Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Życzenia dla Schoppenki

Życzenia dla Schoppenki
07 kwi 2011 - 17:11:56
Schoppenko - twarda i energiczna kobietka z Ciebie :) Oby starczyło Ci sił do dalszych potyczek. Znosisz swój los z dystansem i ogromną pogodą ducha. Jesteś zahartowana, ale nie jesteś bierna. W głowie masz kopalnię pomysłów. Nie zmarnuj ich! Pamiętam naszą pierwszą rozmowę telefoniczną. Okazałaś mi dużo ciepła, zainteresowania i troski. Dzięki bardzo za wszystko :)

Niech Ci zdrowie dopisuje, marzenia się spełniają, a miłość i radość często goszczą w Twoim sercu.

Posyłam tysiąc buziali :) Kielichem wybornego wina wznoszę toast za Twoje zdrowie i dedykuję Ci [www.youtube.com]
Re: Życzenia dla Schoppenki
07 kwi 2011 - 19:09:02
Hey - Schoppenko Droga

już kolejną godzinę
wiersz dla Ciebie tworzę
nic mi nie wychodzi
więc tylko chyle się w pokorze

widać wszelkie marne słowa
nie są w stanie oddać tego
co dla forum oraz Ruchu dajesz
jak wielką i ważną Ty jesteś osobą

Schoppenko - solenizantko jakże droga
żyj nam zdrowo, szczęśliwie, radośnie
aby dalsze życie Twoje przeleciało lepiej,
dalej twórczo i bojowo i co najmniej znośnie.
Re: Życzenia dla Schoppenki
07 kwi 2011 - 21:23:42
i ja zycze Ci Schoppenko wszystkiego naj...naj... oby słoneczko zawsze Ci świeciło a wszystkie troski i te małe i duże poszły sobie od Ciebie precz...
Re: Życzenia dla Schoppenki
07 kwi 2011 - 21:25:19
Schoppenko, ja róznież dołączam się do wszystkich życzeń. Niech dobre dni w żółwim tempie mijają, a te złe szybko odchodzą w niepamięć. Abyś zawsze była uśmiechnięta i radosna, pełna życzliwości dla wszystkich - nigdy się nie zmieniaj. I by Twoje serduszko otrzymało kiedyś zapłatę za swoją dobroć. Siły, wytrwałości, spełnienia marzeń i zdrówka
Re: Życzenia dla Schoppenki
07 kwi 2011 - 21:46:33
Są zwycięstwa, które podnoszą na duchu,
i takie, które osłabiają.
Klęski, które zabijają,
i klęski, które budzą energię.
Życia nie da się wyrazić przez stan,
lecz przez ruch.
Jedynie niewątliwe zwycięstwo ziarna,
w którym drzemie ukryta siła.
Ledwie zasiano je w czarną ziemię,
ono juz zwycięża.
Ale musi upłynąć trochę czasu,
by można było zobaczyć jego tryumf w zbożu.
- Antoine de Saint-Exupery -

Schoppenko jesteś jak to ziarno. Wszystkiego najlepszego.
Pozdrawiam serdecznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 21:49 przez tecza.
gia
Re: Życzenia dla Schoppenki
08 kwi 2011 - 10:04:30
Zawsze podziwiałam i podziwiam osoby które potrafią wspomóc tych którym świat wali się na głowę ,taką osobą godną podziwu jest schoppenka .Dołączam się do życzeń i życzę tobie wszystkiego to co może w życiu być najlepsze.
Re: Życzenia dla Schoppenki
08 kwi 2011 - 13:46:40
schoppenko z najlepszymi życzeniami
[www.youtube.com]
Re: Życzenia dla Schoppenki
08 kwi 2011 - 17:21:02
Schoppenko- dziękuję, że jesteś. Że mogłam zadzwonić, że piszesz, pomagasz. Zyczę Tobie słońca, gdy wokół pochmurno, czasu, którego wciąż brak. Uśmiechu o który tak trudno, a który rozjaśnia nam świat. Miłości, co nie ustaje i wiary w jkażdy dzień. Ziemi, co bywa rajem, kiedy nam dobrze jest. Marzeń, co się spełniają,problemów, które znikają.
Re: Życzenia dla Schoppenki
08 kwi 2011 - 17:44:28
Kochani, dzięki Wam wszystkim za tak piękne życzenia :) Dziśka, nie zawiodłam się, wiersz też napisałaś :))

Uważam że największym prezentem dla mnie jest Wasza obecność, wsparcie, przyjaźń i wspólne losy w tej naszej niedoli. Bez Was mój świat byłby nijaki i pozbawiony sensu, pewnie już bym się dawno utopiła w swoim własnym nieszczęściu a tak to mam Was i moje życie nabrało barw, sensu i wartości. Realne jest przysłowie że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i wierzę że dzięki naszej przyjaźni będziemy wkrótce mogli cieszyć się ze wspólnych sukcesów oraz naprawić zepsutą rzeczywistość aby pozostawić naszym dzieciom i wnukom Polskę normalną.
Re: Życzenia dla Schoppenki
08 kwi 2011 - 18:36:34
Droga Shopenko życze Tobie miłości i ciepeła ,radości i zrozumienia iśle Tobie najszczersze życzenia pozdrawiam cieplutko agnieszka
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować