Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

zrobieni w konia

zrobieni w konia
09 sie 2011 - 19:12:00
Witajcie!
opisze krotko sytuacje,niestety nie ma naszej schopenki ale jestescie Wy i w was nadzieja.
Otoz wyslalam pismo w zwiazku z wyrokiem Trybunalu o wszczecie ponownego postepowania.
Za jakis czas wezwano mnie do uzupe;nienia brakow formalnych. Wydzial cywilny wzywa do wskazania sygnatury sprawy pod ktora zarejestrowano jego skarge o wznowienie postepowaniqa...... w terminie 7 dni.No i resztka sil dotarlam na koniec miqsta zeby odrecznie zlozyc wyjasnienei,ze komornik zabiera jakas czesc wlasnie na to konto.i wydawaloby sie ze jest ok,gdy nagle dzis dostaje odpowiedz,kopie mojego sprostowaniqa niby ze komornik ma podany taki numer sprawy ale nie dotyczy nas poid tym numerem widnieje inne nazwisko a pieniadze sciagane sa od nas.Nie wiem cz ja jestem chora umyslowo czy swiat zwariowal nie wiem co robic,oczywiscie pisze to na goraco,emocje i wszystko.prosze pomozcie co mam robic,Jestem 2 raz zrobiona w bambo przez naasz niezawisly sad ,juz raz placilismy 25tys zl lichwiarzowi pomimo ze mialam mdokumenty ze splacilismy.Sczerze mam dossc ludzie moj maz ma prawie 80 lat ja 19 mniej juz nie wytrzymujen tego.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: zrobieni w konia
10 sie 2011 - 11:34:03
Wyślij skan wezwania z sądu na adres RSP. Być może chodzi o uzupełnienie sygnatury sprawy: uzyskania bte lub nadania klauzuli wykonalności.

Wgląd w akta - na miejscu, w kancelarii komorniczej. Komornik, zgodnie z prawem, musi okazać Ci tytuł wykonawczy, na podstawie którego prowadzi postępowanie egzekucyjne.
Re: zrobieni w konia
10 sie 2011 - 15:20:30
Jeśli termin do uzupełnienia braków biegnie, to NATYCHMIAST zadzwoń do p. Romana. Nie wolno zawalić terminu!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować