Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Zmiany na forum

Zmiany na forum
02 sty 2015 - 12:59:24
Witam,
Powracamy po długiej przerwie, forum zostało przeczyszczone z obraźliwych postów i z wycieczek personalnych.
Szanujmy się nawzajem.

Proszę o informację w tym temacie, w jaki sposób usprawnić forum (podział na subfora, tematy itd.)
Re: Zmiany na forum
04 sty 2015 - 22:34:56
Witam.Forum jest bardzo potrzebne a wymiana doświadczeń może pomóc w trudnych sprawach.Konieczna jest ochrona przed trolem z Gliwic,który zniszczył forum.Ku przestrodze powinna ukazać się informacja jakie spotkały go konsekwencje bo przerwa w dostępie do forum była znaczna/ponad rok/.Pozdrawiam.
Re: Zmiany na forum
08 sty 2015 - 09:14:34
Podałem informację o tym,że ruszyło forum na innych forach.Są jednak głosy,że forum nie zostało dokładnie oczyszczone z wpisów trola z Gliwic.Należy rozważyć dokładniejsze oczyszczenie forum z wpisów pod nickami,którym posługiwał się ten trol bo nikt się jeszcze nie pojawił.
Re: Zmiany na forum
27 sty 2015 - 15:39:02
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Podałem informację o tym,że ruszyło forum na
> innych forach.Są jednak głosy,że forum nie
> zostało dokładnie oczyszczone z wpisów trola z
> Gliwic.Należy rozważyć dokładniejsze
> oczyszczenie forum z wpisów pod nickami,którym
> posługiwał się ten trol bo nikt się jeszcze
> nie pojawił.


Panie Włodek dosyc juz pana opisów o trolowaniu skoncz pan juz z ta nie nawiscia.
Re: Zmiany na forum
08 sty 2015 - 18:38:40
Proszę raportować takie wątki. Najlepiej pierwszy post w danym temacie.
kjt
Re: Zmiany na forum
29 sty 2015 - 10:53:13
Sklepowicz usunął mnie z listy znajomych na facebooku po tym, jak zaproponowałem mu, żeby sobie wkleił zdjęcie z archiwum IPN. Straszna kara...;)
Re: Zmiany na forum
08 lut 2015 - 18:17:05
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sklepowicz usunął mnie z listy znajomych na
> facebooku po tym, jak zaproponowałem mu, żeby
> sobie wkleił zdjęcie z archiwum IPN. Straszna
> kara...;)
"Skończ waść wstydu oszczędź! Na temat (mgr inż. i mgr prawa) Romana Sklepowicza nie masz prawa się wypowiadać.Przepaść moralna,intelektualna i wizerunkowa jest tak kolosalna,że twoje wypowiedzi to tylko podrygi "zranionego głuszca na pustyni".Weź się lepiej za jakąś robotę bo bezczynność wyraźnie ci szkodzi.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować