Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

kjt się pogubił zamiast napisać z nicku( prawdziwego) włodka napisał ze swojego!

"Martwy"Ruch Społeczny Nie Dajmy Się-moderatorzy flame i kjt!
30 lip 2013 - 23:04:51
Przez przypadek natknąłem się na "martwe" forum "Ruch Społeczny Nie Dajmy Się".Otóż co piszą na wstępie administrator/moderator flame i moderator kjt dla chętnego zalogowania się:"Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej....."zgadzam się,nie zgadzam się.Podany jest adres meilowy w stopce i 2 numery telefonów.Proszę jaka obłuda!Nie wypaliło im z własnym forum,które chronili przed obraźliwymi tekstami a na tym forum operują wulgaryzmami!Ponieważ podany jest adres meilowy i numery telefonów w celu "uzyskania porad prawnych"to dla mnie,który ukończyłem" najgorszą" uczelnię jest wszystko jasne.Myślę,że dla pozostałych forumowiczów również.Tak zachowują się prawnicy po "najlepszych"uczelniach,którzy" cierpią"na "nadmiar" klientów.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 23:21 przez W?odek.
kjt
Włodek to złodziej a Morska sprzedała własną córke do burdelu
27 sie 2013 - 22:34:51
prawdziwy Włodek napisał: Jeszcze raz was przepraszam za idiotę, który podaje się za mnie. To na pewno jest jakis straszny zboczeniec, który założył konto "lubuszanin" po to, by was obrażać!
Proszę, oto obraz trolla "włodka".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-28 12:04 przez kjt.
kjt się pogubił zamiast napisać z nicku( prawdziwego) włodka napisał ze swojego!
28 sie 2013 - 12:02:24
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeszcze raz was przepraszam za idiotę, który
> podaje się za mnie. To na pewno jest jakis
> straszny zboczeniec, który założył konto
> "lubuszanin" po to, by was obrażać!
Nigdy bym się nie podał za ciebie kjt jesteś najbardziej "porąbany"jaki może być!Oszust i potwarca a kysz,a kysz,chyba teraz już nie masz wątpliwości babra kim jest kjt!
kjt
Re: Włodek to złodziej a Morska sprzedała własną córke do burdelu
28 sie 2013 - 12:06:01
Cytuj dokładnie, "włodku", peofilu.:)))
kjt się pogubił zamiast napisać z nicku( prawdziwego) włodka napisał ze swojego!
28 sie 2013 - 13:22:01
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Cytuj dokładnie, "włodku", peofilu.:)))

Nic z tego post został zmieniony dopisałeś prawdziwy włodek napisał bo gdyby to psał prawdziwy włodek to byłoby to podkreślone przerywaną linią.Wszyscy już zapewne zauważyli,że jesteś psychiczny i nie masz co tu szukać.Nie zapomnij ze sobą zabrać 60-latki chociaż i te bywają piękne ale zapewne nie w tym przypadku.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować