Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Pytanie do wszystkich

gos
Pytanie do wszystkich
11 cze 2013 - 19:59:41
Witam
Mam problem i liczę ze ktos mi pomoze chodzi o Ultimo, w 2000 roku wzielam kredyt dla kogos ta osoba nie splacala bank nie kontaktowal sie ze mna w ubieglym roku dostalam pismo z banku ze dlug moj zostal sprzedany prubowalam dowiedziec sie ale okazalo sie ze w systemie moich danych juz nie ma.
Takze w ubieglym roku i zaczyly sie telefony i grozby z Ultimo, sprawa trafila do e sadu w lublinie ja odwolalam sie dostalam pismo z sadu z postanownieniem""stwierdzic skuteczne wniesienie sprzeciwu i utratę mocy nakazu zaplaty w calosci, nastepnie sprawa trafila do sadu w moim miescie.
Sprawa w Sadzie miala odbyc sie w msc Maj tego roku ale wczesniej powod wycofal sprawe i sad umozyl .
Dzis zadzwonil do mnie pan z Ultimo i poinformowal mnie ze ta sprawa trafila do komornika w moim miescie i ze mam sie spodziewac pisma od komornika.
Czy powod mógl skierowac sprawe do komornika skoro sad umozyl
Prosze mi napisac co w tej sytuacij mogę zrobic.

ona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-11 20:22 przez gos.
Re: Pytanie do wszystkich
11 cze 2013 - 22:45:30
w tej sytuacji trzeba było powiedzieć panu z ultimo, żeby koledze loda zrobił z połykiem zamiast dzwonić do ciebie z jakimiś bredniami :D
nastraszyć cię chciał i tyle. a jak rzeczywiście dali do komornika, to oznacza że wysłali ponownie sprawę do sądu ale podali fałszywy twój adres. wtedy musisz to odkręcić, pomożemy ci. no i można by nawet pomyśleć o doniesieniu na ultimo wtedy.
gos
Re: Pytanie do wszystkich
11 cze 2013 - 22:55:37
a ja tak siedze i myslę ze Ultimo moglodo komornika "Bankowy tytul egzekucyjny" ale dzieki za post, jak bede cos wiecej wiedziala na ten temat to napiszę:)
Re: Pytanie do wszystkich
12 cze 2013 - 10:19:32
gos Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a ja tak siedze i myslę ze Ultimo moglodo
> komornika "Bankowy tytul egzekucyjny" ale dzieki
> za post, jak bede cos wiecej wiedziala na ten
> temat to napiszę:)

Chcą przymusić cię do dobrowolnej spłaty/podpisania umowy-ugody. Proces nie rozwiązał sporu (odwołałaś się od nakazu zapłaty), więc chcą wydoić kasę pozasądownie. Nie udało się przymusową egzekucją (sąd-komornik), to próbują w inny sposób. Nie daj się na to nabrać.
Re: Pytanie do wszystkich
12 cze 2013 - 00:49:26
ultimo nie ma prawa pójść do komornika z BTE. to znaczy pójść może ale komornik wywali ich na zbity pysk za zawracanie mu dupy :)
gos
Re: Pytanie do wszystkich
12 cze 2013 - 10:44:31
Dzwoniłam własnie do Kancelari Komorniczej nie maja mojej sprawy wiec nie wiem co to Ultimum wymyslilo, ale bede cierpliwie czekac .Dziekuje za pomoc i jak bedzie cos nowego w tej sprawie to napiszę
Re: Pytanie do wszystkich
12 cze 2013 - 16:21:30
gos Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dzwoniłam własnie do Kancelari Komorniczej nie
> maja mojej sprawy wiec nie wiem co to Ultimum
> wymyslilo, ale bede cierpliwie czekac .Dziekuje za
> pomoc i jak bedzie cos nowego w tej sprawie to
> napiszę

obdzwoniłaś wszystkie z 1072 kancelarii w polsce? jeśli nie, to nie masz pewności czy aby nie masz jakiejś sprawy.
a co do ultimo - biorą cię na psychikę. 3maj się mocno i przy następnym telefonie powiedz panu aby koledze loda zrobił lub coś podobnego :) ŻADNYCH ROZMÓW! ty rozmowę z nimi zakończyłaś za sprawą sprzeciwu do sądu. pozdrawiam :)
gos
Re: Pytanie do wszystkich
13 cze 2013 - 20:57:30
nie, nie do wszystkich tylko w moim miescie i to do tego komornika co pan z Ultimo mi mowil ,tylko zastanawiam sie po co taki cyrk robia a ja nie mam z nimi zamiaru rozmawiac chociaż znajac życie beda dzwonic , nie daja o sobie zapomniec.
Dziekuje za pomoc

ona
Re: Pytanie do wszystkich
15 cze 2013 - 03:06:43
po co taki cyrk? abyś zmiękła :) nastepnym razem wiesz co masz mówić, zobaczysz jak panu mija i faja zmięknie hehe. gdyby był jakiś problem z kwitami to dawaj szybko cynk
gos
Re: Pytanie do wszystkich
17 lip 2013 - 19:58:35
Narazie jest spokoj, juz nie dzwonia tlyko jakies pisma wysylaja , strasza egzekucja ale glowy sobie tym nie zawracam
Re: Pytanie do wszystkich
18 lip 2013 - 20:45:31
@gos,
Powiem tak,całe te ultimo to banda kurew i pedałów,mocni są tylko przez telefon,żadna z tych gnid,nie odważyła sie do mnie przyjechać,choć bardzo oto zabiegałem.
Jak będą cię nękać to zmień numer telefonu,konto w banku załóż na kogoś zaufanego,ale żebys była tylko dysponentem konta.W żadnym wypadku nie możesz być współwłaścicielem konta,ponieważ komornik zablokuje konto.
Pozdrawiam.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować