Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

*****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****

*****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
18 wrz 2011 - 02:04:16
Zapraszam do przeczytania artykułu: [gustlik222.nowyekran.pl]

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
18 wrz 2011 - 12:19:12
Gustlik a znasz dłużnika który zanim przyjdzie komornik wcześniej sprzeda swoją plazmę nie za 78 zł tylko za 1000 i odda dług, tym samym ubiegnie komornika ?? po co czeka miesiącami na komornika ? rozwiązanie wydaje się bardzo proste a Twój artykuł chyba nie bardzo jest trafiony



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-18 12:23 przez Robertxxxx.
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
18 wrz 2011 - 23:52:51
A czy kolego nie uważasz, że zabranie komuś plazmy wartej 1000 zł i sprzedaż za 78 zł jest ZŁODZIEJSTWEM??? Nawet jeżeli ma to pójść na spłate długu??? To moze ja ci zapierdzielę samochód, a dam za niego flaszkę wódki, co??? Bedziesz się cieszył???

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 14:43:33
Gustlik Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czy kolego nie uważasz, że zabranie komuś plazmy
> wartej 1000 zł i sprzedaż za 78 zł jest
> ZŁODZIEJSTWEM??? Nawet jeżeli ma to pójść na
> spłate długu??? To moze ja ci zapierdzielę
> samochód, a dam za niego flaszkę wódki, co???
> Bedziesz się cieszył???


nie nie uważam, uważam że wiedząc że kiedyś może przyjść komornik i dokonać kradzieży można ją wcześniej sprzedać za rzeczywistą wartość, zauważ że nie tylko wierzycielami są banki, ludzie sądzą się o spadek, zachówek, sąsiedzi pożyczają sobie pieniądze, udzialają pożyczek, rodzina rodzinie i wtedy komornik nie jest już be ?? zapomniałem o najważniejszym zapewne i na tym forum jest wiele matek samotnych lub nie dla których komornik jest przyjacielem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 14:54 przez Robertxxxx.
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 06:33:07
@@ Rbertxxxx,Gustlik ma rację.Jego artykuł napisany przez niego samego jest autetyczny.Popieram Gustlika całkowicie.@@ Gustliczku,to co opisałes w swoim artykule,to święta prawda.Pozdrawiam:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 08:35 przez ewiska.
gia
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 11:58:20
Ja znam takiego dłużnika który chce sprzedać zanim komornik się wezmie za to,sama jestem taką osobą.Od dłuższego czasu próbuję sprzedać swoją nieruchomość na którą zaciągnęłam kredyt i za cholerę nie mogę tego sprzedać nie ma chętnych.A chcę tyle aby pokrył się dług nawet mniej niż w to włożyłam.
Jeśli sprzedaż czegokolwiek za grosze jest robiona tylko po to aby pokryć czynności komornicze ponieważ z takich kwot na pewno nie ubędzie długu jest w porządku to jak się to ma do tego że 20 lat opłacam swoje składki ZUS a tam nie ma już moich pieniędzy,został tylko zapis,wszystko zostało roztrwonione to co mamy podać premierów do sądu i pociągnąć ich do odpowiedzialności za taki stan rzeczy a kiedy nie będziemy mieć szansy na odzyskanie swoich pieniędzy powinniśmy wszystkich polityków zlicytować z majątku a gdy tego będzie mało ich rodziny obarczyć spłatą długów poprzez dziedziczenie,za kredyty które zaciągnęli w naszym imieniu czy nie takie jest prawo w naszym kraju że ten kto zaciąga kredyty to za nie odpowiada.
Jeśli prawo ma być równe dla wszystkich to niech będzie a nie tylko my obywatele mamy ponosić konsekwencje partaczy którzy doprowadzili do tego że nawet na emerytury i renty pożycza się od banku.
A jeszcze jedno jak wiadomo wszystkim to nie my jesteśmy odpowiedzialni za ten kryzys tylko bankierzy którzy okradli całe społeczeństwa i mam nadzieję że kara dosięgnie tą lichwę przez którą my wszyscy cierpimy.
W krajach muzułmańskich lichwa jest zakazana a w naszym kraju jak widać jest w pełnym rozkwicie i jeszcze prawo stoi po jej stronie.
UWAŻAM ŻE TEN KTO KUPUJE COKOLWIEK Z LICYTACJI KOMORNICZEJ BIERZE UDZIAŁ W OKRADANIU LUDZI I JEST ZWYKŁYM ŁAJDAKIEM.
A jak ktoś czuje się urażony to wie dlaczego.
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 13:58:45
gia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeśli prawo ma być równe dla wszystkich to niech
> będzie a nie tylko my obywatele mamy ponosić
> konsekwencje partaczy którzy doprowadzili do tego
> że nawet na emerytury i renty pożycza się od banku.

"Wiejska" plotkuje, że ZUS na bieżące wypłaty rent i emerytur kredytuje się już nie w bankach, a u lichwiarzy. Może to nieprawdziwe wieści, ale i tak "coś" jest na rzeczy. Po zamknięciu bieżącego roku budżetowego (listopad), albo w pierwszym kwartale przyszłego roku może się okazać, że ZUS nie ma kasy na wypłaty. Już teraz wykonują nerwowe ruchy i PANICZNIE szukają środków - np. chcą skubać składkowiczów z tytułu zaległych opłat za pracę nakładczą.
gia
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 14:40:46
Może wszyscy powinniśmy zrobić tak jak Amerykanie.Bo naprawdę nam ci bankierzy do Ameryki pouciekają.

[www.prisonplanet.pl]

[feminaliberata.wordpress.com]
gia
Re: *****Kupując u komornika OKRADASZ DŁUŻNIKA !!!*****
19 wrz 2011 - 14:55:29
A tu dla tych którzy chcą śledzić zdesperowanych Amerykanów na żywo.

[anonymous-worldwide.blogspot.com]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować