Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Tajemnicze telefony...?

Tajemnicze telefony...?
05 lis 2010 - 01:19:59
Od kilku dni dzwonią do mnie Tajemnicze Numery
-zastrzeżone
-niezastrzeżone z numerem
Z ciekawości oddzwaniałam po chwili na taki numer
odezwał się głos -Nie ma takiego numeru....
I tak wielokrotnie
Co to ?... czyżbym była prześladowana ,namierzana ,śledzona,
Presja ?...,
CZUJĘ SIĘ ZAGROŻONA!
Co to jest ?...,co jest grane ?...,.
Re: Tajemnicze telefony...?
05 lis 2010 - 01:33:19
Lwica - doradzę Tobie to samo, co radziłem Irenie: zmień numer telefonu, a nowy numer ZASTRZEZ !!! Zastrzeż też numery pozostałych członków Twojej rodziny oraz numer stacjonarny. Jeżeli po tej "operacji" nadal będziesz miała takie telefony - zgłoś to policji. A jezeli odbierzesz i będzie to windykator albo jakakolwiek nieznajoma osoba - to mówisz "Przepraszam, pomyłka" i rozłączasz się. I wtedy windykator ma problem - myśli, że jest pomyłka, a biuro numerów odeśle go na Księżyc, jak będzie chciał Cię namierzyć.******

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Tajemnicze telefony...?
05 lis 2010 - 02:37:51
Gustlik-Ja to wiem.
Telefon mam wyciszony a w najbliższym czasie zmienie numer.
Napisałam o tym ,żeby zwrócić innym dotkniętym takim działaniem
na metody mafijne.
Te telefony to prawdopodobnie tzw bramki.
POZDRAWIAM CIĘ CIEPŁO
Re: Tajemnicze telefony...?
05 lis 2010 - 06:54:49
TO NIECH TE BRAMKI SOBIE STAWIAJĄ NA SWOICH BOISKACH A OD NAS TRZY KROKI W BOK I TRZY NA ZAPAS>POZDRAWIAM!!!
Re: Tajemnicze telefony...?
06 lis 2010 - 13:06:03
Ja mam tak samo. Teraz odkryłam tajemnicze nagranie na poczcie głosowej "...ostanowień umowy kredytowej to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej" - ale który to wierzyciel???? A jasny gwizdek, normalnie niewidzialna ręka.
Re: Tajemnicze telefony...?
06 lis 2010 - 13:40:59
Barbar wylacz i wycisz telefon ,stacjonarny odloz sluchawke ,wogole nie odbieraj
W pracy powiedz sekretarce ,zeby nie laczyla. A jak przyjda nie rozmawiaj wogole nie wpuszczaj do domu .Jak jednak w jakis sposob sie do Ciebie do pracy dodzwonia to powiedz tak jak mi tez poradzono,ze jezeli chca zeby Cie z pracy zwolniono to niech dzwonia ,ale wtedy to juz wogole nie bedziesz mogla nic zaplacic .Po jakims czasie to sie skonczy.
Glowa do gory.Jak w ktoryms poscie napisal Slowacki mogli nie dawac,maja instrumenty,zeby sprawdzic kredytobiorce.Nie Oni jeszcze namawiaja ,wydzwaniaja,swiadomie wpedzaja zdesperowanych ludzi w takie tarapaty.
Ja to juz przerabialam i Przezylam
POZDRAWIAM
Re: Tajemnicze telefony...?
06 lis 2010 - 14:52:16
Dzięki - telefony wyciszyłam - zobaczymy, który bank pierwszy wypowie umowę. Brr. Jeszcze tyle do komornika a mnie juz sie nic nie chce.
Re: Tajemnicze telefony...?
07 lis 2010 - 08:05:00
a ja zawsze grzecznie i miło odpowiadam tak,,wszelka korespondencje zarówno pisemna jak i telefoniczna prosze kierowac do mojego pelnomocnika,po to go ustanowiłam,do widzenia,, i odkladam słuchawkę
Re: Tajemnicze telefony...?
08 lis 2010 - 14:49:36
Stosowałam także wyłączanie telefonów....to nie na dłuższą metę.W moim przypadku
pewien znany nam wszystkim bank(dawny GE) ,po iluś tam próbach kontaktu wpadł
na 'genialny" pomysł przysyłąjąc mi telegram!!!!!(z prośbą o kontakt).
A tylko dlatego,że kilkanaście dni spóżniam się ze spłatą raty,........
Do znajomego,który miał dwa miesiące "do tyłu" w ratach......przyjechało
dwóch panów. Widzicie więc,że dłużnik jest u nich na "widelcu",różnymi sposobami
trafią do niego. Jest to pewien rodzaj nękania....ale widać bankom wszystko
wolno.
Re: Tajemnicze telefony...?
08 lis 2010 - 16:26:44
No niech tylko dwóch panów przyjedzie to sobie grzecznie z policją na nich poczekam. Właśnie z jednego banku odebrałam informację - oczywiście list zwykły - że już biegnie termin wypowiedzenia i co oni zrobią, a potem, ze przygotują BTE i komornik i mam to pismo traktowac jako końcowy etap kwalifikacii mojej sprawy do postępowania sądowego.

Jaki bełkot - mylą wypowiedzenie umowy (BTE mozna wystawić tylko wobec zadłużenia wymagalnego) wypowiedzenie trzeba wysłać poleconym i od momentu odebrania biegnie termin 30-dniowego wypowiedzenia.

Naprawdę traktują dłuzników jak bandę idiotów - chociaż w tym chorym kraju wszystko możliwe.

Trzymajcie się. AAA I ciekawe co oni będą egzekwowac komorniczo?
Re: Tajemnicze telefony...?
08 lis 2010 - 16:37:13
UWAGA! Jeśli komornik umorzy postępowanie, banczek może skierować doniesienie do prokuratury o próbę wyłudzenia. Z wszystkich spraw, które znam z opowieści innych osób, prokurator ANI JEDNEJ nie zakwalifikował jako przestępstwa!
Re: Tajemnicze telefony...?
08 lis 2010 - 18:01:41
Jak ktoś płaci przez dłuższy czas regularnie to trudno udowodnić że chciał wyłudzić - ale jak pisałam w poście 286 kk banki generalnie wszystkich uważają za bandę złodziei no cóż mamy staropolskie przysłowie, że "każdy sądzi według siebie".

Cieszy mnie twoja wypowiedź flame, że mamy jeszcze zdroworozsądkowych prokuratorów.
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 10:53:41
A tajemnicze telefony,(nie ma takiego numeru ) wciąż dzwonią ,pomimo zbiegu egzekucji.
Czy to nie jest paranoja ? (olewam je).
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 11:38:41
Lwico masz zawsze możliwość zmiany nr telefonu albo ich nie odbierać.
pozdrawiam
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 13:06:18
Próba zaszczucia,wrażenie osaczenia-do tego zmierzają,klasyczne praktyki,tyle o tym juz było na tym forum:)Nie po toś Lwicą by Cię ruszyło....mają Twój adres?to ,jeśli już odbierzesz,żądaj korespondencji.Cytując Shoppenkę:"ustnie to oni niech balonik nadmuchają:)
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 16:59:42
Mam takie pytanie
Czy Ktoś wie jak przekierowywać z komórki tajemnicze telefony np.pod nr Policji?
Może wtedy przestaliby dzwonić?
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 17:23:45
Lwica,nie przesadzaj:):)pomysł fajny ,ale może nieść pewne reperkusje prawne:)
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 18:25:33
Tak sobie tylko marzyłam o słodkiej zemście
POZDRAWIAM
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 18:32:15
Co do zemsty to : każde oko za oko sprawia że świat staje się coraz bardziej ślepy.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 18:42:07
Aaa Lwica,jeśli to sfera marzeń to pozwól,że się przyłączę:)bo widzisz,jest parę numerów na które miłoby przekierunkować połączenie...:)po prawdzie gdzieś w tle pojawia się ewentualność ograniczenia naszej wolności ,ale co tam-co pomarzymy,to nasze:)
Re: Tajemnicze telefony...?
26 lis 2010 - 20:07:00
komórki mają opcję odrzucania od razu nierozpoznanych lub zastrzeżonych numerów - wciśnij to sobie w ustawieniach, ewentualnie zgłoś taką usługę u operatora sieci i wtedy ........ (tu wpisz co chcesz)
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:55:41
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqcdewfcefg
Re: Tajemnicze telefony...?
04 maj 2012 - 12:49:36
Jakaś tajemnicza menda 'safe123" narobiła bałaganu na forum.

Czy nie można tego usunąć?!!!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować