Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: jak dogadac sie z kom

jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 12:45:59
dzięki FLAME za pomoc jestem wdzieczna pooooooooozdrawiam
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 12:56:03
@ Aneta Bronowicka myślisz troszkę kobieto,w jakim celu założyłaś ten wątek.Co takiego ważnego tu napisałaś,co zasługiwałoby na wyróżnienie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-30 12:56 przez Jola.
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 13:33:31
przecież dziewczyna się pomyliła chciała podziękować w innym wątku i przez pomyłkę założyła nowy :) Jola nie zjedz jej ps. wystarczyło tylko usunąć ten temat i po problemie bez komentowania :)
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 13:44:34
Forum nie jest moderowane. Od dłuższego czasu prosimy wszystkich forumowiczów o nie zakładanie bez potrzeby nowych wątków. Niesamowity galimatias utrudnia nam pracę, a osobom mniej sprawnym w poruszaniu się w sieci (z naszego forum korzystają starsze osoby) uniemożliwia odnalezienie istotnych informacji i zniechęca do korzystania z tej formy pomocy. Raz jeszcze prosiłabym o zrozumienie i stosowanie się do naszych wskazówek. Dziękuję :)
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 14:00:17
@Aneta Bronowicka
Skoro wątek już powstał, dziękuję za podziękowania :))) Aneta, zaglądaj do nas jak pojawią się jakieś kłopoty, a właściwie przeszukuj forum i połykaj informacje, żeby tych kłopotów uniknąć. Pozdrawiam :)
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 14:08:34
Jeszcze bardziej zniechęcają złośliwe komentarze za zakładanie nowych wątków, mam na myśli Tęczę, bo właśnie ona równo ochrzania nowych, niektórzy z nich już nie wracają. Niestety, ale większość nowych zaczyna od nowego wątku i będą nadal to robić, bo w gąszczu przeróżnych rad (w tym fałszywych) jest im trudno się zorientowac i znaleźć coś dla siebie. Podziwiam wszystkich, którzy robią tak wspaniałą robotę dla nas, rozumiem, ze jesteście bardzo obciążone praca i naszymi problemami. Może jest sposób, abyśmy mogli jakoś pomóc? Może przynajmniej wyszukiwalibyśmy konkretne wątki dla nowych, w łatwiejszych problemach mozemy już coś doradzić, a dopiero w poważniejszych można kierować do właściwych osob. Temat pomocy do przemyślenia
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 18:17:58
Deirka zanim coś napiszesz na mój temat,to się zastanów i sprawdź kogo moje uwagi dotyczą.
pozdrawiam
Re: jak dogadac sie z kom
30 cze 2011 - 22:33:16
Jeśli chodzi o zakładanie nowych wątków...no cóż zdarza się,że ktos po prostu nie wie o tym,że swoje pytanie może zawrzeć w odpowiednim wątku.Ktoś,kto po raz pierwszy chce zadać pytanie- po prostu nie zna zasad,które są tu stosowane.
Jeśli ktos założy nowy wątek- a okaże się,że temat już gdzieś się pojawił-
wystarczy skierować go do odpowiedniego wątku i już nie drążyć tematu.
Komuś bowiem może być przykro- gdy ktoś go skarci za nowy wątek.
Jedni potrafią to zrozumieć,a inni moga się przez jakieś tam uwagi-zniechęcić....
Bądżmy dla siebie bardziej wyrozumiali....jeśli już ktoś coś napisał(a pewnie dla niego było to ważne)- to po prostu wskażmy mu odpowiedni wątek i sami też tam
komentujmy,a nie na powstałym nowym wątku.Ktoś,kto chce czegoś poszukać- będzie szukał,aż znajdzie coś dla siebie- czy będzie to jeden,czy kilka wątkow o tym
samym temacie.
to tak na marginesie pozwoliłam sobie na uwagę.
Re: jak dogadac sie z kom
01 lip 2011 - 02:47:51
Morski47 masz rację, nie każdy jest tak biegły w obsłudze komputera czy internetu jak my. trzeba coś wymysleć, aby pomóc schoppence i innym. Tęcza nie chciałam Cię urazić, jeśli tak wyszło - przepraszam. Żeby daleko nie szukać - zalożony post przez mrowkę, jesli napisała, że ma kilku komorników, a więc zamiast opisywać swoją historię powinna pisać skargi na BTE i to jak najszybciej. Cale szczęście, że zdąży w terminie, a na opisanie historii ma czas, tu nie ma okreslonego ścisłego terminu. Ja też na forum od niedawna i też trzy miesiące zakladalam nowy wątek, nie mając pojecia, ze mogłam inaczej. Całe szczęście, że wtedy nikt na mnie naskoczył, bo gdyby tak się stało, wątpię, abym została i walczyła. A przecież dzięki Wam przynajmniej trochę udało się mniej bać, łatwiej jest żyć pomimo wykluczenia. Proszę też o więcej wyrozumialości dla nowych i pomóżmy się im odnaleźc.
Re: jak dogadac sie z kom
01 lip 2011 - 14:07:50
Nie zgadzam się z Wami. Owszem, osoby po raz pierwszy korzystające z naszego forum należy traktować z wyrozumiałością, ale ... gość powinien zapoznać się i dostosować do zasad obowiązujących w domu gospodarza.

Bardzo często powodem "nerwowego" zachowania jest ogromny stres, poczucie krzywdy i wyuczona bezradność, ale równie często (nie twierdzę, że zawsze) źródłem jest wygodnictwo, egoizm i społecznie zakorzeniona postawa roszczeniowa. Poszukujący informacji opisują swoje problemy w kilku wątkach, sieją zamęt i domagają się natychmiastowej odpowiedzi, bo ... ich sprawa jest najpilniejsza. Często mają do nas pretensje, ale nie mają bladego pojęcia z jakim ogromem spraw i ludzkiego nieszczęścia stykamy się na co dzień i w jak zastraszającym tempie rośnie liczba osób zgłaszających się po pomoc.

Ani Schoppenka, ani Typek, ani ja nie dyżurujemy 24 godz/dobę przy kompie. Mamy swoje życie osobiste i zawodowe. Doradzamy i pomagamy kosztem czasu, który powinniśmy poświęcić rodzinie. Nie wszyscy potrafią to należycie docenić i zrozumieć. Nie ma sensu skarżyć się na ludzką niewdzięczność. Tak po prostu bywa - nobody's perfect - ale nie ukrywam, że jest mi z tego powodu przykro.

Niech każdy we własnym sumieniu rozliczy się z tego, co zaniedbał, a co pozytywnego zrobił, żeby poprawić sytuację dłużników (w tym i swoją) ...
Re: jak dogadac sie z kom
03 lip 2011 - 01:49:25
@ Flame, nie gniewaj się, ale Morski ma nieco racji, choć trochę racji Ty też masz i Cię rozumiem. Owszem - jak ktoś już załozył wątek albo pisał w swojej sprawie w istniejącym wątku, to jestem za tym, żeby swoje posty, zwłaszcza w tej samej sprawie zamieszczał w tym samym wątku. Natomiast osoby nowe często nie wiedzą, w którym wątku szukać porad, dlatego ja te osoby rozumiem. Jetsem więc za tym, aby kulturalnie te osoby kierować do właściwych wątków, bo ochrzanianie miże je faktycznie zniechęcić do korzystania z naszej pomocy.

Goraco pozdrawiam.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: jak dogadac sie z kom
03 lip 2011 - 12:35:54
taka mała rada, jest was wiele osób wiec ktoś powinien moderować forum, pilnować porządku usuwać niepotrzebne posty,przenosić lub usuwać tematy itp bo robi się na prawdę kocioł, ciężko jest coś znaleźć a wyszukiwarka nie działa najlepiej :)

ciężko jest się połapać jeśli odsyłacie kogoś żeby pisał w istniejących już tematach bo problem jest podobny bo w jednym wątku zadaje pytanie 10 osób dochodzą odpowiedzi i ciężko jest się czegoś doszukać niby problem ten sam ale u kilku osób a gdyby ta osoba założyła swój wątek wtedy on wskakuje na górę jeśli sama nie doszuka się odpowiedzi na forum i nikt nie odpowie to ten wątek i tak spadnie na dół bardzo szybko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 12:38 przez Robertxxxx.
Re: jak dogadac sie z kom
03 lip 2011 - 12:57:41
Pisaliśmy już wiele razy, że nasze forum nie jest moderowanie bo być nie może i tyle w temacie. Nie pytajcie dlaczego, bo to bardzo skomplikowana i zawiła sprawa. Trzeba sie po prostu dostosować do panujących reguł i nie zaśmiecać forum. Opcja szukaj działa bardzo dobrze, tylko trzeba zwrócić uwagę, że pokazuje automatycznie posty z wybranym zagadnieniem tylko z ostatnich 30 dni, można samemu to zmienić ręcznie a wówczas można dość łatwo zapoznać się ze wszystkimi wpisami z danym zagadnieniem.

Pozdrawiam.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować