Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Czy można dogadać się z mbankiem

Czy można dogadać się z mbankiem
13 wrz 2011 - 14:14:26
Witam, jest to mój pierwszy wpis,na tym forum z góry przepraszam, jeśli złamałam jakieś zasady panujące na forum.
Mój problem polega na tym,że wymówiono mi kredyt odnawialny jaki miałam w mbanku na 21000 zł. Informację na ten temat dostałam w lipcu po przez sms. Moje pytanie brzmi czy ktoś dogadał się z mbankiem w podobnej sprawie.Jak powinnam napisać to pismo.
Prowadziłam działalność gospodarczą, jednak w wyniku kryzysu musiałam ją zamknąć. Obecnie udało mi się dostać pracę ,jednak nie jestem zarejestrowana. Mogła bym płacić 500 zł miesięcznie. Sama nie wiem co robić, czy wysłać do nich pismo pocztą czy mailem. Słyszałam,że mbank jest bankiem z którym ciężko się dogadać. Nie chcę się uchylać od spłaty ,ale nie stać mnie aby wyłożyć 21tyś jednorazowo. Miałam zamiar skorzystać z usług firmy oddłużającej ,ale tam trzeba z góry zapłacić ok 500 zł i nie dają gwarancji że im się uda, już wole do banku zapłacić to 500 zł
Bardzo będę wdzięczna za rady.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
13 wrz 2011 - 15:37:48
Przeszukaj forum, było o tym już tysiące razy. W opcji szukaj zaznacz posty starsze niż miesiąc. Podpowiedź jak postępować z bankiem, bez względu na nazwę banku znajdziesz też tutaj: [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
15 wrz 2011 - 11:55:25
Ty im napisz,ze jak nie dostana tego co oferujesz to nie dostana nic,no warunek,ze nie masz nieruchomosci zadnej,pojda na ugode wtedy
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
15 wrz 2011 - 13:03:07
Dzięki, faktycznie nie mam własnego mieszkania,bo to w którym mieszkam to spółdzielcze lokatorskie. Samochód jaki mam to też na kredyt,ale to już mąż to spłaca i tam mamy wszytko jak najbardziej ok.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
15 wrz 2011 - 13:58:46
@kamu
"Szantażem" wiele nie wywalczysz, a możesz sobie nieźle zaszkodzić. Tu masz wzór wniosku o ugodę: [www.sklepowicz.pl] Smaruj pismo do banku i wysyłaj za potwierdzeniem odbioru. Korespondencję mailową możesz sobie darować. Będzie traktowana spychologicznie. Decyzja banku jest uzależniona od kwoty, którą im wisisz. Jeśli na dodatek jesteś zadłużona w innych bankach i notowana w BIK, to szanse na ugodę maleją. Znam rekordzistów, którzy na podstawie w/w wniosku rozmiękczyli banczysko za 8 razem. Odżałowali 5,60zł x 8 na opłaty pocztowe i dopięli swego. Warunek: regularnie wpłacasz zadeklarowaną kwotę raty.
Na forum znajdziesz też wzór wniosku o ponowną ugodę.

W razie, gdy bank wystąpi o bte i skieruje wniosek o egzekucję do komornika, będziesz mogła bronić się w sądzie, korzystając z wzoru skargi o wznowienie postępowania w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Wnioski, które wysyłałaś do banku (prośby o ugodę) mogą być dowodem w sprawie i świadczyć na Twoją korzyść lub niekorzyść. Jeśli będą zawierały treści trącące "szantażem", to sąd może potraktować Cię niepoważnie.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
15 wrz 2011 - 15:42:36
Już sobie ten wzór ściągnęłam i wypisałam , wyślę im listem poleconym za potwierdzeniem odbioru i mailem z pozycją zapisaną w wysłanych, aby było i tu i tu.
Ja nie mam już innych kredytów ,mam tylko tą kartę kredytową i kredyt odnawialny. Pozostałe dwa kredyty ma mąż,ale one są regularnie płacone. W sumie te w mbanku do lipca też były regularnie płacone, jednak kredyt już nie został odnowiony na ten rok.
Problem jest jeszcze taki,że posiadam dochód,ale jestem nie zarejestrowana.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
16 wrz 2011 - 12:05:47
Witajcie,ale się wkurzyłam. Firma windykacyjna zadzwoniła dziś o 7 nad ranem na tel komórkowe do moich rodziców!!! Nadmienię, że nie mieszkam tam już 6 lat i nawet jak brałam kredyt to miałam całkiem inny meldunek . Mama powiedziała,że ja tam nie mieszkam ,a oni dalej wydzwaniają. Już kiedyś mama podawała im mój nr telefonu,ale nikt do mnie nie zadzwonił.
Wysłałam dziś to pismo,czekam.
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
21 sty 2012 - 12:18:40
Witajcie przeglądam forum,ale nic nie znalazłam w sprawie która mnie interesuje.
Jak widzę cały czas radzicie aby z windykacją nie rozmawiać, jednak ja dostałam pismo z mbanku,aby teraz wszystkie sprawy załatwiać po przez firmę windykacyjną.
Czyli co ja mam robić, dalej słać pisma do banku a windykacje olać.
Dziś dzwonił windykator do domu, zostawił wizytówkę w skrzynce(powiedziałam że tylko opiekuję się dzieckiem) Poradzcie, co robić. Myślałam,aby z nimi się jakoś dogadać na rozłożenie,ale widzę,że z tymi firmami nie da się dogadać
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
23 sty 2012 - 15:16:53
Dzięki za jakąś informację
Re: Czy można dogadać się z mbankiem
21 sty 2012 - 13:18:41
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:04 przez camion.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:26:36
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqd34tt
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować