyjaśnień- chce nadal uzyskać nakaz zapłaty na ciebie- tylko się ośmieszy. Co na to rodzina pani X,? Dowiedz się,czy była u nich
jakaś sprawa spadkowa.Myślę,że Puniewska i spółka szukają "w ciemno" spadkobierców.
Re: Spadek długu po nieistniejącej cioci. Kancelaria HPT Puniewska Waszczyńska
25 sty 2013 - 18:24:30
To cholerni naciągacze! Mówię Wam! Szukaja idiotów!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować