Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Sposób na windykatorów z EOS-KSI

Sposób na windykatorów z EOS-KSI
19 gru 2017 - 18:44:06
EOS KSI to jedna z najbardziej "upierdliwych" firm windykacyjnych,która przypomina sobie o długach niewiadomego pochodzenia sprzed 10-12 lat.Po wymianie "ciosów' i podniesienia zarzutu przedawnienia/art.117-118 kc/ oraz żądania przedstawienia faktury vat za rzekomą wierzytelność twierdzą z uporem maniaka,że wierzytelność jest naturalna i można ją dochodzić w działaniach bez sądu/sąd oddali takie powództwo/.Wpadli na "genialny" pomysł i umieścili mój rzekomy dług na giełdzie długów, na portalu info.długi.Wezwałem ich do zapłaty z tytułu zadośćuczynienia za inwigilację i umieściłem ich jako moich dłużników na tym portalu.Ponieważ firma ta ma korzenie w Hamburgu nic dziwnego,że inteligencją nie grzeszą.Wyznaję zasadę i to z dużymi sukcesami,że należy załatwiać takie sprawy "klin-klinem'.
Re: Sposób na windykatorów z EOS-KSI
26 gru 2017 - 23:21:28
Podobnie postąpiłem z Hoist Sp.z o.o. i Ultimo.Zachęcam inne osoby nękane do podobnego działania.Umieszczenie dłużnika w tym przypadku firmy windykacyjnej kosztuje jedyne 6,15 zł.Wcześniej trzeba wezwać do zapłaty za nękanie.
Re: Sposób na windykatorów z EOS-KSI
06 sty 2018 - 11:25:58
Już jest odzew z EOS-KSI.Dostałem list polecony,że mam usunąć wpis na info.długi bo narażam ich na złą opinię a jednocześnie twierdzą,że nie usuną wpisu,który oni dokonali dotyczący rzekomej wierzytelności z 2003 r.wielokrotnie przedawnionej.Przekazałem informację,że wpisu nie usunę a za 3 miesiące wpiszę do BIG-KRD/można to zrobić na portalu info.długi/.Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowuje przepisy zabraniające windykacji przedawnionych długów a wtedy co im zostanie-w tył zwrot i do Hamburga biegiem marsz!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować