Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

*****Getin Bank, GE Money Bank oraz firma ubezpieczeniowa EUROPA*****

*****Getin Bank, GE Money Bank oraz firma ubezpieczeniowa EUROPA*****
31 paź 2009 - 00:23:36
WYŁUDZAJĄ PIENIADZE OD SPADKOBIERCÓW. Te dwa banki usiłowały ode mnie wyłudzić kasę - Getin Bank i firma EUROPA za długi ś.p. mamy - odezwali się dopiero po 6 miesiącach, a więc czaili się, abym przekroczył termin na odrzucenie spadku - to zwyczajne oszustwo, a drugi za długi i mamy i w dodatku obcej dla mnie osoby. Europa zwlekała aż tyle czasu z podjeciem decyzji odmownej w sprawie spłacenia ubezpieczonego kredytu mojej mamy, po czym bank mnie oczywiscie też próbował atakować. Od złodziejstwa banków uratował mnie spadek z dobrodziejstwem inwentarza. A takie przestępstwo pewnie należałoby tych banków zamieścić więcej, ale to wina i banków, bo nieetycznie postępują, CHOREGO PRAWA SPADKOWEGO, KTÓRE TRZEBA ZMIENIĆ !!!*****
Re: *****Getin Bank, GE Money Bank oraz firma ubezpieczeniowa EUROPA*****
31 paź 2009 - 00:49:15
GE Money Bank połączy się niedługo z BPH pierwszym oszustem wśród banków Rzeczpospolitej. Wyobraźcie Sobie z czym będziemy mieli do czynienia. Taka kombinacja, hybryda oszustów, wykończy klienta już w momencie powierzenia mu pieniędzy czy też, w momencie wzięcia kredytu. sprawdźcie na stronie [www.stracilem-z-bph.pl] Pozdrawiam
Re: *****Getin Bank, GE Money Bank oraz firma ubezpieczeniowa EUROPA*****
06 lis 2009 - 21:44:39
Witam ponownie. Jak już pisałem, ja miałem doświadczenie z BPH, które dla mnie skończyło się tragicznie i właśnie Bank BPH, uważam za najgorszy w Polsce. Dziś , jak wiadomo połączył się z GE Money Bank. Czytałem wiele opinii klientów na jego temat i dochodzę do wniosku, że powstaje hybryda najgorszych banków w Polsce. Więcej możecie przeczytać na forach niezadowolonych klientów GE Money Bank, do których załączam linki
[www.money.pl]
[www.money.pl]
Przeczytajcie warto
TU Europa
18 gru 2009 - 01:35:57
Szanowni Państwo,ta firma ubezpieczyła mnie a raczej Bank Millenium u niej a uposażonym był Bank.Byłem ubezpieczony od cięzkiego zachorowania jak i na wypadek śmierci.Doznałem zawału,zglosiłem do Banku i do TU Europa.Decyzja naturalnie odmowna a w uzasadnieniu "ŻE SCHORZENIA KTÓRE MIAŁEM SĄ PRZYCZYNĄ MOJEGO ZGONU" w podpisie Pan Dyrektor Wiśniewski.Tak że pisze szanowny Pan do nieboszczyka,a w dodatku który był ubezpieczony na wypadek śmierci.Naturalnie zaskarżyłem do Sądu i po 7 miesiacach dowiedziałem sie że nie posiadam legitymacji prawnej do skarzenia ich,tylko Bank Millenium.To dla czego Bank nie interweniowal?Tylko w osobie Pana Bartosz Tomczyka wniósł do Sądu pozew o wydanie nakazu egzekucji komorniczej!!
Sąd na mój wniosek oddalił ten pozew,ponieważ nie był kompetentnym z powodu że w tym rejonie nie mam meldunku!!!!!A stały meldunek już utraciłem jak i dom,rodzinę oraz zdrowie po wypadku i przy pomocy Commercial Union gdzie byłem według polisy ubezpieczony od następstw NNW,kalectwa,śmierci.Sprawę skierowałem do Sztrasburga,ponieważ w naszych Sądach przegrałem gdyż się okazało że kręgosłup nie był ubezpieczony!!!!!!!!!!!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować