Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

REJESTR NIEUCZCIWYCH BANKÓW

REJESTR NIEUCZCIWYCH BANKÓW
26 paź 2009 - 21:18:00
Chcielibyśmy zamieścić tę informację w rejestrze ale nie została podpisana nazwiskiem.
Zaproszenie do rejestrowania
27 paź 2009 - 09:55:15
Namawiamy Państwa do rejestracji zdarzeń związanych z naruszeniami prawa przez banki
Re: Zaproszenie do rejestrowania
27 paź 2009 - 21:35:47
Witam. W moim przypadku banki raczej nie łamały prawa! Ale jak zacząłem mieć problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań to zamiast pomóc (bo chciałem spłacać) zrobiły ze mnie- dotychczasowego super klienta!!!!- dłużnika nie mającego żadnych praw!!!Windykacja, komornik itp.!!! Super klient- super dłużnik!!!
Mnie najbardziej zdenerwowała sytuacja w Deutsche Banku- miałem problemy ze spłatą kredytu. Bank wypowiedział mi umowę...zadzwoniłem...Pan z działu windykacji powiedział,że jak wpłacę 1000 zł (kredytu miałem 2700zł) to resztę rozłożą mi na raty!!!Kasę wpłaciłem!!!Zobowiązania na raty nie rozłożyli!!!Z dłużnikiem rozmawiać nie będą....mówili!!! Odradzam ten bank!!!
Re: REJESTR NIEUCZCIWYCH BANKÓW
03 lut 2010 - 08:33:50
Witam. Załatwiam sprawe z Sygma Bankiem,otóż ten bank nie jest bankiem tylko lichwiarzem,aź mnie dziw bierz ile ludzi spłaca kredyty i jak im sie noga poslizgnie ze splata, to bank ma całą gamę instrumentów do przeciwdziałania w spłacie kredytu.Dobrze byłoby jakby Państwo polskie miało taką gamę w przeciwdziałaniu bezrobociu w kraju. Przejdę do sprawy, pragnę i mam chęć aby zebrać wszystkich ludzi, którzy mają problemy z Sygma bankiem pod ochroną Stowarzyszenia pana Sklepowicza. Ten bank był nagłaśniany w telewizji, a mimo to nikt nie zgłosił doniesienia do prokuratury, czy tak można? Przecież nasze Państwo ,to kórnik w którym grasują lisy.Łączcie sie ludzie, nie dajcie się oszukać temu bankowi. Piotr
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować