Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?

czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?
20 gru 2010 - 21:06:31
Witam, czy banki dajac kwotę główną do komornika potrącają kwotę ubezpieczenia kredytu?
Re: czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?
05 mar 2011 - 14:38:54
Hejka, chciałam ponownie poruszyć temat. Chodzi mi o to, czy w kwocie jaką banki daja co ściągniecia od dlużnika uwzględniają kwotę jaka przypada na ubezpieczenie?? Wydaje mi się, że tak a wtedy pytanie czy w takim przypakdu mozna starać się o zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia? Oczywiście w sprawach, które zostały u komornika spłacone.
Re: czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?
05 mar 2011 - 18:44:03
Jak najbardziej można się starać o zwrot składki.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?
06 mar 2011 - 09:49:54
Otóż prawo do własności musi być po raz wtóry udokumentowane przez właściciela nieruchomości przez dostarczenie odpisu własności wydanego za opłatą!przez wydz. ksiąg wieczystych dla zainteresowanego banku.Niedostarczenie owych dokumentów powoduje opłatę wyliczoną przez bank ,która powoduje podniesienie wielkości zadłużenia x ilość rat x przez lata spłaty kredytu.Cykl ten powtarzany jest co pół roku.Gdy owe papiery zostaną dostarczone ,zawyżone raty zostają.Czy tak musi być? To samo dzieje się w przypadku ubezpieczenia.Bank zamiast pomóc,dokłada nam co roku podwójną ratę.CZYSTY ZYSK DLA BANKOWCÓW OTOCZONYCH CHMARĄ PRAWNIKÓW.
Re: czy banki potrącają kwotę na ubezpieczenie?
06 mar 2011 - 19:15:02
art.813 par.1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować