Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?

2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
05 cze 2013 - 23:54:37
2 kobiety i ich koledzy teraz oceniam na chłodno od lat zajmują sie okradaniem , i oszustwami na dużą lub wielką skalę . Problem polega na tym że ty dobrzy prawnicy i osoby wysoko postawione . Czyli okradają się z grubej rury . Odpuściłem kilka lat temu bo straciłem wszytko co miałem , ale po 3 latach tyci zarobiłem i jak się dowiedziałem wielu rzeczy i jeszcze że ostatnio kupili sobie 4 hotele szlag mnie trafił . W polskim sądownictwie nic nie uzyskam , tam sama korupcja i zreszta jedna z Pań już płaciła za układ . Szukam pomysłu jak nauczyć je aby już nie kradły NIGDY .Zaznaczam że dla mnie nie istnieje problem że pójdę za coś siedzieć , już słyszalem o ich planach podrzucenia mi narkotyków . Jak sądzicie co zrobić żeby nie ukradły już nic ..
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
06 cze 2013 - 21:03:04
ciekawe czeku nie na odpisów ,,,, może dlatego ze na tym forum też .. pomaga ludziom pozbywać się kasy ??? .......... i co chwile widze jej wypowiedzi .
Mówiłem ci kiedyś , nie kłam i nie próbuj mnie okraść . Nikt ci nie pomoże , no chyba że spróbujesz załatwić to jak z Leperrem . Czekam
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
07 cze 2013 - 08:16:33
playsonik,na co czekasz?,że osoba o której piszesz ujawni się? bardzo mało info w twojej sprawie.
Z tego małego opisu wynika,że nie chcesz odzyskać tego co ci ukradziono,bo się dorobiłeś,ale chcesz się zemścić_?
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 05:06:40
witam miło że ktoś napisał . na co czekam ? sam nie wiem jeszcze za duży natłok myśli , Odzyskać pieniędzy nie odzyskam , obie te kobitki wcześniej sobie dadzą wybić całą rodzinę niż oddać 1 zł taki to typ polityk złodziej . Więć jak już lekko stanąłem na nogi / a wierzcie mi ciężko było bo Polski Urząd Skarbowy OD złodziejskiej transakcji kazał zapłacić podatek czyli prawie 400 tys sam podatek . Tak wiec odbili mi nerki . Ja jakoś sobie poradziłem słabo ale stoję a je chcę zobaczyć jak leżą . Szczególnie te zakłamaną fałszywa prawniczkę która radzi jak odzyskać długi i zabezpieczać się jednocześnie okrada swoich własnie klientów . Jak się nie ujawni ja to zorbie. Romek wie kto to . jeśli ona bez problemu zabrała mi 8 lat życia ja odbiorę jej chętnie resztę żeby dogorywała , głodowała samotnie bez pieniędzy bez znajomych bez szklanki wody , opuszczona .
Tak jak mnie zostawiła w 2010 , dodatkowo ze skarbówką na karku . Czas odwrócić karty i dlatego czekam na ciekawe pomysły jak jej zatruć zycie raz aby nigdy nie chciała nic ukraść i została wzorem uczciwości
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 07:56:46
Prawnik wie jak się bronić i wie jak go będą bronić jeżeli zgłosisz sprawe do oirp. Na forum pisali już ,że wygranie w oirp to jak wygrać milion w totolotka.
Cokolwiek im zarzucisz to powiedzą.że to nieprawda i na skarżącym ciąży obowiązek udowodnienia przekrętu.
A jak one są takie złośliwe,to za nie odpowiednie Twoje słowa wytoczą Ci proces o zastraszanie ,gdyż na każdą działalność ,na każde słowa ,a to oznacza że na wszystko mają gotowy przepis prawny.
Jeżeli zrobisz coś nieprawnie to możesz być "ugotowany",bo twierdzisz,że już leżałeś.
Jeżeli jesteś prawnikiem i masz dużo kasy i szczęście mieć drugiego zaufanego do pomocy prawnika ,to możesz działać,ale ostatnie słowo i tak należy do Sądu ,tak jesteśmy urobieni. Tak zrobili ,że innej drogi nie ma,jeżeli pominiesz Sąd to nazwą to samosąd i bezprawie.Taki jest mój punkt widzenia ,mogę się mylić.
kjt
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 09:57:03
@playsonik: kontakt na niedajmysie.com. Może pomyśl o powiadomieniu opinii społecznej? Pamiętaj, to nie przeciwnik jest mocny, ale my jesteśmy słabi, występując w pojedynkę. Zobacz, dzięki mediom niedługo uda się dość poważnie przewietrzyć jeden urząd na Śląsku i zablokować dalsze występy oszusta zblatowanego z sędziami i prokuratorami.
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 10:40:35
Leżałem słowo użyte było do depresyjnego miesięcznego leżenia w łóżku z pomysłami samobójczymi i jedna myśl co wybrać , lina żyletka , dalsza walna z wiatrakami czy zacząć od nowa .

Zaczełem od nowa , teraz lekko stoję i bym odpuścił ale wiem komu znów skubnęły kasę i co robią , a jeszcze jej wypowiedzi na forach mnie rozwalają i ta tyci chęc do uchronienia następnych daje dla mnie pytanie ... POMYŚLCIE ŻE TAKA OSOBA WAS POWOLI WPLĄTUJE W SIEC a potem goli i weseli zostajecie sami .

teraz dosłownie ,, TE SAMY RUCHY SĄ TERAZ ROBIONE PRZEZ NIĄ , tak wiec postepowanie schematyczne czyli dalej łupie niezażarte babsko ... hahaha pomóżcie wyciskać takiego wrzoda
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 13:10:50
playsonik,cieszę się,że odpowiedziałam na Twój pierwszy post,
czekałeś na porozmawianie o problemie jaki masz,jak dalej działać lub nie.Czekałeś na pomoc

Teraz odezwał się do Ciebie kjt, masz szczęście, powodzenia.

A teraz będę niedyskretna i zapytam wprost;czy to schoppenka ? Pamiętam zdjecie uśmiechniętej blondynki w czerwonym ubranku, nie znam jej osobiście.
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
23 cze 2013 - 19:10:25
no od prokuratorki z LUBLINA / v wydz , korupcji i przestępczości zorganizowanej
dowiedziałem się ze mój proces się zacznie - ja jako poszkodowany

- uczestnikami xxx są
- Małgosia Gut słynny prawnik z komisji śledczych , doradca Leppera , czynne matactwo przy następnym okradzionym w czasie śmierci Leppera / podobny schemat ja postąpiono ze mną

- Zosia Grabczan vice lubelskie , poseł na sejm , w latach poprzednich wielokrotnie karana za oszustwa , prawa ręka Leppera w Lublinie , obecnie konkubina Krzysztofa / podobnie od lat oszusta / właściele już 3 lub 4 hoteli ... ale oddac nawet 1500 zł nie mają

- Andrzej Prokop i reszta czyli rodzinka dość słynna na łamach Lublina i jak wyżej różnych oszystw , z tym że głową on nie jest ale szyją swojej xxx

tak to wygląda oszustwo czy też przywłaszczenie w 2009 na 1,2 mil plus dodatki
=============================
ktoś chętny tym się zając czy też odkupić dług
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 10:25:42
jeśli KJT to amęzczyżna prawnik to znaczy że jest to twoja dobra znajoma
kjt
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 10:30:40
Ależ oszustka z Bornego nie jest prawnikiem! To jest fryzjerka, niepracująca od 12 lat! Poza tym, jakby to powiedzieć, znam ją, ale jest to wrzód na dupie, a nie kolezanka. Na tym forum zna ja jakieś 90%, a połowa osobiście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-08 10:31 przez kjt.
Re: 2 kobitki z sejmu mnie okradły ... co zrobić ?
08 cze 2013 - 10:29:19
miło e jest już kilka osób , więć może więcej pomysłów jak WYWÓŁAĆ STAŁĄ NIEULECZALNĄ ALERGIE NA POMYSŁY ZŁODZIEJSKIE , ciekawe czy może przy ostrej burzy mózgów potem to opatentować jako nową formę resocjalizacji ? Ja mówię poważnie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować