Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: VISSET/Poznań

VISSET/Poznań
25 sty 2010 - 00:17:04
Co to za firma?
Re: VISSET/Poznań
19 maj 2010 - 15:18:13
Witam! Mam tam pożyczkę. Dostałem 2000 zł na rok. Pożyczka jest pozabankowa. Wypłacili praktycznie od ręki. Nie pobierają żadnych opłat wstępnych. Raty płacę raz w miesiącu. Drożej niż w banku (ale nie każdemu bank daje) ale o wszystkich kosztach mówią na początku.
Re: VISSET/Poznań
27 lip 2010 - 13:32:59
polow16 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam! Mam tam pożyczkę. Dostałem 2000 zł na rok.
> Pożyczka jest pozabankowa. Wypłacili praktycznie
> od ręki. Nie pobierają żadnych opłat wstępnych.
> Raty płacę raz w miesiącu. Drożej niż w banku (ale
> nie każdemu bank daje) ale o wszystkich kosztach
> mówią na początku.


Witam,
ciekawa pozyczka...tez bym taka dostac chcial.
Bo,jak ja bylem to dali 1000zl na 4 miesiace, a raty po 500zl, o czym informuja, a potem kartka z wypisanymi kosztami windykacyjnymi itd.
Owszem bez BIK,ale i niektore banki rowniez bez biku daja.
Re: VISSET/Poznań
02 sie 2010 - 01:18:22
To nie jest przypadkiem coś takiego, jak Provident?*****
Re: VISSET/Poznań
21 maj 2010 - 08:32:40
a sprawdzają w bik?
Re: VISSET/Poznań
21 cze 2010 - 23:44:11
Odp. dla elak:
NIE SPRAWDZAJĄ BIK-u!!!!!!! A jak masz tam pożyczkę i ją spłacasz to podchodzą elastycznie do dokumentów przy kolejnej pożyczce!!!
Re: VISSET/Poznań
02 sie 2010 - 16:47:29
GORZEJ GUSTLIK GORZEJ !!!!!!!!!!!!!!!!

OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: VISSET/Poznań
19 sie 2010 - 13:11:50
a propo firmy visset , mam odmienne zdanie chciałam wziąć pożyczkę , miła pani zaproponowała kwotę 3000,00 na 12 m-cy rata miesięczna 622,5 co de facto rocznie wychodzi 7470 zł czyli policzcie sami prawie 150% wiecej mało tego przyjeżdżają do domu po ratę miesieczną , należy podać również telefon do osoby zaufanej , ale kogoś obcego po co im to ????
Re: VISSET/Poznań
13 lip 2011 - 15:52:47
normalna firma pożyczkowa jak wiele innych, zasady określone z góry, podpisujesz umowę jeśli chcesz, jeśli nie to nie podpisujesz, proste; narzekają tylko tacy, którzy nie spłacają rat, wiadomo jak zazwyczaj; ja miałem, 8 rat, zapłacone i temat zamknięty, żadne wielkie halo
Re: VISSET/Poznań
13 lip 2011 - 16:07:07
@bzykol

Nachalny marketing uprawiaj na innych forach. Puknij się w główkę i sprawdź wzór umowy, który jest naszpikowany klauzulami niedozwolonymi.

LICHWIARZOM DZIĘKUJEMY ZA TROSKLIWOŚĆ I UWAGĘ! WYPAD STĄD!
gia
Re: VISSET/Poznań
13 lip 2011 - 16:52:23
DO NACIĄGACZY--Już nikt nie chce tych waszych lichwiarskich pożyczek na 250% i się mendy plenią,jakby tu jeszcze kogoś naciągnąć.Brakuje pewnie na wakacje że zaczynają na forach szukać ofiar.Poszły won tam z kąt wylazły.
Re: VISSET/Poznań
13 lip 2011 - 17:27:06
Ależ aktywność.....i to na forum dla zadłużonych!
Ktoś chyba liczy na to,że 'złapie jakąś rybkę na haczyk"..........
czyli zadłużonego wciągnie w jeszcze większe bagno.
Re: VISSET/Poznań
13 lip 2011 - 19:59:59
słuchajcie- kto normalny pożyczy pieniądze drugiemu, kto jest udupiony- NIKT. Banki bez BIKU- śmiech na sali- każdy sprawdza- to są lichwiarskie pożyczki. Mój daleki znajomy zajmuję się takimi interesami i uwierzcie mi- firma windykacyjna jak np casus to przy nich anioły, A tak jak ja, to jakbym miała na raty, to bym spłacała- a tak nie mam i pakując się w coś takiego z góry bym wiedziała, że tego nie spłacę- bo z czego... więc nawet nie patrzę- uważajcie- nie dajcie się nabrać, wiem, że tonący brzytwy się chwyta- wiem coś o tym, ale dzięki temu forum wiem, że to prowadzi chyba tylko do sznurka
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 15:51:30
@flame

jak napisałem, nie czytasz cierpisz
a ty jak widzę cierpisz z zasady, wyglądasz na obrońcę krzyża, dla którego każdy jest wrogiem, krzyczącego nie wiedząc dlaczego i po co, byle dostać ochłap w zęby
Re: VISSET/Poznań
15 lip 2011 - 10:23:56
bzykol Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @flame
> jak napisałem, nie czytasz cierpisz
> a ty jak widzę cierpisz z zasady, wyglądasz na
> obrońcę krzyża, dla którego każdy jest wrogiem,
> krzyczącego nie wiedząc dlaczego i po co, byle
> dostać ochłap w zęby

Pierdafonie! Nie mieszaj krzyża w LICHWIARSKIE UKŁADY! Wara od symboli religijnych!

Wiem, przed czym ostrzegam tych, którzy pochopnie zdecydowaliby się zaciągnąć pożyczkę w Visset! Wolę mieć ochłap w zębach niż OKRADAĆ ludzi w taki sposób, w jaki robi to ta gangsterska firma! Nie masz ciulu SUMIENIA! Jesteś wyzutą z wszelkich uczuć karykaturą człowieka! Cmoknij się w pompkę.
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 17:02:38
@ bzykol,najlepiej zrobisz tak jak podpowiedziała Ci flame,ja także to potwierdzam, WYPAD z TEGO FORUM,a od flame to trzy kroki w bok i cztery na zapas.ŻEGNAM ciebie gościu BZYKOLU!!!!!
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 22:27:07
BZYKOL, bo bzyka wszystkich i wszystko co na drodze stanie!!!
A sio!!!
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 22:36:44
czy ten od bzyczenia słyszł o ustawie antylichwiarskiej !!! 400% kredytu lombardowego I NIC POZ TYM !! znaczy się 24 % w skali roku...
W państwach islamskich za lichwę - karzą śmiercią !!!!
bzykacz kumasz ??? d u p k u !!!!
( w demokratycznej Szwajcarii za pożyczkę pow. 15 % - otrzymuje się skazujący wyrok i ..... unieważnienie pożyczki !!!)...
Tylko w " demokratycznej RP , nie wieszają bzykaczy...dlatego jest tak do dupy..
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 22:47:55
dzisiaj w naszej szacownej telewizji usłyszałam jak to pan Pawlak odważnie obwiniał banki o nieuczciwe zarobkowanie na kredytobiorcach i że tak byc nie może żeby jeden miał nie wiadomo ile a inny z trudem wiązał koniec z końcem. Że też się chłopina nie bał krytykować wszechmocnej rzeczpospolitej bankierskiej tak na forum - a swoją drogą to politycy musza być nieźle zdesperowani jeśli ruszyli z jazgotem na banki. Wybory tuż tuż. A bieda w kraju coraz większa ....
od jutra znów podwyżki gazu.
może ja jakiesik ognisko na środku mieszkania żeby strawę gotować ....
i te w programie 1 TVP wyliczenia ile to jeszcze mogę zacisnąć pasa i pooszczędzać i wtedy żadne podwyżki mi nie straszne.
miodzio...
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 23:03:31
No i jeszcze do tego trzeba dodać ustawę antyspreadową- dzisiaj poseł PO o tym
wspominał....banki są do tego negatywnie nastawione....co mnie nie dziwi,bo przecież banki,to "swięte krowy"...kto miałby śmiałość ich tykać!
Re: VISSET/Poznań
14 lip 2011 - 23:27:06
Miło byłoby zobaczyć jak idą te krowiny z łbem spuszczonym aż do ziemi!
Chyba zacznę wizualizować.
Re: VISSET/Poznań
15 lip 2011 - 06:30:40
Kochana tecza-wspaniały pomysł z ta wizualizmem.Ja również chciałabym ich zobaczyć ze spuszczona głowa w dół,a najbardziej tych przemądrzałych,krzeczacych.Ale dosiegnie ich i tak sprawiedliwośc za te krzywdy wyrzadzone ludziom.:)
Re: VISSET/Poznań
15 lip 2011 - 12:27:49
Flame - nie denerwuj się, szkoda zdrowia. Ci którzy czytają ze zrozumieniem to już takiej głupoty nie popełnią. Mnie wyobraź sobie to panienka z jednego z większych banków namawiała żebym w takiej firemce pozyczyła i im wpłaciła. Szkoda że tego nie nagrałam i nie poszłam do pana Bańki z zapytaniem o etyczność postępowania (ostatnio strasznie jołczył w telewizji jakie to banki przez ten kryzys są pokrzywdzone). A jak wczoraj obejrzałaś "Ojca Mateusza" - smakowity odcinek, powinien być wyświetlany jako ostrzeżenie przed każdą decyzją o pozyczce w takich firmach i przeciwko poradom pseudobankowców którzy pewnie jeszcze czerpia z tego zyski :)
Re: VISSET/Poznań
15 lip 2011 - 14:08:06
Barbarek, ależ ja się nie denerwuję :) Mam naturalne skłonności do niskiego ciśnienia, więc czasem jak mam okazję, to je sobie podnoszę :) hi hi hi ...
Re: VISSET/Poznań
27 paź 2011 - 15:20:54
flame wolisz mieć ochłap w zębach to jedź do Afryki, tu w RP nie potrzebujemy ludzi bez ambicji i bylejactwa jak ty;

co do firmy jeśli ktoś jest w potrzebie nie znajdzie lepszej oferty
Re: VISSET/Poznań
27 paź 2011 - 16:29:12
bzykol Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> flame wolisz mieć ochłap w zębach to jedź do
> Afryki, tu w RP nie potrzebujemy ludzi bez ambicji
> i bylejactwa jak ty;

Lubię wk****ać takich jak ty, więc dla przyjemności nie wyjadę.

> co do firmy jeśli ktoś jest w potrzebie nie
> znajdzie lepszej oferty

Uważaj, żeby ci żyłka w doopie nie pękła od tego zadęcia w imię potrzebujących!

Oferta nie do odrzucenia! Pożyczasz od LICHWIARZA tysiąc, a oddajesz dwa. Jak się opóźnisz z płatnościami, to doliczają takie koszty manipulacyjno-windykacyjne, że na kwocie kapitału będzie przebicie 400%.

Nie ma chętnych na umowy? Musisz gonić frajerze po różnych forach, żeby znaleźć klientów? Ojej, jak mi przykro ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 16:36 przez flame.
gia
Re: VISSET/Poznań
27 paź 2011 - 15:59:21
A ty co bzykol,skutki buntu odczuwasz i przylazłeś zamieszanie siać i obrażać innych.Poszedł tam z powrotem z czego wylazłeś.
Re: VISSET/Poznań
27 paź 2011 - 16:39:23
flame
sądzisz, że wk...sz takich jak ja ? czym ? tym tępym stękaniem :)

idź poszukaj wiatru w polu przynajmniej dzień będziesz miał udany
Re: VISSET/Poznań
27 paź 2011 - 19:15:19
Bzykol ,to ty idz i poszukaj wiatru w polu,byś mógł sobie pobzykać Pszczoły.
Re: VISSET/Poznań
28 paź 2011 - 13:50:45
ewiska
to teraz błysnęłaś elokwencją, zupełnie jak gajowy w lesie;

zasada jest taka, że aby unikać kłopotów należy wywiązywać się z postanowień zawieranych umów, jesli tego nie robisz sama odpowiadasz za konsekwencje, to oczywiste i powinno byc zrozumiałe dla każdego

z mojej strony, mogę tylko polecić firmę Visset jako udzielającej pożyczek osobom w potrzebie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować