KOMORNIK ZAJECIE KONTA Z ZASIŁKIEM DLA OPIEKUNA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
29 wrz 2016 - 01:17:07
Nadal P.O. urzędnika państwowego komornik sądu rej. zajął mi konto w banku na który jedynym wpływem jest Specjalny Zasiłek dla Opiekuna. Czego Prawnie zając mu nie wolno. Pozwałem z kilka art. ze Stosownych Kodeksów, lecz już drugi raz wnoszę z nowymi okolicznościami, gdyż nie wolno mi , lecz na odległość czuć stronniczością Sądu. Bo to ich koleżanka. Mam wszelkie atuty potwierdzone przez kilku Prawników w Biurach Poselskich, czyli mam rację , wnoszę ponownie, dodaję też usiłowanie co jest karalne, mam potwierdz. przez komornika wiedzę na temat popełnionych przestępstw czyli dodatkowo art. 304 art.2 KPK, art.231 art1 KK. Bo skoro Prawnie wie to ma Prawny obowiązek ,czyli zaniechanie obowiązków . Gdzie po Sprawiedliwość ? Działam zgodnie z Kodeksami, terminowo, ale nie z drugiej strony. Zajęcia świadome-usiłowanie, zablokowanie konta ze Specjalnym Zasiłkiem dla Opiekuna. No i co dalej ????Mam wszelkie dowody, poważnie, potwierdzenie pisemne tylko , pisemne od banku kto zablokował konto. Podpisane -bezczelnie" przez aplikantkę komornika, że nie wolno komornikowi zając Specjalnego Zasiłku dla Opiekuna-tłustym drukiem . Co dalej? A wnoszę ponownie w 3-trzech egzemplarzach. Zwolniono mnie z wszelkich kosztów, co wnoszę też o zwolnienie kosztów jak za pierwszym razem. Krok po kroku. Ponownie. Pozew był zwrócony, litera Prawa po mojej stronie, nie podaruję.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować