Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20

TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 17:56:03
Zapraszam do obejrzenia programu. KONIECZNIE! :)))


Autor: antywindykator (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2011 - 17:35:49
Dzisiaj o 22.20 na TVP1 jest program o dłużnikach. Co czeka 10 mln Polaków mających długi.Chyba warto obejrzeć. Ciekaw jestem czy będzie to program o nas bez nas czy kogoś zaprosili....myślę o Panu Sklepowiczu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 18:05 przez flame.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 20:00:09
a po co zapraszać tych, kórzy nas "utrzynują"
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 20:48:37
@bezprawny
Obejrzyj program :) nie marudź :)

Re: POTRZEBUJĘ POMOCY
Autor: windovs (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2011 - 20:40:40
Ja także rozmawiałem dziś z Panem Sklepowiczem, ale jutro nie może się ze mną spotkać dopiero po świętach,gdyż jest w Warszawie i kazał oglądać po 22-ej program 1TVP,gdyż tam będzie...
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 23:14:26
obejrzałam i to co mówił prezes banków -wybuchlam pustym smiechem,nie ma w polsce od kilku lat mozliwosci zeby ktos kto nie ma zdolnosci dostał kredyt

a ja dostałam,i to 94 tysiące

szkoda,ze pana Romka nie dopuścił do głosu
słynne juz,,koń przyjdzie do banku i kredyt dostanie,,pana prezesa oburzyło
pan Ikonowicz mówił o tym co ważne
o lichwie bankówej

zaskoczył mnie jednak pan prezio bp

o upadłości ugodowej,ale pewnie to tylko słowa ku uciesze idiotów,natomiast na zarzut pana Ikonowicza o windykacji,nie miał argumentów
reasumując...pozostał niesmak
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 23:17:16
No ja to wywnioskowałąm,ze banki nie zarabiaja na kredytach spłacanych tylko na tych co nie płaca ich.Ikonowicz super był
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 23:34:11
To bylo do przewidzenia- wiekszosc czasu na swoj glos mial jednak Pan Prezes....
Powinni zrobic nastepny program z udzialem ludzi,ktorzy na "wlasnej skorze"
doswiadczyli "wspolpracy ' z bankami.Odnioslam wrazenie,ze chyba chodzilo o to,by
"wybielic" banki- od tego byl Prezes.Dyskusja powinna dotyczyc ludzi zadluzonych-tak jak na to wskazywal zwiastun programu,a nie tego,jakie to banki sa "dobre" i
potrzebne,bo tyle sektorow gospodarczych z ich uslug korzysta.Pokazywany material
skomentowany skrotowo. Telewizja powinna zrobic cykl takich programow- udzielanie
kredytow, problemy ze splata dlugow, windykacje itp. Ale czas antenowy jest cenny-
wiec temat potraktowany pobieznie. Gdzies w tym wszystkim czegos zabraklo...
I tak jak Dziska to stwierdzia.... mnie tez pozostal niesmak.W sumie nie wiem,jakie
zamierzenia mial ten program-za malo bylo rozmowy na temat polskiego dluznika i jego
problemow ze splata dlugow.Osoby,ktore mialyby najwiecej do powiedzenia i moglyby
przytaczac przyklady(chocby z tego forum)- nie mialy takiej szansy zabrania glosu...
szkoda.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
19 kwi 2011 - 23:55:17
rewelacyjny był też pan taksówkarz na samym końcu. konkretnie powiedział aż się pan prezes lekko zapowietrzył.

reasumując - pan prezes i reszta w garniturkach od armaniego jak zwykle usiłowala przekonac Polaków, że to oni i tylko oni są odpowiedzialni za to, że biora kredyty. A banki cóż ..... no dawały, ale każdy z nas powinien wiedzieć co robi - banki nie muszą.

Aż na usta cisnęło mi się stare acz lekko wulgarne stwierdzenie, że jak suka nie da to pies nie weźmie. No bo ludzie na zdrowy rozum to my co pistolety tym bankowcom do łbów przytykaliśmy, żeby nam n-ty kredyt dali?

Ciekawe co by pan prezes powiedział na temat klauzul niedozwolonych zawartych w umowach "świętych" banków.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 00:10:40
Zauważyliście jak prezesik zacierał krotkie rączki i przebierał krótkimi nóżkami?
I jak jeden z prowadzących patrzył na niego jak na bóstwo?
Generalnie kazdy kto zaciaga kredyt jest świadom tego co robi a bank tylko pożycza. Prezesik podkreślał, że kobiecinie pozyczył aby sobie zdrowie podreperowała i przecież miała zabezpieczenie - garaż!!! To ci dopiero majątek!
Jak sie ma 30.000zł kredytu do 800zł emerytury- tego malutki nie wytłumaczył.
Program wybitnie nastawiony na wybielenie i ukazanie rangi banku w społeczności. Bez banku ani rusz a ci, którzy nie płacą powinni myśleć zanim zaciagnęli kredyt.
Paranoja. Podskoczyło mi ciśnienie na noc.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 01:42:16
Dziewczyny Kochane.Przyznaje Wam rację .
Program był pobiezny.Przeskakiwano z tematu na temat.
Prowadzący prezenterzy, ograniczeni czasem antenowym.
Wiekszośc tego cennego czasu antenowego zabraly gładkie wypowiedzi prezesa bankow.
Prezes zaklinał temat i perorowal o funkcji społecznej i mechanizmach bankowych.
Na bardzo konkretne wypowiedzi pana Ikonowicza , brak reakcji i zmiana watku.

Postaci programu:

-Znany mi prawnik Kamil Basaj z firmy oddłuzeniowej Connect(powiazanej z windykacja). Utopiłam tam,na dzień dobry 250 zł za prymitywny wzór pisma do bankow o restrukturyzacje kredytu,
Utopiłam tam rowniez nadzieje na upadłośc konsumencka w marcu 2009 roku.
Pan Basaj zaproponował po ukazaniu sie Ustawy, przeprowadzenie upadłości ,
bez powodzenia(o czym doskonale wiedzial) za kwote 2000 zl.
Pieniedzy nie miałam.Korespondencja i współpraca sie zakończyła .
Na moja prośbe o rozłozenie kwoty na raty - brak odzewu.

-Prezenter tv pan Broś człowiek umeczony przez komornikow ,windykatorów po stracie intratnej posady w tv.
Nie wiem czy zdolal zbankrutowac.

-Nasz prezes Roman Sklepowicz,którego nawet nie przedstawiono z nazwiska i funkcji.
Słynne powiedzenie o koniu,kredycie i banku , prezes banków usiłował sprowadzić do absurdu i zdyskredytować.
Pan Roman ,niestety nie mogł wypowiedzieć wszystkiego.
Przerwano mu(cóz czas antenowy jest cenny i ogranicza)

-Pan doktor ,którego wypowiedź była bardzo dobra.Próbował zwrócić uwage na relacje klient kierujący sie emocjami i bank, powazna instytucją bez emocji nastawiona na zysk.

-Pan Ikonowicz,dzielnie walczący o skonkretyzowanie,zgłebienie tematu.
Usilujacy zmusic prezesa banków do odpowiedzi.
Bez skutku.

Telewidzowie w sondzie opowiedzieli się za tym,że banki zbyt lekko i łatwo udzielaja kredytów.
Moim zdaniem sonda i pytanie niedobre,spłycajace problem.

Podsumowując
Program był,jaskólka,która być moze uczyni wiosnę.Udalo sie przemycic na szerokie forum społeczne, to co dla Nas najwazniejsze.
Problem
oprocentowania kredytów,
lichwy parabanków,
windykacji,
biedy ukredytowanych(opowieść emerytki),szkoda,że tylko emerytki.
ustawy o bankructwie konsumenckim.
Niejako wymusił na prezesie bankow deklaracje woli zmian w ustawie.
Oby takich programow na antenie bylo wiecej.

Czego sobie i Wam zycze

Dobrych pomimo wszystko snow.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 08:10:19
Dobrze że program się odbył, szkoda że temat spłycono, kłopotliwe pytania omijano szerokim łukiem, ale i tak ważne że zaczyna się zauważać problem zadłużonych, że coraz więcej osób ma problemy z zadłużeniami i może pomału zacznie się tematyke upadłości, i trudności z spłatami cywilizować, że może w końcu banki zaczną dążyć do ugody zamiast dotychczasowych praktyk.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 09:20:54
witajcie również obejrzałam program i czuje mały niesmak dręczą nas firmy windykacyjne a oni zachowywali się tak ja by problemu takiego nie było ...Ucięcie ,cisza brak odzewu jak by działy windykacji nie istniały Pan Ikonowicz prónował poruszyć szereg tematów ale Pana Prezesa bankow interesowały tylko zyski banczków a nie my zadłużeni .Nasuwa mi się tylko jeden wniosek po tym programie brałeś kredyt to płać i płacz bo nas nie obchodzą twoje dłużniku problemy tylko nasze zyski pozdrawiam
gia
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 12:26:05
Program ten zasygnalizował o ogromnym problemie jaki zaczął doskwierać milionom Polaków którzy zaciągnęli kredyty ,nie padła tam żadna propozycja dla ludzi którzy z dnia na dzień powoli zaczynają być eliminowani społecznie i pewnie takie rozwiązanie nie nastąpi dopóki sami zadłużeni nie zaczną naciskać na organa sprawujące władze aby ten problem w jakiś sposób rozwiązać .
Dla jednych takim rozwiązaniem będzie upadłość konsumencka na cywilizowanych zasadach jak w krajach zachodnich,natomiast dla pewnej grupy zadłużonych rozwiązaniem może być pomoc państwa która poprzez specjalne fundusze (opodatkować banki) pomoże na jakiś czas zawiesić spłatę kredytu (minimalne wpłaty) do czasu gdy zacznie na nowo być osobą wypłacalną .Wszyscy jesteśmy obywatelami tego kraju i wszyscy mamy prawo żądać aby ludzie którzy są odpowiedzialni za regulacje prawne ,przystosowali te prawo do obywateli. Na początku kryzysu rząd bardzo szybko wdrożył odpowiednie przepisy o dopłatach do kredytu mieszkaniowego ,dlaczego w równie szybkim tempie nie miałby wdrożyć przepisów dla osób zadłużonych .
Ja osobiście nie obwiniam banków za przyznawanie kredytów w ten czy inny sposób ,natomiast obwiniam je za pazerność i interpretowanie wszelkich przepisów na swoją korzyść łącznie z działaniem na granicy prawa a nawet łamaniem go i tego nikt nie poruszył w tym programie .
Uważam że teraz kiedy coraz głośniej mówi się o tym problemie powinniśmy wszyscy razem i każdy z osobna zacząć działać .Ja ze swojej strony zacznę jeszcze raz pisać do wszystkich biur poselskich i do każdego posła z osobna z zapytaniem, jak on sam i jego ugrupowanie ma zamiar rozwiązać ten społeczny problem ,nie kiedy jego partia wygra wybory ale tu i teraz,również nie omieszkam napisać do pana który reprezentował banki w wczorajszym programie (przedstawię mu swoją sytuacje i jak ja to widzę ).Piszmy do instytucji ,ekonomistów ,bankowców osób znanych i mniej znanych do tych którzy są dla nas autorytetami .Poruszmy niebo i ziemię ponieważ jesteśmy dzisiaj w piekle banków i komorników .Odpowiedzi jakie dostanę będę przedstawiać wszystkim na forum aby każdy mógł się zapoznać co mają lub nie mają zamiar zrobić ludzie którzy w większości są na naszym utrzymaniu.
Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i ocalenia swoich bliskich przed widmem eliminacji społecznej.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 12:56:46
@ gia-
podzielam twoje zdanie.
Wszyscy borykaja sie z problemem zadluzenia,ale jak dotychczas nasz rzad nie
zauwaza tego problemu. Zaden polityk nigdy nie wypowiadal sie w tej kwestii- ani
premier,ani prezydent....a to przeciez ich powinien obchodzic los spoleczenstwa.
Banki sa potrzebne- ale nasze prawo dalo im taka orez,z ktorej korzystaja bez skrupulow. Banki korzystaja po prostu ze swoich przywilejow- na ktore im pozwolono.
To rzad i politycy maja przeciez wplyw na rozne zmiany- jezeli wiedza,ze prawo jest
krzywdzace dla obywatela- to nalezy zmienic to prawo.
Nasze prawo pozwala na rozne niedozwolone praktyki bankow,firm- no i dlatego
jest tak,jak jest.
A poza tym mial racje pan prezes,ze zwrocil uwage na to,iz w takich trudnych czasach dla spoleczenstwa- Panstwo powinno uruchomic jakas pomoc socjalna....
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 13:35:26
Wielkie Brawa dla Pana Ikonowicza,a Prezesik jednym słowem,tylko sie ośmieszył.Szkoda tylko,że nie można było wszystkiego powiedzieć,ale to tak bywa,jak czas jest ograniczony.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 14:16:09
Zgadzam się z Wami -także oglądałam program wczoraj. Prezes Banków próbował wmówić wszystkim, że banki nie udzielają złych kredytów- a pzrecież każdy z nas na tym forum doskonale zdaje sobie sprawę, że gdyby banki naprawdę robiły to, co do nich należy- czyli sprawdzały BIK- a robią to, to tylu z nas nie miałoby takich problemów. My to wiemy i uważam, że wszyscy powinni wiedzieć. Program zbyt ogólnikowy- ale dający troszkę do myślenia. Pan prezes pocił się mocno. Doskonale zdaje sobie sprawę z sytuacji. Tak, jesteśmy winni, ale to banki są instytucją, która udziela kredytu. Mają analityków, którzy nas sprawdzają i na takiej podstawie udzielają kredytów. Doskonale zdają sobie sprawę z zadłużeń- to jest tak jak z innymi zawodami- taki lekarz- operuje człowieka, wie, że musi mu np wyciąć cała nerkę, ale tego nie robi, bo stwierdza, że jakoś to będzie. Składają samochód- wiedzą, że ma wadę, ale wypuszczają go na rynek, bo może jakoś to będzie, a później zwalą na klienta, że to jego wina. Tak też jest z bankowcami- to, że jest zadłużony na 200 tyś-np- to nic, damy mu kredyt i ... jakoś to będzie. Brawa dla Pana Ikonowicza- próbował ze wszystkich sił zwrócić uwagę na problem- ale czas antenowy i przerywanie Pana Prezesa- jednak coś już się dzieje. Pan Sklepowicz- BRAWO. Powiem Wam szczerze- dzięki takim programom- coś zacznie się dziać- to forum jest tego przykładem- dzięki Wam żyję jeszcze- a miesiąc temu już byłąm gotowa odejść z tego świata.. Jestem słaba, ale staram się, bo mam dla kogo
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 14:20:45
Program ma taką formułę, że muszą przedstawić w miarę po równo zdanie obydwu stron. Jeśli uważnie się przyjrzycie, to starano się rzeczywiście po równo rozłożyć zdania, chociaż po stronie kredytobiorców było znacznie więcej ludzi zaproszonych (Piotr Ikonowicz, Roman Sklepowicz, Kamil Basaj, Emilian Kamiński oraz upadły dłużnik) a po stronie banków był jedynie Prezio Związków Banków Polskich Pietraszkiewicz. Eksperci z natury są neutralni. Pan Pietraszkiewicz zazwyczaj odmawia udziału w programie jeśli jest Pan Roman, tutaj nawet nie wiedział że Pan Roman będzie. Miał złudne przekonanie że Pan Piotr Ikonowicz nie będzie tan na niego nastawał jak Pan Sklepowicz, ale tu się pomylił, na szczęście.

Pietraszkiewicz od lat ma taki pomysł na wywabienie banków, przedstawiając siebie jako dobrodusznego dziadunia, który grzecznie i kulturalnie tłumaczy niewykształconemu i głupiemu motłochowi jakie dobre są banki. Oni mu za to płacą więc on od lat stosuje jedną i tą samą formułę bo na wizji się sprawdza. Mnie też oburzył jak mówił że to oni byli za upadłością konsumencką układową a nie likwidacyjną a rzeczywistość była zupełnie inna. Gdyby nie Związek Banków Polskich to ustawa o upadłości nie byłaby taką totalną klapą. Ale to tylko życie, silniejszy zawsze ma rację.

Wytrawne oko widza moglo dojrzeć w programie moją skromną osobę siedzącą obok Pana Emiliana Kamińskiego (swoją drogą przemiły człowiek tylko nie wiem o co mu chodziło jak się wypowiadał bo w rozmowie ze mną tuż przed programem mówił coś zupełnie innego).

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 14:17:03
@gia
Nie łódź się, że któregoś z posłów, jakąś instytucję lub bankowca obchodzą problemy społeczne. Oni doskonale orientują się, co jest grane, ale swoje uwagi na ten temat wygłaszają pokątnie i tylko wśród dobrych znajomych.
Przykład: wczoraj rozmawiałam z Schoppenką, która rano uczestniczyła w sejmowej konferencji ws. uchwalenia moratorium na wykonywanie eksmisji bez prawa do lokalu zastępczego do czasu rozpatrzenia tej sprawy przez TK. Na konferencję zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich partii rządzących i co? Niektórzy z zaproszonych olali sprawę. Rozumiem, że mogły ich zatrzymać ważne sprawy osobiste, ale zawsze można wysłać zastępcę. Skoro politycy prezentują lekceważący stosunek do tak ważnej kwestii społecznej jak nadużywanie prawa (sami je uchwalili!) przy eksmisjach, to jakiego zrozumienia się spodziewasz i jakich argumentów użyjesz, żeby zmusić ich do działania? Np. tą sprawą nie jest interesowana p. Kluzik-Rostkowska. Nie skorzystała z zaproszenia. Jeśli na konferencji nie było żadnego przedstawiciela PJN (a tej pewności nie mam), to znaczy, że na polskiej scenie politycznej zagościł kolejny knot.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 15:07:34
Schoppenko- ja Cię widziałam- powinnaś zostać osobą medialną :-). Mam nadzieję, że mój mail z opisem sytuacji, w jaką się wpakowaliśmy- że dasz radę przeczytać. Wiem ,że masz ich sporo, jednak udało mi się jakoś to opisać- Jak będzie potrzeba, to napiszę jeszcze raz na papierze. A- mam do Ciebie pytanie- czy mogę zadać je mailowo na adres na który pisałam- Stowarzyszenie.... bardzo mi na tym zależy. Może następnym razem ja pojadę i nawet jestem w stanie się rozebrać, aby ktoś wreszcie zauważył skalę problemu- taki żarcik
gia
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 15:33:21
flame nigdy nie oczekuję od nikogo że ktoś rozwiąże moje(nasze) problemy ale jak będziemy wyliczać że żaden z obecnych posłów,senatorów i wielu jeszcze innych ludzi nie będzie chciał zająć się problemami społeczeństwa to my sami poprzez narzucanie się i drążenie problemu do skutku możemy wymóc na tych osobach żeby się takim tematem zajęły.Proponuję naciskać na każdą osobę publiczną aby konkretnie dała odpowiedz na w/w problem a jeżeli nie ma w tym temacie nic do powiedzenia powinniśmy nagłaśniać o tym gdzie tylko istnieje taka możliwość i wytykać im że problemy społeczne nie są dla nich ważne więc po co im ta władza i parcie do niej aby pozałatwiać swoje sprawy czy jako sposób na życie .Na każdym blogu na każdej stronie internetowej wytykać i prowokować do wypowiedzi .
Bynajmniej ja podejmuję taką strategię i mam nadzieję że inni też zaczną działać w tym kierunku póki jeszcze jest czas .
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 15:51:20
Witaj Schoppenko widziałam Twoją skromną osóbkę na widowni dlaczego nie pozwolili Ci zabrać głos?? Mam nadzieję,że takich programów będzie więcej i wreszcie coś zacznie się dziać. Pan prezesina nie potrafił udzielić sensownej odpowiedzi na pytania zadane przez Pana Piotra i Romana, a to wielka szkoda.Pytanie dlaczego odbiegał od tematu czyżby nie rozumiał tych pytań?? Osobiście dziękuję WAM za poświęcony czas,życzę dużo optymizmu może ktoś usłyszy wołanie.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 17:09:56
z tego co czytam i słyszę wychodzi mi na to, że dla banku lepszy taki klient, który nie spłaca kredytu. choduje się odsetki i tak się zarabia większe pieniądze. poza tym dlaczego banki są właścicielami funduszy sekurytyzacyjnych - bo tam jest kasa i to dużo większa. zatem bank nie ma interesu żeby klient splacał w terminie należności i nie ma interesu żeby odmawiać udzielenia kredytu. zawsze wyjdzie na swoje i to z nawiązką.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 17:15:27
@gia
Masz dobre chęci. Super :) Tylko, że ja podzielam pogląd p. Romana - NIKT z polityków nam nie pomoże. Oni nie mają w tym interesu. Niech Ircia60 zacytuje fragmenty korespondencji z posłem G. Padniesz z wrażenia! I tak samo rozmawia się z każdym politykiem/urzędnikiem. Porozmawiaj z p. Romanem. On Ci wyjaśni, dlaczego Twój sposób działania może się okazać syzyfową pracą.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-20 17:39 przez flame.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 17:27:48
Gia Flame ma rację nikt z tych rządzących nam nie pomoże ale -jak wszyscy zaczną do nich pisać o problemach ludzi to może znajdzie się ktoś kto to wołanie usłyszy/Osobiście prosiłam jednego z nich aby poczytał forum Pana Romana i zorientował się jak żyje społeczeństwo,niestety już więcej mi nie odpisał. Próbuj niech wszyscy próbują z nimi pisać może zadziała bo pojedyńczych głosów oni nie słyszą.Trzeba próbować.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 17:37:49
Ircia, zapomniałaś dodać, że poseł oświadczył, że dobrze zna problemy, które opisujemy na forum, ale sam nie ma ochoty podjąć się jakiegokolwiek działania - nie będzie się wychylał! Dyscyplina partyjna mu tego zabrania???
gia
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 17:57:35
Nie ważne pomoże czy nie trzeba obnażyć ich hipokryzję i obwieścić wszem i wobec kłamstwa jakimi nas karmią i tak na prawdę do czego potrzebna jest im władza .Jestem obiema rękoma za tym co robi pan Sklepowicz ,postaram wesprzeć ,na ile będę mogła jego poczynania ale na dzień dzisiejszy musimy niewygodnymi pytaniami atakować osoby publiczne aby odpowiedziały co myślą na ten temat ,i publikować ich wypowiedzi lub cytować je.Nie możemy pozwolić aby osoby które ignorują społeczeństwo mogły pełnić funkcje publiczne ,takie osoby powinny być piętnowane i ośmieszane jako nie godne zaufania.
Irena 60 Możesz wrzucić na forum to pismo które otrzymałaś ,poczytamy je wszyscy i będziemy mięć pogląd co tacy ludzie odpisują ,można posłużyć się tym pismem i napisać do centrum biura partii takiego posła i zażądać odpowiedzi dlaczego mamy głosować na osoby które swoją postawą ignorują społeczeństwo i czy to jest pogląd całego ugrupowania czy tylko tej osoby .Możemy wszędzie przytaczać wypowiedzi takich ludzi ni wytykać ich palcami Powiem jedno nie odpuszczę za długo przyglądałam się biernie jak jesteśmy okradani i odzierani z godności.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 18:06:49
gia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie ważne pomoże czy nie trzeba obnażyć ich
> hipokryzję i obwieścić wszem i wobec kłamstwa
> jakimi nas karmią i tak na prawdę do czego
> potrzebna jest im władza...
> ...Nie możemy pozwolić aby osoby które ignorują
> społeczeństwo mogły pełnić funkcje publiczne
> ,takie osoby powinny być piętnowane i ośmieszane
> jako nie godne zaufania...
> ...Możemy wszędzie przytaczać wypowiedzi takich ludzi ni wytykać ich
> palcami Powiem jedno nie odpuszczę za długo
> przyglądałam się biernie jak jesteśmy okradani i
> odzierani z godności.

Podzielam Twoje zdanie.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 19:19:17
Gia jesteś super,ja nie mam pisma ja pisałam z nim na facebooku i tak jak Ty będę pisać do wszystkich zadawając te same pytania co zamierzają w tym kierunku zrobić.Gia słoneczko działamy bo nasi kochani przyjaciele Pan Roman ,flame,Schoppenka typ Niepokorny Pan Piotr i wielu innych są bardzo zmęczeni,mają mnóstwo innych problemów,musimy im w tym pomóc.My oczekujemy od nich pomocy ale sami też MUSIMY WALCZYĆ.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 19:29:16
Podoba mi się komentarz znajomego, który po emisji programu przysłał mi sms-a tej treści: "Piękne. Mam łzy w oczach, jak one (w domyśle: banczkowe hieny) się troszczą o ludzi ..."
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 20:08:05
Oglądałam dzisiaj powtórkę,i wiecie co?Prezesik tak naprawdę dostał kopa w dupę i to porzadnego.Biedak cały czas sie pultał.Podobały mi sie wypowiedzi Pana Romana i Piotra Ikonowicza .Schoppenka,faktycznie Ciebie było widać,szkoda,że nie popuścili Ciebie do głosu,dokopałaś byś prezesiowi równiez wielkiego kopa.Ale jestem przekonana,że pan prezesik,czuje,że nie wygra z nami.I bardzo dobrze.Ale najwazniejsze to,że prawie 80% ludzi było za rozdawnictwem kredytu,prezesik wtedy tez sie poczuł żle,i bardzo dobrze.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 20:28:01
Jeszcze nic straconego bo zaproponowałam kontynuacje tematu czyli o tym jak się sprzedaje dłużnika (bo przecież nie sam dług tylko konkretną osobę). Pan Krzysztof Ziemiec był żywo zainteresowany. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 20:58:02
Obserwowałam dziadzia Pietraszkiewicza - żyłka na jego czole intensywnie pulsowała i gość zbyt często wpadał w nerw z braku argumentów. Prowadzący nie mogli udzielić p. Romkowi zbyt dużo czasu na wypowiedź, bo prezesik ZBP nie wytrzymałby tempa i żyłka niechybnie by mu pękła.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:02:10
ha ha ha ,Flame a do tego te małe i krótkie rączki ciagle w ruchu, nie wspomne o fikajacych nóżkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-20 21:04 przez tecza.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:19:27
tecza Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ha ha ha ,no a do tego te małe i krótkie rączki ciagle w ruchu

Tęczo :) niewerbalna komunikacja - that's it! - W stosunkach międzyludzkich w przeciwieństwie do reszty ciała twarz pozostaje zawsze ,,naga". Z mimiki twarzy prezesika wiele można było wyczytać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-20 21:20 przez flame.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:02:05
Schoppenko- jesteś naszym Dobrem Narodowym. Świetny pomysł- mogę śmiało udzielić informacji na ten temat.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:03:57
Flame- ale to wtedy on byłby pokrzywdzony przez nas- dłużników i jeszcze zażądałby odszkodowania... jakby mu ta żyłka pękła.
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:23:11
aggi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame- ale to wtedy on byłby pokrzywdzony przez
> nas- dłużników i jeszcze zażądałby
> odszkodowania... jakby mu ta żyłka pękła.

Pewnie jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków :)
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:24:09


Po nocy, ale za to w wielkiej Telewizji Polskiej :))
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:29:47
schoppenka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Po nocy, ale za to w wielkiej Telewizji Polskiej :))

Jakaś Ty malutka hi hi hi w porównaniu z tym gmaszyskiem :))))))))))
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
20 kwi 2011 - 21:28:38
Flame- może i tak- ale z nas też by zdarł- pomyśl- od każdego po groszu? Miałby na "drobne" wydatki. Wyglądał w tej TV jak jeden z bajki "Sąsiedzi"- pamiętacie?
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
21 kwi 2011 - 08:31:33
Ja tez cie schoppenko widziałąm,sliczna jestes
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
22 kwi 2011 - 20:14:57
ałka: Plan finansowy Tuska i Rostowskiego to kolejna bujda, Tusk, Rostowski, finanse publiczne,..
www.money.pl
Obietnice gospodarcze Tuska są tak wiarygodne, jak program PO z 2007 roku.
38 minut(y) temu · Tylko znajomi · Nie lubięLubię to! · · Udostępnij
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
25 kwi 2011 - 00:18:40
Oglądałam ten program, szkoda, że P. Roman tak krótko mówił, nie pozwolili, bo prezes i tak nie kontaktował - zgodził się na przyprowadzenie konia ha ha ha...
takich programów powinno byc więcej i więcej wypowiedzi w naszej sprawie i przykładów.
Schoppenko, czemu nie powiadomiłaś, że będziesz - bym Cię zobaczyła a jeszcze jakbyś miała jakiś znak rozpoznawczy to byłoby super !Pamiętaj na przyszłośc weź transparent z napisem : nasze prawo jest jak żmija..........
buziaki dla wszystkich
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
04 maj 2011 - 12:37:30
W cywilizowanym kraju to bank jest odpowiedzialny za ocenę zdolności kredytowej.
[biznes.onet.pl]

U nas jednak ustami prezesa ZBP za to odpowiada klient: [www.tvp.pl] Banki nie udzielają lichwiarskich kredytów robią to tylko instytucje finansowe (para bankowe), bani nie windykują naruszając obowiązujące przepisy prawne. Banki nie sprzedają też swoich klientów dla szemranych firm windykacyjnych - tak postępują para banki.
Oj panie prezesie trudno teraz jest się do tego przyznać - daleko to zaszło prawna ?!
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
04 maj 2011 - 22:39:35
Prezesik zaprzeczał też atakowaniu klienta przez banki, I jak mam się z nim zgodzić kiedy rzeczywostość jest diametralnie inna:
- włączam radio, słyszę "kredyt",
- włączam TV, widzę reklamę "kredyt",
- włączam komputer,atakuje mnie reklama "kredyt",
- otwieram wirtualną pocztę a tam mnóstwo ofert " kredyt"
- otwieram gazetę a tam ogłoszenie na ogłoszeniu "kredyt",
- idę ulicą a tam bank za bankiem i "kredyt", "kredyt" ...,
- w skrzynce na listy, ulotki "kredyt",
- na ulicy w kolorowych ubrankach młodzież rozdająca ulotki "kredyt".
Czy powinnam się bać, że jak wsunę się pod kołderkę to spać ze mną będzie kredyt?
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
04 maj 2011 - 22:49:11
@tęcza
Oczywiście , gdy położysz się do łóżka to może się tak stać , że tak stał będzie kredyt,kredycik , FUJARKA...
Bierz wszystko w dłonie i WAL , WAL , aż procenty z niego powylatywują...
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
05 maj 2011 - 08:38:00
Siostro nie tak ostro!
Re: TVP 1 - "Mam inne zdanie" - 19 kwietnia godz. 22:20
10 maj 2011 - 13:25:58
Dzisiaj wieczorem po 20 program "Czarno na białym" z udziałem Pana Romana i poszkodowanej na TVN 24. Serdecznie zapraszam.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 14:05 przez schoppenka.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 09:18:03
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfcwefee
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować