Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Strach się bać czyli licytacja

emy
Strach się bać czyli licytacja
16 wrz 2011 - 23:56:29
Witajcie :)
Dzisiaj PRZEŻYŁAM licytację - pierwszą licytację naszych ruchomości . Szczęście w nieszczęściu że nie było chętnych . To było koszmarne przeżycie i cieszę się jak głupia że ten dzień się kończy.
Niby to tylko ruchomości t.j. auto, meble i komputer ale ... ten dzień długooooo będzie w pamięci.
Trzymam za Was wszystkich kciuki żeby i Wam się udało .
gia
Re: Strach się bać czyli licytacja
17 wrz 2011 - 10:04:10
W mojej miejscowości z pewnej przyczyny sporo jest licytacji samochodów i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie aby taki samochód pójść i kupić,kiedyś ktoś próbował ale wyperswadowano mu ten zamiar i 10mu zakazał aby nie brać udziału w czymś takim, ponieważ właściciele sami je wykupują kiedy cena jest najniższa.Mam nadzieję że budzi się w nas solidarność społeczna i nikt nie będzie brał udziału w czymś tak haniebnym aby pozbawiać innych dorobku,nikt nigdy nie wie kiedy sam może się znalezć w podobnej sytuacji.Emy co nas nie zabije to nas wzmocni,trzymaj się kochana,pozdrawiam.
Re: Strach się bać czyli licytacja
17 wrz 2011 - 10:39:47
No i słusznie. W ten sposób powstrzyma sie proceder kradzieży komorniczych, a wierzycieli zmusi do uczciwości.

BOJKOTUJMY LICYTACJE KOMORNICZE!!!

W ten sposób jest spora szansa, że majątek dłużnika nie zostanie zlicytowany (czytaj: ukradziony) przez komornika i złodziejską wierzycielską bankowo-windykacyjna mafię, albo zostanie wykupiony po niższej cenie przez dotychczasowego właściciela i wróci do niego. Długi trzeba spłacać, bo ich niespłacanie to też kradzież, ale bojkot licytacji komorniczych zmniejszy ich skuteczność i zmusi banki do UCZCIWOŚCI i do dogadywania się z dłużnikami, zamiast traktowania dłużników z grubej rury. Dłużnik to TEŻ KLIENT i należy go szanować i traktować w cywilizowany sposób.

PAMIĘTAJ - KUPUJĄC ZLICYTOWANĄ RZECZ, CZĘSTO PO ZNACZNIE ZANIŻONEJ CENIE OKRADASZ JEJ DOTYCHCZASOWEGO WŁAŚCICIELA !!!
TO NIC INNEGO, JAK ZŁODZIEJSTWO I PASERSTWO W MAJESTACIE PRAWA !!!

BO KOMORNIK "ODZYSKA" I TAK NIEWIELKĄ CZĘŚĆ DLUGU, JESZCZE CZĘŚĆ ZGARNIE DLA SIEBIE, A TO POMOŻE DŁUŻNIKOWI, JAK PRZYSŁOWIOWEMU UMARŁEMU KADZIDŁO. BANK NADAL NIE BĘDZIE ZASPOKOJONY, BO ODZYSKA NIEWIELE, A DŁUŻNIK BEDZIE OGOŁOCONY ZE WSZYSTKIEGO, CO MIAŁ.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 10:45 przez Gustlik.
Re: Strach się bać czyli licytacja
29 wrz 2011 - 22:20:36
Wierzyciel łatwiej odzyska długi od kontrahenta


[prawo.gazetaprawna.pl]
Re: Strach się bać czyli licytacja
29 wrz 2011 - 22:34:53
Podaj nazwę banku który do tego doprowadził! Niech inni się przed nim strzegą!
Re: Strach się bać czyli licytacja
29 wrz 2011 - 22:52:38
Można podać państwo do sądu? Za to, ze zrobiło z Polaków niewolników banków i firm windykacyjnych?
Re: Strach się bać czyli licytacja
29 wrz 2011 - 23:00:39
@antywindykator

Sam chyba w to nie wierzysz,sam widzisz na przykładzie wyborów że nie ma możliwości nikt powtarzam nikt tego u nas się nie podejmie szkoda nerwów.
emy
Re: Strach się bać czyli licytacja
27 paź 2011 - 12:09:48
Kochani, poradźcie !
Nasze sprawy tzn moje i męża prowadzi 2 komorników. Jeden od 2 lat atakuje konta i wierzytelności (bez rezultatu) drugi wpadł do domu i zajął ruchomości . Wspominałam mu podczas jego wizyty że sprawa która trafiła do niego nie jest jedyna i że jest jeszcze jeden komornik w innym mieście i inne długi. Jakoś nie był tym zainteresowany. Jesteśmy już po pierwszej licytacji - na szczęście nie skutecznej. Otrzymaliśmy dzisiaj pismo obwieszczające drugą ... I tak sobie myślę czy nie poinformować tego pierwszego komornika o tym fakcie. Bo skoro mamy kilka długów to na mój babski rozum powinien prowadzić ją jeden komornik a jeśli skutecznie doprowadzi do sprzedaży naszego majątku to będzie musiał to podzielić solidarnie na wszystkich . Nie wiem czy dobrze myślę . Nie chciałabym popaść w większe tarapaty. Poradźcie :)
Pozdrawiam.
Re: Strach się bać czyli licytacja
27 paź 2011 - 21:51:47
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:00 przez camion.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:27:43
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfdwe33
Re: Star Wars Credits For Sale
02 wrz 2012 - 13:20:32
Witajcie :)
Dzisiaj PRZEŻYŁAM licytację - pierwszą licytację naszych ruchomości . Szczęście w nieszczęściu że nie było chętnych . To było koszmarne przeżycie i cieszę się jak głupia że ten dzień się kończy.
Niby to tylko ruchomości t.j. auto, meble i komputer ale ... ten dzień długooooo będzie w pamięci.
Trzymam za Was wszystkich kciuki żeby i Wam się udało .



My mamy licytację samochodu w piątek 7 września. Proszę powiedzieć jak to wygląda. Wprawdzie wpłaciliśmy część długu i na tej podstawie ubiegamy się o zawieszenie licytacji a także powołaliśmy się na art 799kpc żeby ograniczyć zajęcia do jednego ze sposobów, ale nie liczymy na jakiś cud. jeszcze walczymy, ale boimy się tego piątku. jak to wygląda? Ile wcześniej stawia się komornik i po jakim czasie ogłasza że licytacja się nie odbędzie?zaraz jak się nikt nie stawi o wyznaczonej godzinie? Bardzo prosimy o odp.
Re: Star Wars Credits For Sale
02 wrz 2012 - 13:22:43
Czy korzystali Państwo z pomocy Pana Romana?
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 16:00:15
@Tomaszek
Popełniliście błąd. Pismo, które sporządziliście jest prawidłowe, ale zamiast wnieść je do sądu, złożyliście w kancelarii komorniczej. Proszę pamiętać, że postępowanie egzekucyjne (licytacja) może zostać zawieszone w waszej sprawie tylko na wniosek sądu lub wierzyciela. Wasze pismo komornik dołączy do akt komorniczych i być może prześle wierzycielowi. Na jego podstawie nie zawiesi egzekucji. Komornik nie zrezygnuje z zarobku. Z licytacji, w pierwszej kolejności potrąci niemałe koszty egzekucji, a resztę przekaże wierzycielowi.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 18:07:58
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @Tomaszek
> Popełniliście błąd. Pismo, które sporządziliście
> jest prawidłowe, ale zamiast wnieść je do sądu,
> złożyliście w kancelarii komorniczej. Proszę
> pamiętać, że postępowanie egzekucyjne (licytacja)
> może zostać zawieszone w waszej sprawie tylko na
> wniosek sądu lub wierzyciela. Wasze pismo komornik
> dołączy do akt komorniczych i być może prześle
> wierzycielowi. Na jego podstawie nie zawiesi
> egzekucji. Komornik nie zrezygnuje z zarobku. Z
> licytacji, w pierwszej kolejności potrąci niemałe
> koszty egzekucji, a resztę przekaże wierzycielowi.

Pismo w takim samym brzmieniu złożyliśmy w sądzie. za radą adwokata pisaliśmy kolejne pismo o zawieszenie licytacji tez w dwóch egzemplarzach jeden do komornika a drugi do sądu. Licytacja jest w ten piątek i nadal nie wiemy co będzie. Podobno komornika mając dowód wpłaty powinien działać z urzędu i sam wstrzymać licytacje, ale coś nie wygląda na to. a czy sąd zdąży zawiesić postępowanie do piątku? czas pokaże
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 18:23:02
Tomaszek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pismo w takim samym brzmieniu złożyliśmy w sądzie.
> za radą adwokata pisaliśmy kolejne pismo o
> zawieszenie licytacji tez w dwóch egzemplarzach
> jeden do komornika a drugi do sądu. Licytacja jest
> w ten piątek i nadal nie wiemy co będzie. Podobno
> komornika mając dowód wpłaty powinien działać z
> urzędu i sam wstrzymać licytacje, ale coś nie
> wygląda na to. a czy sąd zdąży zawiesić
> postępowanie do piątku? czas pokaże

W takim razie, w ramach środków obrony pozostaje skarga na czynności komornika. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że licytacja nie dojdzie do skutku.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:02:06
flame
>
> W takim razie, w ramach środków obrony pozostaje
> skarga na czynności komornika. Trzymam kciuki i
> mam nadzieję, że licytacja nie dojdzie do skutku.

Ale kiedy tą skargę złożyć, już przed licytacją czy zaraz po przeprowadzonej licytacji? Poczytałam teraz trochę i wiem, że do protokołu licytacji mogę wnieść skargę na oszacowanie. Zajęcia samochodu dokonał asesor komorniczy i kazał nam wycenić auto. Auto akurat było uszkodzone i zaniżyliśmy cenę. Zresztą do tego nas namawiał asesor. Stwierdził, że żadnej licytacji nie będzie. Auto naprawiliśmy i według nas cena jest wyższa. Napisaliśmy pisma jak przyjedzie na licytacje będziemy walczyć argumentami. Potem wniesiemy skargę na przybicie. Adwokat twierdzi, że nikt się nie powinien pojawić na licytacji, ale na stronie komornika dalej wisi ogłoszenie o licytacji naszego auta.
Dziękujemy za słowa wsparcia. Cieszymy się, że trafiliśmy na tą stronę i że ktoś chce pomóc i wspiera dobrą radą.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:03:41
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:10:15
Gliter Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu
> każdego człowieka, wymaga pozyskania porady
> prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:
>
> Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?
>
> Czy długo trzeba czekać na dogodny termin
> spotkania z prawnikiem (kinga)
>
> Czy porada prawna musi być droga?
>
> Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się
> już od 350 zł.
>
> Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia
> komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości
> czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze
> informuje klientów o wysokości należnego
> wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia
> porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy
> więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed
> rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z
> żadnymi konsekwencji finansowymi.
>
> Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być
> drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze
> korzystne dla mnie i moich klientów.
> Kinga w stringach.

Niech Was nie krępuje dziwny nick "glitera", on czasem tak ma, że podaje się za dziewczynkę (w innym temacie opowiadał nam o swoich problemach ginekologicznych).

To reklama autorstwa sympatyka "niedajmysie".
Polszczyzna marna, ale jaka treść :)

Niedajmysię czeka - usługi takie jak opisał jego sympatyk Gliter.

A do Tomaszka - trzymam kciuki. I uważajcie na swoje dane osobowe, guru flame już opisał na tym forum do czego je wykorzystuje.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:11:14
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:19:14
Nie rozumiemy Waszego "konfliktu", potrzebujemy natomiast pomocy. Czy nie można się skupić na istocie wątków?
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:20:39
Tomaszek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie rozumiemy Waszego "konfliktu", potrzebujemy
> natomiast pomocy. Czy nie można się skupić na
> istocie wątków?

Poproście flame, to może uspokoi swojego kumpla Glitera.
Ja nie jestem w stanie nic zrobić, to nie mój kolega.
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:21:10
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tomaszek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nie rozumiemy Waszego "konfliktu", potrzebujemy
>
> > natomiast pomocy. Czy nie można się skupić na
> > istocie wątków?
>
> Poproście flame, to może uspokoi swojego kumpla
> Glitera.
> Ja nie jestem w stanie nic zrobić, to nie mój
> kolega.


dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.jestem ćpunką
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 20:20:33
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.jestem ćpunką
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 21:05:55
@Tomaszek

Za chwilę odpowiem szerzej w mailu.

Radca prawny, u którego konsultowaliście sprawę ma rację. Istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że ktoś stawi się na licytacji. Nie będzie oferentów.

Asesora należało wywalić na zbity pysk. Nie miał prawa prowadzić czynności w miejscu zamieszkania dłużnika. Chyba, że okazałby się pisemnym upoważnieniem od komornika do prowadzenia czynności w tej konkretnej sprawie.
Re: Strach się bać czyli licytacja
06 wrz 2012 - 09:57:37
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @Tomaszek
>
> Za chwilę odpowiem szerzej w mailu.
>
> Radca prawny, u którego konsultowaliście sprawę ma
> rację. Istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że ktoś
> stawi się na licytacji. Nie będzie oferentów.
>
> Asesora należało wywalić na zbity pysk. Nie miał
> prawa prowadzić czynności w miejscu zamieszkania
> dłużnika. Chyba, że okazałby się pisemnym
> upoważnieniem od komornika do prowadzenia
> czynności w tej konkretnej sprawie.

Znaczy mieliśmy go wywalić?dobrze by było już podałem maila
Re: Strach się bać czyli licytacja
05 wrz 2012 - 23:48:36
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: Strach się bać czyli licytacja
06 wrz 2012 - 13:36:47
witam!Właśnie otrzymałem pismo z sądu i od komornika odpowiedz na moje pismo o wstrzymaniu,że licytacja się jutro odbędzie ze panem postępowania jest wierzyciel i od niego nie wpłynęło pismo o wstrzymaniu
Re: Strach się bać czyli licytacja
07 wrz 2012 - 12:48:36
Przeżyliśmy licytację. Zjawiło się 4 chętnych. Jeden od razu stwierdził, że nie tego szuka i odszedł a kolejni robili zamieszanie. Asesor stwierdziła, że to stali klienci i ciągle jeżdżą na ich licytacje. Odstąpili jednak od licytacji a potem zażądali pieniędzy za dojechanie na licytacje. Dla każdego po 50 złotych. Straszne jest, że zawsze znajdzie się ktoś chętny żeby żerować na cudzym nieszczęściu. Nie mamy zamiaru nic nikomu dawać. Ledwo się człowiek zaczyna odbijać od dna a hieny czekają żeby się rzucić mu do gardła. wyczerpaliśmy już arsenał pism do komornika a z wierzycielem nie jesteśmy się w stanie dogadać. Nie ma co się dziwić to fast Finanse. Mimo dobrowolnej większej wpłaty(takiej której żądali sami czyli 2500) i podpisania ugody po za komorniczej chcą nam zlicytować majątek. A dług który kupili z eurobanku to 6000 złotych. Co możemy dalej robić?
kjt
Re: Strach się bać czyli licytacja
07 wrz 2012 - 12:51:54
Od KOGO ZAŻĄDALI? OD CIEBIE? To hucpa jeszcze większa, niż oszczerstwa Kingi na tym forum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-07 12:52 przez kjt.
Re: Strach się bać czyli licytacja
07 wrz 2012 - 13:16:51
Tak od nas żądali kasy za odstąpienie od licytacji. Złodziejstwo i granda! Hieny normalne. Licytacja jest publiczna i podają adres ruchomości, numer rejestracyjny i mogą nachodzić w domu. Ludzie nie maja umiaru
kjt
Re: Strach się bać czyli licytacja
07 wrz 2012 - 13:20:48
Dobra. zaczynamy skarżyć. Kontakt na maila masz. Bo teraz się wk..wiłem, choć już myślałem, że widziałem dużo.
Re: Strach się bać czyli licytacja
07 wrz 2012 - 14:41:34
nie mam kontaktu na maila co i jak skarżyć?mój mail:tomaszek_a@wp.pl
Re: Strach się bać czyli licytacja
12 wrz 2012 - 18:19:04
Skuteczny windykator.[www.biznes-simplex.pl] Słupsk,Borne Sulinowo,Szczecinek
Re: Strach się bać czyli licytacja
12 wrz 2012 - 18:21:29
windykator Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Skuteczny windykator.[www.biznes-simplex.pl]
> Słupsk,Borne Sulinowo,Szczecinek
A to wesz już się tutaj dobijają mało im jeszcze.
Re: Strach się bać czyli licytacja
12 wrz 2012 - 18:24:02
Cennik / Pakiety usług
Zawartość pakietów:
Pakiet Standard Pakiet Standard + Pakiet MAX Pakiet Specjalny
Windykacja należności krajowych
Usługa wywiadowni gospodarczej
Ujawnianie / sprawdzanie danych dłużnika
Internetowa Giełda wierzytelnościoferta sprzedaży w internecie na platformie www.dlugifirm.pl
Dostęp do bazy danych Krajowego Rejestru Sądowego
Dostęp do Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych
Newsletter e-wierzytelności

Procedura specjalna

Pieczęć prewencyjna


Kancelaria Prawna on-line


Monitoring zapłat



Usługa analiza



Usługa Biura Detektywistycznego


Kancelaria Doradztwa Podatkowego on-line




TABELA OPŁAT I PROWIZJI
Pakiet Standard Pakiet Standard + Pakiet MAX** Pakiet Specjalny

Windykacja należności krajowych / prowizja(faktury / weksle)
Przedawnienie zapłaty 0 do 3 miesięcy 6 % 5 % 4 % nie dotyczy
Przedawnienie zapłaty 3 do 6 miesięcy 10 % 8 % 6 % nie dotyczy
Przedawnienie zapłaty 6 do 12 miesięcy 15 % 10 % 8 % nie dotyczy
Przedawnienie zapłaty powyżej 12 miesięcy 20 % 18 % 15 % nie dotyczy

Inne wierzytelności / prowizja(umowy, ugody przedsądowe, ugody sądowe akty notarialne, kary umowne)
Przedawnienie zapłaty 0 do 12 miesięcy 20 % 18 % 12 % nie dotyczy
Przedawnienie zapłaty powyżej 12 miesięcy 25 % 20 % 15 % nie dotyczy

Inne wierzytelności / prowizja
Wyroki sądowe / nakazy zapłat 20 % 15 % 12 % nie dotyczy
Wyroki sądowe, nakazy zapłat po umorzeniach komorniczych 50 % 35 % 20 % 30 % / 50 % ****
Odsetki 30 % 25 % 20 % 50 %
Usługi wywiadowni gospodarczej
Wywiad terenowy bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Czynności detektywistyczne wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy bezpłatnie bezpłatnie
Ujawnienie / sprawdzenie danych dłużnika w Biurach Informacji Gospodarczej
Sprawdzenie kontrahenta* bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Ujawnienie kontrahenta 60,00 pln netto 30,00 pln netto bezpłatnie bezpłatnie
Internetowa Giełda Wierzytelności www.dlugifirm.pl i inne giełdy
Sprawdzenie kontrahenta bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Zamieszczenie oferty sprzedaży dłużnika z zawiadomieniem go smsem i mailem bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Baza Danych Krajowego Rejestru Sądowego / Głównego Urzędu Statystycznego
Sprawdzenie danych firmy bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Sprawdzenie osób 60,00 pln netto bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Monitoring zmian bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Elektroniczny odpis KRS 30,00 pln netto bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Baza danych Ksiąg Wieczystych
Ustalenie numeru księgi wieczystej 30,00 pln netto bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Elektroniczny odpis 30,00 pln netto bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Pozostałe opłaty
Newsletter e-wierzytelności bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Pieczęć prewencyjna bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie nie dotyczy
Kancelaria Prawna on-line wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy bezpłatnie bezpłatnie
Kancelaria Doradztwa Podatkowego on-line wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy bezpłatnie nie dotyczy
Monitoring zapłat wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy bezpłatnie nie dotyczy
Usługa analiza wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy bezpłatnie nie dotyczy
Procedura specjalna (zajęcie rachunków we wszystkich centralach banków w Polsce) koszt 60 przesyłek pocztowych za potwierdzeniem odbioru koszt 60 przesyłek pocztowych za potwierdzeniem odbioru koszt 60 przesyłek pocztowych za potwierdzeniem odbioru koszt 60 przesyłek pocztowych za potwierdzeniem odbioru*****
Windykacja zagraniczna wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy wg odrębnej umowy


* sprawdzenie danych w Biurze Informacji Kredytowej oraz bazie danych Związku Banków Polskich wymaga zgody osoby sprawdzanej
** opłata stała za pakiet wg. odrębnych ustaleń
*** za zgodą zleceniodawcy
**** prowizja 50 % - wszystkie koszty postępowania ponosi „Simplex” Sp. z o.o. (nie mniej niż 10 podmiotów zleconych do windykacji), prowizja 30 % Zleceniodawca ponosi koszty opłat sądowych, skarbowych, administracyjnych, na wezwanie organów egzekucyjnych.
***** za zgodą wierzyciela.
1 usługa od 2012 r
w każdym przypadku zleceniodawca wnosi opłatę skarbową od udzielonych pełnomocnictw (17,00 zł od jednego pełnomocnictwa),
istnieje możliwość podpisania odrębnych umów na poszczególne produkty lub zlecenia wybranych czynności (monitoring zapłat, procedura specjalna, windykacja zagraniczna, usługi wywiadowni gospodarczej, usługi detektywistyczne).
Re: Strach się bać czyli licytacja
25 wrz 2012 - 21:55:31
Sprawa ciągnie się dalej. Na wniosek wierzyciela komornik zablokował nam już drugie konto. Czy jest sens składać skargę na jego czynności? Na pierwszym zablokowanym koncie nie ma środków i od 4 miesięcy nie wpływają tam środki. Gorzej z tym drugim kontem. Poradzimy sobie z tą sytuacją, ale czy mamy składać zażalenie na czynności komornika? Ile może kont blokować? Czy dopiero człowiek uwolni się w chwili spłaty długu. Fast nam tak do......że już pozbierać się nie można.Zajęte wynagrodzenie, zwrot z podatku, dwa konta i ruchomość. Nawet komornik dziwi się, że wierzyciel jest tak zdeterminowany i tak na do....
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować