Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: prośba o pomoc

prośba o pomoc
22 maj 2013 - 17:25:07
proszę o pomoc bo sprawa jest bardzo poważna a mianowicie chodz o dziedziczenie długów po zmarłym ojcu o istnieniu których nie mieliśmy pojęcia nie odrzuciłam spadku bo ojciec nic po sobie nie zostawił więc nie miałam pojęcia że w takim wypadku też należy to zrobić w 2010 zmarł ojciec okazało się że miał długi wobec Urzędu Skarbowego w 2012 w wyniku postępowania przez US razem z bratem i mamą zapłaciliśmy 15 tyś co miało zamknąć sprawę według zapewnień US wLaśnie wczoraj dostałam korespondencję że owy US wszczyna następne postępowanie wobec nas a kwota którą chce z nas ściągnąć to ok. milion złotych nawet jeśli sprzedamy wszystko co posiadamy i zamieszkamy pod mostem to nie zdołamy tego spłacić a jeszcze jakiś dług zostanie proszę o poradę bo jestem na skraju załamania
Re: prośba o pomoc
23 maj 2013 - 01:44:12
jak wisisz 15 tys to ty masz problem, jak wisisz milion to oni mają problem :) można żyć - szybka sprzedaż majątku aby kapitał uratować, konto na zaufaną osobę i życie od nowa, działalność gospodarcza poprzez spółkę np. cypryjską :) głowa do góry!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować