Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym

niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym
08 wrz 2011 - 19:40:00
Witam Wszystkich,
wiem, ze mój problem trochę odbiega od profilu stowarzyszenia, ale bardzo proszę choć o pomoc w znalezieniu odpowiedniej organizacji lub ludzi skłonnych do pomocy.
Po krótce przedstwię swój problem: otóż 10 lat temu prowadziłam biuro celne ( wypisywanie dokumentów do odpraw celnych), jednym z klientów był znajomy który odprawiał jakis tam towar importowny z zagranicy, w związku z tym że miałam juz "wydeptane" ścieżki w urzędzie celnym, czasem podwoziłam już wypisane dokumenty, niestety czasem też na prośbę owego znajomego stawiałam parafkę obok nazwiska osoby na którą była firma ( zakładał firmy na znajomych, ponieważ twierdził, ze ma obywatelstwo amerykańskie i nie moze na siebie). Po jakimś czasie okazało się że importował inny towar niż deklarowany i zaniżał faktury, rozpoczął się proces sądowyw którym uwikłanymi w sparawę okazoło się kilka osób również nieświadomych( celnicy, osoby na które były firmy itd) w wyniku postępowania sąd ukarał wszystkich różnymi wyrokami ( mnie najlżejszym- podrabianie podpisu), i tak była to dla mnie okrutna kara za głupotę, naiwność oraz bezmyślność, ale widać zasłużyłam...niemniej tylko główny winowajca został zobowiązany do uregulowania różnic w cle i naprawienia szkody przez sąd, tylko on!
Niestey,po kilku miesiącach dowiedziałam się że urząd celny uznał mnie dłużnikiem solidarnym w tej sprawie (tylko mnie z wszystkich zamieszanych w to osób)i że nagle mam dług około miliona złotych, teraz już sąto trzy miliony ! Wtedy wszyscy rozkładali ręce i nawet jakiś prawnik się podjął obrony ale tak nieudolnie, ze brak słów.
Przez kilka lat, żyłam w szarej strefie i próbowałam pozbierać się posychicznie, zapenić byt dziecku itd. Od 3 lat pracuję i szczerze mówiąc liczyłam że główny dłużnik może już to zapłacił,ale nie. Od prawie roku mam obciążone wynagrodzenie w 50% , już resztką sił próbuję się utrzymać z tej kwoty która mi pozostaje ( nie mówiąć już o ciężarze psychicznym). próbowałam to jakoś odeprzeć, myślałam ze się może przedawniło, ale nic z tego. Ostatnio usłyszałam, ze można próbowac wzruszać decyzję jeśli znajdą się nowe okoliczności, ale sama jestem bezradna, a na fachową pomoc prawną mnie nie stać !!! Poradzcie coś proszę. mam nadzieję, ze nie napisałam zbyt chaotycznie. Nie wiem już co robić..
Re: niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym
08 wrz 2011 - 20:13:50
Jeśli już ktokolwiek może pomóc to tylko Pan Roman Sklepowicz. Telefon na dola strony głównej. Zadzwoń, umów się na spotkanie i jedź po ratunek.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym
08 wrz 2011 - 20:14:18
Od spraw beznadziejnych jest p. Roman Sklepowicz..
Zadzwoń 500 848 247...695 577 491..

jestem radcą i czuję , że jest tu jakaś szansa..
Re: niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym
09 wrz 2011 - 09:58:15
Dziekuję Wam za odzew..tak właśnie uczynię...mam nadzieję, ze nie odmówi..
A w jakim mieście "stacjonuje" Pan Sklepowicz? pytam bo jestem z Poznania i juz myślę, jak ewentualnie pojechać żeby wyłuszczyć sprawę, bo przez tel raczej będzie trudno..
Re: niesłusznie uznana dłużnikiem solidarnym
09 wrz 2011 - 10:07:37
Z Poznania :)) Wystarczyło zajrzeć na stronę główną. Ul. Grunwaldzka 222 w pasażu na 1 piętrze w klubie hotelowym

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:26:08
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqvge4g4y
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować