Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: pozyczka prywatna

pozyczka prywatna
11 lip 2011 - 18:29:02
z



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-25 11:19 przez cypek.
gia
Re: pozyczka prywatna
11 lip 2011 - 19:11:13
Cypek czy my jesteśmy forum bankowym,staramy się nie brać żadnych pożyczek i wszystkich innych namawiamy aby nie brneli w żadne lichwiarskie układy.Najpierw spróbuj dogadać się z wierzycielem jak masz problem a nie szukasz sznura na szyje.
Re: pozyczka prywatna
11 lip 2011 - 22:55:36
jak chłop chce sobie dołozyc kamieni do wora siedzac po szyje w wodzie to co mu załujesz
Re: pozyczka prywatna
12 lip 2011 - 12:28:46
ja nie mam w banku zadłużenia tam jestem na czysto juz ale w spółdzielni mam a nie moge wziasc w banku bo mam umowe zlecenie ktora podpisuje co miesiac
Re: pozyczka prywatna
12 lip 2011 - 12:44:26
Cypek. Wszyscy Cię tutaj ostrzegają przed prywatnymi pożyczkami. Nie ma znaczenia na co chcesz pożyczyć, ludzie pożyczają pieniądze na różne potrzeby, nawet na ratowanie życia. Ty widocznie nie zdajesz sobie sprawy na co się decydujesz. Najlepszy przykład masz opisany tutaj : [www.sklepowicz.pl]

Z takich problemów jakie masz na dzień dzisiejszy można jeszcze wyjść, a przynajmniej próbować ale jak uwikłasz się w prywatną pożyczkę to już nikt Ci nie pomoże. Może i prywatną pożyczką spłacisz należność w spółdzielni ale za to pożyczkodawca zlicytuje Ci mieszkanie, więc lepiej dokładnie to przemyśl. W telewizji, w prasie, w necie na okrągło opisywane jest takie bezprawie na które Ty się chcesz dobrowolnie zgodzić, ale widać taka już przypadłość Polaków, że nikomu nie wierzą i chcą się przekonać na własnej skórze.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: pozyczka prywatna
12 lip 2011 - 14:05:09
Wiem o tym i sie strasznie boje nikt z rodziny nie chce pomóc wiec samemu musze sobie radzic.A musze bo mam komornika wpisanego do KW,wiec nie mam wyjscia.
Re: pozyczka prywatna
13 lip 2011 - 00:22:56
jest jeszcze inny sposób
znam taki bo doradziłam to jednej osobie i jej sie udało
złoz pozew w sądzie ,pozew o zawarcie ugody ze spóldzielnią
ale wtedy musiz sie wywiązac ze spłaty
powinno sie udac
Re: pozyczka prywatna
13 lip 2011 - 02:02:08
@ Cypek Chłopie - pozyczki prywatne to tak, jakbyś sobie założył stryczek na szyję. Unikaj ich jak ognia, jeszcze jak będziesz miał problemy ze spłatą, to mogą Ci nasłać bejsbolowych windykatorów. Chcesz tego?
Lepiej zrób tak, jak Ci poradziła Dziśka.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować