Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: RODZINA WYKLUCZONA SPOŁECZNIE

Ocena Sedziów.
17 lut 2011 - 09:52:16
Na stronie [ms.gov.pl] po prawej stronie jest ankieta dotycząca pytanie: Czy jesteś za okresową kontrolą sędziów. Bardzo proszę o oddanie głosu na TAK. W ankietę zaangażowana jest cała palestra,więc w swojej sprawie głosują na nie. Nie dajmy im tej satysfakcji. Pozdrawiam i dziękuję za oddanie głosu.
Re: Ocena Sedziów.
17 lut 2011 - 10:19:43
Re: Ocena Sedziów.
17 lut 2011 - 10:29:14
Aż tyle głosów oddanych za tym aby ich pracy nie oceniać:(

Ewidentnie sędziowie sami za siebie wypowiadają się :(
Re: Ocena Sedziów.
18 lut 2011 - 09:50:19
[www.sfora.pl]

Polska na czarnej liście sądownictwa. Kraj bezprawia?
Re: Ocena Sedziów.
18 lut 2011 - 10:17:03
Jaki to wstyd ze strony sądownictwa,ale również i rządu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 12:09 przez ewiska.
Re: RODZINA WYKLUCZONA SPOŁECZNIE
18 lut 2011 - 10:36:35
Wyklęty powstań ludu ziemi. Powstańcie których dręczy głód Myśl nowa blaski promiennymi dziś wiedzie nas na na ból na trud....... Historia się lubi powtarzać.......... Jedzonko na kartki -pozwoliło obalić komunę--------powtarzamy????????? rodzina 5 osobowa dochód 1150 zł no i windykacje komornik to jest polska rzeczywistość kto tego nie widzi ten nie jest polakiem i nie warto na niego głosować
Re: RODZINA WYKLUCZONA SPOŁECZNIE
18 lut 2011 - 12:41:11
Głosujcie za oceną sędziów bo różnica między tak a nie jest niewielka. Jak odpuścimy to zrobią co chcą, czyli wymigają się. Już wielki czas aby zacząć ich rozliczać i wnioskować aby poddawano ich badaniom psychologicznym oraz karaniu za chamstwo, bezczelność i orzekanie wbrew obowiazującemu prawu.
Re: RODZINA WYKLUCZONA SPOŁECZNIE
18 lut 2011 - 12:49:01
Tęczo jestem za:)
W ich gestii leży czyjeś być albo nie być i powinni być poddawani badaniom psychologicznym i ponosić odpowiedzialność za swoje czyny jak każdy obywatel a nie kryć się za immunitetem:(
Wczoraj na Nie było o 1tyś przewagi nad Tak dzisiaj się odwróciło i dostają baty:)
Re: Ocena Sedziów.
18 lut 2011 - 12:11:49
Fifidras,mam takie same zdanie co i Ty,ale wiem jedno,że przyjdzie i na nich kryska na matryska.
Re: Ocena Sedziów.
18 lut 2011 - 13:05:25
Dlatego trzeba trzymać rekę na pulsie każdego dnia i nie odpuszczać.
Re: Ocena Sedziów.
03 mar 2011 - 08:31:32
Głosujcie!!!
Bo zaczynają się wymykać!

Jak ktoś ma zmienne IP może zagłosować kilka razy dziennie.
Re: Ocena Sedziów.
05 mar 2011 - 15:15:17
Jakie zainteresowanie moją skromną osobą na Afery Prawa:)

Ta popularność jest dla mnie wyzwaniem - postaram się temu sprostać, aby nie stracić na POPULARNOŚCI:)

Twierdzenie, że oni, czyli TROLE mają wyłączność do wypaczania sondaży - jest niezwykle trafne:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-05 15:31 przez typ niepokorny.
Re: Ocena Sedziów.
05 mar 2011 - 18:42:50
Bardzo proszę o powstrzymanie się od komentowania tych wpisów na Aferach Prawa. To niczemu nie służy, niech się sami gryzą w swoim zacietrzewieniu, my róbmy swoje. W końcu im się znudzi bo ileż można tryskać jadem, wytykać komuś błędy samemu nie robiąc dokładnie nic. Szkoda nerwów i czasu na taką durnotę.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Ocena Sedziów.
24 mar 2011 - 21:01:54
Nakaz sprawiedliwego rozpatrzenia sprawy

[www.rp.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować