Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Pan Roman

Pan Roman
12 lip 2011 - 23:17:59
Pan Roman w Bornym Sulinowie.



Na razie tylko grozi bankom pepeszą :)

PS. Tan malutki to mój synek.
Re: Pan Roman
12 lip 2011 - 23:19:25
Ale jak banki nie posłuchają, to :



Będzie strzelał :))

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Pan Roman
12 lip 2011 - 23:57:53
Armata robi wrażenie! Lotnik kryj się!I śliczny synek odważny, nie boi się uzbrojonego Pana Romana.
Serdecznie pozdrawiam
Re: Pan Roman
13 lip 2011 - 02:04:00
Tych padalców to należałoby potraktowac bombami, na to tylko zasługują.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Pan Roman
13 lip 2011 - 07:52:10
Piękna okolica.Synek jak marzenie.
Wakacyjna aura,pełny relaks.

Sielsko,ale armata przypomina,że wielka bitwa się zacznie.
Re: Pan Roman
13 lip 2011 - 09:33:13
@Schoppenka

Dlaczego Twój synuś taki poczochrany? hi hi :) I widzę, że chyba z koparą się nie rozstaje :)

WOW!, "pancerny" Prezes robi wrażenie!!! :))))))
Re: Pan Roman
13 lip 2011 - 09:45:14
Kopara od samego szefa, więc nawet z nią śpi :))

Gdybyś nasłuchała się opowieści Pana Romana, to też włos by Ci stanął dęba :)) Synek jeszcze nie rozumie co się dzieje a już mu włosy się jeżą :))

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Pan Roman
13 lip 2011 - 20:03:52
Super fotki- ja mam kuszę- więc jesteście lepiej uzbrojeni. A synuś śliczny Schoppenko. Gratuluję. Pan Prezes powinien to zdjęcie z armatą umieścić na papierze listownym- na którym pisze do banków
Re: Pan Roman
14 lip 2011 - 07:11:51
Flame,synek Schoppenki ma czapeczkę,to jak może być poczochrany-hahaha.Mamy fajnych Obrońców-Pan Roman i synek Schoppenki.Przy takich obrońcach--Baneczki Bójcie się:) Pozdrawiam!!!!!
Re: Pan Roman
14 lip 2011 - 09:25:55
Pan Roman zawsze robi wrażenie,no ale z takim uzbrojeniem no to już nie żarty.
Wiecie co w niektórych przypadkach,gdy argumenty słowne nie wystarczają Panu Romkowi przydałaby się taka armata.Może wtedy to całe bankierskie towarzystwo zaczęłoby się liczyć z ludżmi.
Mam nadzieję,że synek Schoppenki nigdy nie będzie musiał doświadczać takich przykrych spraw jak my i wyrośnie na przystojniaka,który będzie mógł żyć godnie w tym kraju.
A tak na marginesie: piękne to Borne Sulinowo.
Pozdrawiam.
Re: Pan Roman
14 lip 2011 - 19:48:35
borne jest moze i piekne,hi hi hi ja znam ale poligon,a teraz w sierpniu jest miedzynarodowy zlot pojazdów militarnych
dadza rade chłopaki
Re: Pan Roman
14 lip 2011 - 20:32:47
Tak dawno mnie tu nie było a Wy tak świetnie się bawicie...

Jaki słodki dzidziuś! A i Pan Roman co raz to przystojniejszy - widzę, że schudł!

Malutkiego całuję a dużego serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia na polu bitwy :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować