Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Star Wars Credits For Sale

Fałszywi Doradcy Finansowi
12 cze 2011 - 13:42:04
Na skutek postu zamieszczonego przez irena60 w temacie "BTE co dalej" oraz prywatnej rozmowy dotyczącej tej wiadomości i prośby irena60 aby się przyjrzeć temu forum, - co też uczyniłem. Postanowiłem odnieść się do tego tu na forum jako przestroga dla innych przed tego typu "Doradcami finansowymi".

Bez trudu odnalazłem treść postu, którego część skopiowała nasza irena60 zacząłem przyglądać się innym postom tego autora, ponieważ poszczególne jego wypowiedzi nie były spójne, inaczej nie trzymały się kupy.
Osoba ta podawała się jako głównie osoba z problemami i poszukująca jakiegoś wyjścia z impasu. Jednak po analizie jego innych wypowiedzi jestem gotów stwierdzić że jest to "Łowca głów". Dla dobitniejszego określenia "Sęp" który wypatruje ofiary która jeszcze oddycha która nie jest jeszcze na tyle zainfekowana a którą można byłoby pochłonąć.

Czemu służy treść postu tego autora zacytowana przez irena60 następującej treści?
Osobiście wolałbym być nękany...z tego co mi już wiadome banki przechodzą na taktykę ograniczania telefonicznej windykacji tzw. miękkich i twardych przypomnień.

Obecnie zadłużony spotka się z dwoma miłymi przypomnieniami a gdy nie odniesie to rezultatu dostaniemy listowna informacje ze firma to taka a taka reprezentuje interesy banku które to ten raczył jej przekazać i mamy do natychmiastowej zapłaty tyle a tyle w razie dalszego zwlekania firma uruchamia procedury z art.98 KPC , 770 KPC , 881 KPC , 889 KPC , 845 KPC , 845 KPC , 921 KPC, 896 KPC a mówiąc po naszemu to co nasze przestaje być nasze.

Ma uzmysłowić skalę problemu w jakim się znalazły osoby ukredytowione oraz jakie są konsekwencje tego gdy nie poszukają jakiejś drogi aby to co było nasze nie przestało być nasze, gdy nie skorzystają z jego formy pomocy.
Szukanie ofiar odbywa się w sposób zaprezentowany w tym temacie: [www.sklepowicz.pl]

w powyższym temacie otrzymał podpowiedź gdzie może się udać i kto bez problemów jego hipotekę przyjmie pod zastaw. Jednakże nie skorzystał z tej opcji ponieważ ci okazać się mogą sprytniejsi od niego.A tak naprawdę on nie jest tym zainteresowany - to ma służyć jako reklama. On zdecydowanie poszukuje frajera przy kasie którego może wydoić z racji użyczenia hipoteki pod niby zastaw na kredyt który ofiara na siebie zaciągnie.

Przykładem tego mogą być tematy do których przyłącza się używając innego konta użytkownika poprzez które "urabia" (inaczej zmiękcza) ofiarę niby to szukając wyjścia z impasu delikatnie wskazując że wyjściem może być kolejny kredyt pod zastaw hipoteki. Natomiast posługując się następnym kontem ciągnie za język zadając pytania, dociekliwie wypytując o szczegóły. Gdy okaże się że już hipoteka jest obciążona stwierdzi że wyjścia nie ma i się zmywa, czeka cierpliwie na kolejną ofiarę która jeszcze oddycha do której można się przyssać.
Ostatecznie pojawia się naiwna ofiara myśląca że dobrym wyjściem z pętli kredytowej będzie zaciągnięcie kolejnego kredytu na poczet spłat poprzednich.
Taka ofiara pojawiła się:
mam dobrą pracę (umowa o pracę na czas nieokreślony), dobry dochód (3000zł średnia z 3mcy)- ale przeliczyłam się z kwotami rat zaciągniętych pożyczek (pomogłam rodzinie) - miałam kilka zaległości w spłacie rat (2 x ok 60dni)
Teraz wydłużyłam czas spłaty 2 pożyczek (to wszystko co mam) i tym samym zmniejszyłam miesięczne zobowiązania. (miałam trzecią pożyczkę i kartę ale już je spłaciłam) teraz potrzebuję gotówki ok 30 000zł, mogę wziąć w banku Meritum ale potrzebuję poręczenia.
Za 60 mcy kredytowania zapłacę 3000zł, czyli 50zł/mc (mogę zapłacić całość z góry lub co miesiąc) Zwracam koszty dojazdu z mazowieckiego. Najlepiej osoba wolna, z czystym bikiem i zdolnością. Uczciwie, na pewno spłacę kredyt. W tej chwili jest to decyzja przemyślana i przeliczona.

Ofiara została przeanalizowana, wygląda na smaczny kąsek który może zostać dłużnikiem dożywotnim. Dochody niczego sobie a zatem przyszła emerytura też może być niczego sobie nadto z całą pewnością znajdzie się coś jeszcze co będzie mogło stanowić przedmiot zajęcia na poczet zobowiązań.
Z analizy profilu łowcy można wyciągnąć z łatwością wnioski że jest to osoba znająca doskonale zagadnienia z kodeksu cywilnego, zatem z całą pewnością wie jak prawnie można osaczyć takiego naiwniaka. Więc pada propozycja pomocy następującej treści:

ZAKŁADAM ZE JEST PANI ZDETERMINOWANA ?? a że uczciwa to w ogóle tego nie biorę pod uwagę bo zakladam ze to nie podlega dyskusji czy zakwestionowania..

Szuka Pani poręczyciela gwarantując mu uczciwość? ....

Proponuje Pani pomoc w innej formie .... ze tak mi Pani zaufa jak poręczyciel powinien być pewny Pani uczciwości.

Przesyłam kontakt na prywatna poczte .

Osoba, która twierdzi, że sama jest zadłużona po uszy i ma zababraną historię w BIK wychodzi z ofertą pomocy?
Jeżeli tą osobą nie jest on sam a inna osoba to z całą pewnością można stwierdzić że ta osoba jest "NAGANIACZEM"!
Skoro ma aż takie znajomości dlaczego z takiej formy pomocy jaką oferuje nie skorzysta sam?

Reasumując - Strzeżcie się takich doradców finansowych, takie ofiary mogą i owszem poczuć ulgę na krótki czas, że niby jest już po problemie. Nic podobnego! Ten problem powróci ze zdwojoną mocą. Z bankami bywa różnie i zależy jak w danej sytuacji zareagują, jednak gdy wpadniecie w łapy takich doradców już nie będzie tak jak z bankiem - ci są bezwzględni!

PS irena60 ten człowiek o którym wspomniałem na priv gdyby nie trafił na nasze forum a później do ...... , natomiast gdyby trafił na takiego doradcę byłby już stracony - a tak dostał prezent z banku który umiejętnie potrafił wykorzystać.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 15:31 przez typ niepokorny.
Re: Fałszywi Doradcy Finansowi
12 cze 2011 - 14:09:46
Typku ta osoba była na naszym forum i szukała pomocy,na takich samych warunkach jak przeczytałeś na forum,które Ci poleciłam.była bodajże nawet pod tym samym nickiem.

Dziękuję Ci bardzo.
Re: Fałszywi Doradcy Finansowi
12 cze 2011 - 14:20:16
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Typku ta osoba była na naszym forum i szukała
> pomocy,na takich samych warunkach jak przeczytałeś
> na forum,które Ci poleciłam.była bodajże nawet pod
> tym samym nickiem.
>
> Dziękuję Ci bardzo.

Tak, i dlatego bardzo szybko go skojarzyłem z tym: [www.sklepowicz.pl]


On nie szuka pomocy on jest "łowcą głów".
Na tej zasadzie działa już od 2009roku.

W potsckriptóm miałem na myśli osobę o której wspomniałem na priv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 14:27 przez typ niepokorny.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:45:06
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfjujuju
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować